סקירה נוכלות חדשה - קידום במחיר למשתכן

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנצל את הבמה לפרסם על נוכלות חדשה שסיפר לי קולגה.
משתף אותכם בנוכלות עסיסית וגאונית ששמעתי שבוע שעבר,
שתזהירו את הלקוחות שלכם....
יש בן אדם שמפרסם, שהוא יכול לקדם אותכם בזכיה למחיר למשתכן... תמורת 20.000
מה הוא עושה? כלום ושום דבר...
הוא נכנס להגרלות שנרשמתם... רואה כמה אנשים צריכים לבטל כדי שיגיע התור שלכם... אם הוא רואה שזה קרוב, הוא אומר לכם תוך כמה חודשים אתם זוכים... כל יום הוא עוקב ולפי הביטולים הוא משתף אותכם שעוד מעט זה מצליח... ואז שהאחד לפני מבטל הוא מודיע לכם השבוע יקראו לכם... ובאמת קוראים לכם... אבל הלך 20.000 על כלום, כי בין כה התור שלכם היה מגיע...
אם הוא רואה אחד שאין סיכוי צריך ש500 יבטלו אז הוא מנפנף אותכם ואומר שזה תיק קשה והוא לא יכול כרגע לטפל בכם....
שיא הגאונות אבל בו זמנית שיא הנוכלות....
ראו הוזהרתם... ותזהירו הלאה...
תדעו אין כזה דבר לקדם תור במחיר למשתכן

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני שמעתי ממישהו שהבת שלו זכתה בירושלים ברמות לפני 5 שנים משהו כזה
הוא רצה גם לקנות באותו פרויקט לא דרך מחיר למשתכן והקבלן אמר לו אם אתה קונה גם, אני נותן לבת שלך לבחור דירה ראשונה למרות שיצא בהגרלה שהיא בן האחרונים
בואו יש שם קומבינות וזה לא סוד (לא 100% טהור)

יעל שטרן

משתמש רשום
אני שמעתי ממישהו שהבת שלו זכתה בירושלים ברמות לפני 5 שנים משהו כזה
הוא רצה גם לקנות באותו פרויקט לא דרך מחיר למשתכן והקבלן אמר לו אם אתה קונה גם, אני נותן לבת שלך לבחור דירה ראשונה למרות שיצא בהגרלה שהיא בן האחרונים
בואו יש שם קומבינות וזה לא סוד (לא 100% טה
לא אמין

יעל שטרן

משתמש רשום
לפי מה את קובעת לא אמין? לא הבנתי
איש שקשור אלינו משפחתית, מבוגר ואחראי לא אחד שיספר לנו שקרה
יכול להיות שזה קרה אבל הקבלן סיפר לו סיפורים
זה הבטחה שהקבלן לא יכול לעמוד בה זה לא תלוי בו בחירת הדירות של הזוכים אלא הוועדה המפקחת של משרד השיכון

יעל שטרן

משתמש רשום
ואם זה כן היה אמיתי ובאמת הוא מצא דרך לקדם זכיות במחיר למשתכן,
אז זה לא נקרא נוכלות? לא גזל?
למה אתם כ"כ מתקוממים מול מי שגוזל את אלו שרוצים לגזול אחרים???
במידה וכן זה נוכלות אבל זה פשוט לא קרה כי זה משהו שלא ניתן לבצע בו קומבינות כי הכל שם ממוחשב

קאלישית

משתמש פעיל
האם יש קומבינות במחיר למשתכן?
נראה שיש שם דברים לא כ''כ הגיוניים...
ידוע לי משפחה שכל הנשואים זכו בהגרלות בערים הכי טובות וברווח עצום!
???

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
האם יש קומבינות במחיר למשתכן?
נראה שיש שם דברים לא כ''כ הגיוניים...
ידוע לי משפחה שכל הנשואים זכו בהגרלות בערים הכי טובות וברווח עצום!
???
אין שום אופציה לקומבינות של בכירים ,אולי אם יש איזה פקיד זוטר או במשרד רו"ח שמנהלים את ההגרלה הם יכולים לעשות משהו אבל גם זה נראה לי קצת דחוק

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יכול להיות שזה קרה אבל הקבלן סיפר לו סיפורים
זה הבטחה שהקבלן לא יכול לעמוד בה זה לא תלוי בו בחירת הדירות של הזוכים אלא הוועדה המפקחת של משרד השיכון
אם הקבלן מאוד רוצה הוא יכול לעמוד בה ואני גם מכיר סיפור דומה

קרואסון

משתמש חדש
מנצל את הבמה לפרסם על נוכלות חדשה שסיפר לי קולגה.
משתף אותכם בנוכלות עסיסית וגאונית ששמעתי שבוע שעבר,
שתזהירו את הלקוחות שלכם....
יש בן אדם שמפרסם, שהוא יכול לקדם אותכם בזכיה למחיר למשתכן... תמורת 20.000
מה הוא עושה? כלום ושום דבר...
הוא נכנס להגרלות שנרשמתם... רואה כמה אנשים צריכים לבטל כדי שיגיע התור שלכם... אם הוא רואה שזה קרוב, הוא אומר לכם תוך כמה חודשים אתם זוכים... כל יום הוא עוקב ולפי הביטולים הוא משתף אותכם שעוד מעט זה מצליח... ואז שהאחד לפני מבטל הוא מודיע לכם השבוע יקראו לכם... ובאמת קוראים לכם... אבל הלך 20.000 על כלום, כי בין כה התור שלכם היה מגיע...
אם הוא רואה אחד שאין סיכוי צריך ש500 יבטלו אז הוא מנפנף אותכם ואומר שזה תיק קשה והוא לא יכול כרגע לטפל בכם....
שיא הגאונות אבל בו זמנית שיא הנוכלות....
ראו הוזהרתם... ותזהירו הלאה...
תדעו אין כזה דבר לקדם תור במחיר למשתכן
המח היהודי- אבל בכיוון רע
כמה קומבינות כדי להרויח כסף על אנשים תמימים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה