דרוש מידע נוירולוג ילדים אלוף, לא בעל מניות או כוספומט הפוך, מכירים?

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מחפשים מאד נוירולוג ילדים טוב לאבחון וטיפול בקשב וריכוז, מישהו שעובד עם מאוחדת אבל רופא טוב ברמה, ועם הסכם עם מאוחדת שלא יעלה יותר מידי.

יש לכם מישהו שהתנסתם בו והוא מומלץ על ידכם, אבל:

1. לא מהרופאים שיש להם מניות בתאגיד "ריטלין&קונצרטה מדיקל"...
2. לא משמשים ככספומט הפוך?
3. רופא ממאוחדת או בהסכם איתם.

נודה מאד לאינפורמצייותיכם!

נערך לאחרונה ב:

צליל קסום

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
אנחנו היום היינו אצל רופא ילדים מומחה קשב וריכוז
יש כבר רופאי ילדים מקצוענים! ורופאה אמרה לי שהם הרבה יותר משקיעים באבחונים בילדים האומללים שצריכים אבחון מקצועי, כי לנוירולוגים יש הרבה הרבה עבודה בלי הדבר הזה ולכן לא הלכנו לנוירולוג אלא לרופא ילדים מומחה קשב ,תכירו את המושג
ד"ר דוד פז, מבוגר מאוד אבל נחמד ועדין. ודוקא המליץ לחכות עם הריטלין ולא להתחיל
כמובן בירושלים,תבדקו אם מקבל במאוחדת.
בהצלחה!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש כבר רופאי ילדים מקצוענים! ורופאה אמרה לי שהם הרבה יותר משקיעים באבחונים בילדים האומללים שצריכים אבחון מקצועי, כי לנוירולוגים יש הרבה הרבה עבודה בלי הדבר הזה ולכן לא הלכנו לנוירולוג אלא לרופא ילדים מומחה קשב ,תכירו את המושג
בהצלחה!
תודעתית יהיה יותר קל לי להתייעץ בעניין קריטי כזה רק עם נוירולוג ילדים שאדע שעשיתי את המקסימום עבור הילד.
אבל שלא יגזים בעלות הביקורים ושיהיה טוב באמת, כזה שיודע להגיד שאולי לא כדאי ריטלין כרגע אם אכן אפשר להמתין.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
בהצלחה!
ילד שמתמודד עם הפרעת קשב הוא לא אומלל. אכן, הוא מתמודד.
מציעה דבר ראשון לעשות סוויצ' במוח.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
תודעתית יהיה יותר קל לי להתייעץ בעניין קריטי כזה רק עם נוירולוג ילדים שאדע שעשיתי את המקסימום עבור הילד.
אבל שלא יגזים בעלות הביקורים ושיהיה טוב באמת, כזה שיודע להגיד שאולי לא כדאי ריטלין כרגע אם אכן אפשר להמתין.
לא בטוח שנוירולוג 'שווה' יותר. כמו שרופא נוירולוג מתעסק עוד עם אלף ואחד נושאים והידע שלו בהפרעת קשב תלוי במידת ההשקעה שהוא השקיע בלמידת התחום הספציפי הזה מכל עולם הנוירולוגיה, ככה גם רופא ילדים בדרך כלל מתעסק עם אלף ואחת נושאים, אבל אותו אחד שבחר להתמחות בהפרעת קשב יכול להיות מומחה אמיתי בתחומו.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא בטוח שנוירולוג 'שווה' יותר. כמו שרופא נוירולוג מתעסק עוד עם אלף ואחד נושאים והידע שלו בהפרעת קשב תלוי במידת ההשקעה שהוא השקיע בלמידת התחום הספציפי הזה מכל עולם הנוירולוגיה, ככה גם רופא ילדים בדרך כלל מתעסק עם אלף ואחת נושאים, אבל אותו אחד שבחר להתמחות בהפרעת קשב יכול להיות מומחה אמיתי בתחומו.
ואין נוירולוג מומחה קש"ר?
לא נראה לי הקטע הזה של רופא ילדים מומחה קש"ר, אם הוא כזה מומחה למה הוא 'רק' רופא ילדים?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ואין נוירולוג מומחה קש"ר?
לא נראה לי הקטע הזה של רופא ילדים מומחה קש"ר, אם הוא כזה מומחה למה הוא 'רק' רופא ילדים?
אין נוירולוג מומחה קש"ר כתואר נפרד,
יש נוירולוגים שמתעסקים עם זה יותר, יש נוירולוגים שמתעסקים עם זה פחות.
('מתעסקים' כולל גם צוברים יותר ניסיון, וגם מתעדכנים יותר במחקרים, משתתפים בכנסים רפואיים ועוד)

ולגבי 'לא נראה לי הקטע' על זה אין לי תשובה :) שלא ייראה לך, את לא חייבת. ככה זה בעולם של רופאים. :)
הוא רופא ילדים כי בזה הוא בחר לעשות את ההתמחות הראשית שלו לתואר, את ההתמחות בקש"ר הוא עשה אחר כך כ'לימודי תעודה'.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין נוירולוג מומחה קש"ר כתואר נפרד,
יש נוירולוגים שמתעסקים עם זה יותר, יש נוירולוגים שמתעסקים עם זה פחות.
('מתעסקים' כולל גם צוברים יותר ניסיון, וגם מתעדכנים יותר במחקרים, משתתפים בכנסים רפואיים ועוד)

ולגבי 'לא נראה לי הקטע' על זה אין לי תשובה :) שלא ייראה לך, את לא חייבת. ככה זה בעולם של רופאים. :)
הוא רופא ילדים כי בזה הוא בחר לעשות את ההתמחות הראשית שלו לתואר, את ההתמחות בקש"ר הוא עשה אחר כך כ'לימודי תעודה'.

ואין עדיפות לפסיכיאטר שגם מומחה קש"ר קראתי כאן שהם בודקים אם זה לא יושב על קטע רגשי, יש בזה משהו או שזו אגדה חסרת שחר?

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ואין עדיפות לפסיכיאטר שגם מומחה קש"ר קראתי כאן שהם בודקים אם זה לא יושב על קטע רגשי, יש בזה משהו או שזו אגדה חסרת שחר?
זה לא אגדה.
אם יש לך סיבה לחשוד בקושי משמעותי בחלק הרגשי, אז כן יש לזה יתרון.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
והמלצות על פסיכיאטר מומלץ, יש?

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פרופסור נתן ווטמברג מכפר סבא
הלכנו אליו בהמלצה של עזר מציון ועזר לנו מאוד. שווה כל שקל
הוא פסיכיאטר?
מה המחירים שלו?
עובד עם מאוחדת?
תודה מראש.

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
באיזו עיר אתם מחפשים?
אל תלכו לפי קטגורית על [נוירולוג כן, רופא ילדים התפתחותי עם התמחות בקש"ר, לא]
אלא המלצה על מישהו ספציפי.
תוכלו לשלוח לי, באופן אישי, את רשימת הרופאים שעובדים בהסדר עם הקופה
באזור המרכז
ובעז"ה, אשמח להמליץ.
בהצלחה רבה!

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
דר' ווטנברג הוא נוירולוג.
במידה ויש בעיות התנהגות
כדאי לעשות אבחנה מבדלת.
מה חינוכי, רגשי, ראשוני, משני
דורש טיפול בילד? או אולי בהורים? או התערבות במסגרת החינוכית.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דר' ווטנברג הוא נוירולוג.
במידה ויש בעיות התנהגות
כדאי לעשות אבחנה מבדלת.
מה חינוכי, רגשי, ראשוני, משני
דורש טיפול בילד? או אולי בהורים? או התערבות במסגרת החינוכית.

מה נחשב לבעיות התנהגות אנחנו מעט נבוכים,
עד הילד הנוכחי לא הכרנו את הנושא הזה כלל.
המדובר בילד נהדר, כשרוני ומתוק.
הוא לא יודע מה זה להרדם [שעות במיטה] והוא עדין מרטיב בלילה.
הוא קצת מציק, אם כי בגבול הטעם הסביר.
ממש קשה לו להתרכז, ועם זאת הוא שוחר ידע וחכמה וממש ממש מתאמץ להשיג אותה.
יש מה לבדוק אצל פסיכיאטר, או לגשת לנוירולוג טוב?
כל אזור המרכז וירושלים בא בחשבון מבחינתינו.

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בן כמה הילדון?
שינה או קשיים בהרדמות, קשורים לקש"ר ולא לבעיות התנהגות.
הרטבה, צריך לבדוק מה קורה, שוב, חסר הגיל.
כשרונות והצלחה לימודית אינם סותרים קשיי קש"ר, כלל.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ממליצה מאד על עפרון מרטין מתל השומר. קיבלנו הפניה למרפאות חוץ מרופאת הילדים וב"ה עבר בשלום מבחינת הקופה.
מבחינה מקצועית מאד עזר לנו לאחד נתן ולשני המליץ על משהו אחר לא כדורים(למרות המוקסו וכו'). כך שגם לזה צריך אומץ לב והבנה רפואית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה