דרוש מידע נוהל חדש בגן של הילדה

מצב
הנושא נעול.

אחת.....

משתמש פעיל
הורה שמאחר בחצי שעה ממתין בחוץ 7 דק', עם הילד.
החל משעה 9 ממתין בין 10 דק' לרבע שעה.
היום לא הרגשתי טוב ובעלי הגיע עם הילדה ב9:15 וחיכה מעל 10 דק' שיפתחו לו,
כשאמר שהילדה לא אשמה ומדוע היא נענשת, קיבל תשובה (מחויכת אמנם) 'מי אמר שהעונש עבורה?'....
שמעתם פעם על נוהל שכזה?!
אין להורים כניסה חופשית לגן?!?!?!
זה מדליק נורה אדומה.....!

נערך לאחרונה ב:

שריתאליז

משתמש מקצוען
תמיד מתלוננים על עובדי ההוראה שהם מתלוננים..
נראה לי שהם הציבור שהכי מפחד להתלונן

מעניין
אם היא תיקח קיטנה - אהה היא לא צריכה לנוח? עבודה שוחקת? איך היא יכולה לקחת? למה לא מוותרת את המשרה למי שצריך?
אם היא לא תיקח קייטנה- איך היא מתלוננת על החופש שלא מסתנכרן לה עם בין הזמנים..

חוץ מזה.. למה אני צריכה להתנצל על התנאים שלי?
מקבלת 11 אלף. יש לי חופשים. מקבלת הבראה. לא מקבלת מתנות בחגים. מקבלת תלוש בפסח. חמותי גם עוזרת לי בחודשי.. עבדתי בסגרים וגם הייתי בבית..
רוצה להתחלף איתי?
יש לי 2 ילדים שהגיעו מטיפולים אחרי הרבה תפילות וקשיים וטיפולים.
מתפללת לעוד

אני שומעת הורים להרבה ילדים שמתלוננים שקשה להם. איך הם מעזים????

לכולם מותר להתלונן ואף אחד לא צריך להתנצל על התנאים שלו ועל הדרך שלו.
והכי הזוי..
איך התלונות האלה על עובדי ההוראה הגיעו מהשאלה של האמא.

לפעמים זה נתפס שגננת היא בייבי סיטר אז זו לגמרי טעות.
גננת אמורה ללמד. לעבוד איתם. לחנך. להשקיע ולתת
וכשכל רגע מישהו אחר מגיע - זה מוציא את כולם מהריכוז ( גם של משחק הזיכרון) וצריך לאסוף את הקשב מחדש.
וגם הסייעת- היא לא על תקן פותחת שערים ו.. אלא עזרה משמעותית והיא בהחלט עובדת עם ילדים בקבוצות
ולא יושבת רגל על רגל ומחכה:
נו, מתי מישהו יצלצל בשער ואלך לפתוח לו..

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה את יודעת מה הנתונים שלה? אולי התרוץ שלה מחפה על קושי אחר משמעותי?
ובגלל אחת כולן נשמעות הזויות?
בכל שנה ושנה בהתקרב החופש הגדול על עובדות ההוראה ללבוש שכפצים.
ועל עובדות המשרדים לשים אטמי אוזניים שלא תצאנה להן העיניים מתיאורי החופש של המורות/גננות, בעוד הן מתחשבנות מתי הן תיקחנה את כמה ימי החופש ה[המסכנים שלהן אם בכלל, ומנסות בלי הצלחה למצוא סידור לילדים החופשים שלא יהיו מופקרים... אני לא ממש מצליחה לרחם...

גזענית

משתמש צעיר
הורה שמאחר בחצי שעה ממתין בחוץ 7 דק', עם הילד.
החל משעה 9 ממתין בין 10 דק' לרבע שעה.
היום לא הרגשתי טוב ובעלי הגיע עם הילדה ב9:15 וחיכה מעל 10 דק' שיפתחו לו,
כשאמר שהילדה לא אשמה ומדוע היא נענשת, קיבל תשובה (מחויכת אמנם) 'מי אמר שהעונש עבורה?'....
שמעתם פעם על נוהל שכזה?!
גם אני חוויתי משהו דומה ביציאה מהגן הגעתי לאסוף את הילדה ב13:10 במקום וחצי והדלת נפתחה רק בו20... "זה בנוהל" נאמר לי... מיותר לציין שמיהרתי לילדים נוספים... הזוי!!!

שולי איטח

משתמש מקצוען
הגננות הם נפלאות ונהדרות
אין קשר בין נושא האשכול למי עובד קשה ומי לא
בכל תחום יש גם וגם, ובכל תחום יש כאילו שמרויחות יותר ויש כאילו שפחות

מדברים פה על דרישה הוגנת וצודקת לפתוח את הגן להורה שמגיע וצריך למצוא לה פתרון
אם השער רחוק וקשה ללכת בבקשה שיעשו קודן

אבל לכולנו יש איזורים וזמנים שאינם נוחים ואנחנו מתגמשים

הגננת הנחמדה הזו לדוגמא:
-רוצה שחשבת שכר שלה תכניס את התיאום מס שהתקבל אחרי התאריך שרשום בהודעה בכדי שלא תצטרך להתרוצץ לקבל החזר?
-רוצה שהמזכירה בקופ"ח תקום שניה לשאול את הרופא אם צריך לבוא כשיש לך שאלה אפילו שהיא לא חייבת?
-רוצה שהמוכרת תתאמץ ותחפש במחסן מידה שחסרה לך? או שתנסה להתקשר לחנויות אחרות אולי יש להם?
-רוצה שהמזכירה בית הספר תקרא דחוף לילדה שלך במקרה חשוב אפילו שהם בדר"כ לא קוראות אלא רק שולחות תלמידות אם מוצאות אותם?
-רוצה שבעלת שירות מסוים תבוא לקראתך לדוגמא תרד להביא לך משלוח כשאת מגיעה עם הרכב ואין מקום חניה?

סתם מצאתי פה הרבה מקרים שלא חייבים וקוראים כל הזמן בכל מיני עבודות

שנזכה להיות מאילו שמנסים גם בעבודה וגם תמיד להתחשב במה שאפשר
-

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה