נגן ספורט שלא נקלט טוב במחשב

תמים

משתמש פעיל
קניתי נגן ספורט חדש, כשאני מכניס אותו למחשב המחשב קולט אותו ואחרי כמה שניות הוא מפסיק לקלוט אותו כאילו שהוציאו אותו מהמחשב, ניגשתי לחנות שקניתי ואמרתי להם את זה, אז הם הכניסו למחשב אצלם ואצלם זה כן נקלט טוב, ולראיה הם הכניסו לי שם שירים, יש סיבה הגיונית למה במחשב שלי זה מתנתק אחרי כמה שניות?

גיטרה

משתמש סופר מקצוען
יש לי את אותה בעיה בדיוק, ג"כ עם נגן קליפ ספורט. אבל זה קורה רק כשאני מעתיקה נתונים - הוא מפסיק באמצע וכותב שלא ניתן למצוא עוד את הפריט המבוקש

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י פרסומון;1663375:
איזו גירסה שלל מדיה פלייר מותקן במחשב שלך?

12.0.7600.16667.
[סתם מתעניין, מה הקשר לגירסת המדיה פלייאר? אני לא מסנכרן דרכו נתונים לנגן ולפי מה שהבנתי אין בכלל אופצייה של סינכרון בנגן הזה, כי אין לו אפשרות זיהוי כנגן ע"י המחשב, אלא המחשב מזהה אותו בתור כרטיס זכרון]

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
תנסה לחבר נגן כזה למחשב עם מדיה פלייר פחות מגירסה 9. ותראה שהמחשב לא קולט אותו בכלל.

להבין- המחשב קולט והוא מתנתק?

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י פרסומון;1663760:
תנסה לחבר נגן כזה למחשב עם מדיה פלייר פחות מגירסה 9. ותראה שהמחשב לא קולט אותו בכלל.

להבין- המחשב קולט והוא מתנתק?

כן, קולט ואחרי כמה שניות מתנתק.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
בכל הכניסות במחשב? במחשבים אחרים (חוץ מהחנות) זה גם קורה?

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י פרסומון;1663812:
בכל הכניסות במחשב? במחשבים אחרים (חוץ מהחנות) זה גם קורה?

עכשיו ניסיתי במחשב אחר וזה לא קרה ועבד טוב.
יש סיכוי כי במחשב שזה לא עובד טוב זה בגלל שיש עליו נתיב?
או שאולי מנהל הדרייבר שלו לא הותקן טוב וצריך להסיר אותו, וא"כ איפה אני יכול לראות את הדרייבר שהותקן?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אכן, תתקין שוב דרייבר USB.
תבדוק לפי לוח האם שלך, מערכת ההפעלה וכמה סיביות.

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י פרסומון;1664087:
אכן, תתקין שוב דרייבר USB.
תבדוק לפי לוח האם שלך, מערכת ההפעלה וכמה סיביות.

איפה אני עושה את זה בדיוק?
יש לי ווינדוס 7 64 סיביות.
ואני צריך להתקין מחדש דרייבר USB או את המנהל התקן של הנגן?

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י פרסומון;1664280:
מה אני צריך לעשות עם מה שהעלית? העלית לי תוכנה לבדיקת הנתונים של המחשב, מה לעשות איתה? [אגב גיליתי שחום המעבד שלי הוא 75-80, זה אומר שבקרוב אצטרך לקנות מחשב חדש?]

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני אומר תחבר תנגן למחשב מנהל התקנים -USB- , תראה את השם של הנגן תמחק וחבר שוב

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י תמים;1664323:
לא הבנתי........

לאחר חיבור הנגן למחשב חפש בחיפוש מנהל התקנים כנס בכרטיסיות שנפתחו לקטגוריית USB ושם תראה את השם סנדיסק עם ספורט תמחק את זה תוציא את הנגן וחבר מחדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה