מידע שימושי נוהגים לסכך בענפי דקל ? כנסו לכאן !

מצב
הנושא נעול.

אימון- והנחייה בNLP

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ניסיתם פעם 'לנחש' מתי הם קטפו את הענפים הטריים האלו שאיתם אתם הולכים לקיים את המצוה?
אם באמת כדבריך שקטפו את זה ביו"כ (מופרך ביותר כי על פי החוק אסור וזה משהו שמרעיש)
אז לידיעתך כמעט כל עצי הדקל שמהם לוקחים את הענפים
גדלים ביישובים ערביים בבקעת הירדן שכמעט בוודאות מי שקוטף אותם הם ערבים שגרים שם באזור
ועדיין אני לא מאמין שזה נעשה ביו"כ

3524

משתמש סופר מקצוען
אם באמת כדבריך שקטפו את זה ביו"כ (מופרך ביותר כי על פי החוק אסור וזה משהו שמרעיש)
אז לידיעתך כמעט כל עצי הדקל שמהם לוקחים את הענפים
גדלים ביישובים ערביים בבקעת הירדן שכמעט בוודאות מי שקוטף אותם הם ערבים שגרים שם באזור
ועדיין אני לא מאמין שזה נעשה ביו"כ
לא מוצא סיבה להתווכח, בפרט עם גדולים וטובים ממני.

אבל כבודו, כמה זמן לוקח להוביל ענפי דקל מבקעת הירדן עד חזו"א פינת עזרא בבני ברק?30 דקות מתקיעת השופר כבר פרקו שם את הסחורה, תהיה רגוע שלא חיללו עבורה את יום שבת שבתון? אם כן - תקנה.

אה, הם העמיסו מערב חג, החנו את המשאית העמוסה בפאתי בני ברק למשך החג, ואחרי הבדלה הגיעו לפרוק משאית שלמה בחצי שעה. נכון?

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
אני היום קניתי ענפים טריים ורעננים
והם היו ברחבת בית הכנסת מעיו"כ (היו מכוסים עם בד)
דרך אגב הם לא מתייבשים כזה מהר אני מכיר אנשים ששומרים משנה לשנה זה אומנם די יבש אבל משהו שנקטף לפני כמה ימים אמור להשמר בצורה סבירה אם לא פרסת אותם בשמש

אולטרא סגול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אנחנו קטפנו פה מהחצר שלי, ענפי דקל, כמה ימים לפני כיפור, ורעננים ויפים , וירוקים.
אפשר לבוא לראות...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה