בקשה נגר מתמחה בספריות קודש

א.פ.#

משתמש חדש
המשתמש נחסם
כתר מלכות
אין עליהם
גם במחיר וגם באיכות
[לפעמים קצת מאחרים בזמנים, אבל בזה הם לא אחרים מכולם, כי כולם, אבל ממש כולם, עם מי שיצא לי לעבוד או לשמוע עליו, מאחרים בזמנים קצת]

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא יודע אם זה טוב להמליץ על ערבי אבל...
הוא עשה לי עכשיו חלום של חדר שינה במחיר ממש זול (הוא גם הנגר של חנויות יהודיות...)
אני עבדתי איתו דרך תיווך של יהודי בשם בני כהן (יכול להיות שאם פונים אליו לבד הוא יכול לעשות משחקים כי זה ממש בדם שלהם לגנוב ולשקר)
ויש לו גם ארונות ספרים מהממים
זה בני כהן 0523488713

טורנדו

משתמש מקצוען
לא יודע אם זה טוב להמליץ על ערבי אבל...
הוא עשה לי עכשיו חלום של חדר שינה במחיר ממש זול (הוא גם הנגר של חנויות יהודיות...)
אני עבדתי איתו דרך תיווך של יהודי בשם בני כהן (יכול להיות שאם פונים אליו לבד הוא יכול לעשות משחקים כי זה ממש בדם שלהם לגנוב ולשקר)
ויש לו גם ארונות ספרים מהממים
זה בני כהן 0523488713
מה השם של הנגר?

טורנדו

משתמש מקצוען
עשיתי אצלו עכשיו גם ארון ספרים
פניתי אליו מעצמי נתן לי הצעת מחיר יותר גבוהה מאשר מישהו שמתווך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה