עזרה נהג משדה התעופה בלונדון בלילה

תמריתוש

משתמש רשום
היי
אני מחפשת נהג יהודי שיקח אותנו משדה התעופה LGW London, לשכונת גולדרס גרין בלילה
מישהו יודע מה זה המוניות שbooking מציעים?
יעזור לי מאדד
תודה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
+442088005566
דרכי נועם

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

צפורה לוי

משתמש מקצוען
יש אוטובוסים ישירים. צריך לשאול את תושבי השכונה. מזמינים מקום מראש, וזה נוסע ישירות. המחיר זול בהרבה ממוניות.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
האמת שהקו שאני דיברתי עליו, היה משדה תעופה אחר בלונדון, כך שזה לא יעזור, והוא כן היה כל שעה משעות היום והלילה. אני לא יודעת לגבי שדה התעופה בו אתם נוחתים. ממליצה שוב לשאול את תושבי גולדס גרין, הם מכירים הכי טוב את הדברים האלו.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
בדקתי. יש גם משדה תעופה זה את החברה אותה אני מכירה נשיונל אקספרס. מומלץ מאד להזמין מראש (כרטיס גמיש, הלוך ושוב) כי אז יש זכות קדימה (התור ארוך מאד, ומי שיש לו כרטיס עולה מיד)
אפשר לבדוק אולי יש עוד חברות כאלו.ף

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
בדקתי. יש גם משדה תעופה זה את החברה אותה אני מכירה נשיונל אקספרס. מומלץ מאד להזמין מראש (כרטיס גמיש, הלוך ושוב) כי אז יש זכות קדימה (התור ארוך מאד, ומי שיש לו כרטיס עולה מיד)
אפשר לבדוק אולי יש עוד חברות כאלו.ף
אין ישיר מגטוויק לגולדרס גרין ואין נסיעות המשך באמצע הלילה כל כך כך שזה לא אופציה כנראה

יש כמה חאפרים שעושים את הדברים האלה אבל אין לי מספרים

דרכי נועם כנראה אופציה מעולה

ראובן 23

משתמש מקצוען
נהג דודי ישראלי לשעבר חרדי
נייד ‏‪00 44 7728 559611‬‏

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
gatwick מאוד רחוק מלונדון אז הנסיעה תהיה יקרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה