עזרה נגן חדש שנהרס עקב הטענה באוטובוס

נקודת זינוק

משתמש פעיל
אני כותבת כאן לאחר שנכוינו:

הטענו נגן MP3 חדש ואיכותי של חברת SAMVIX בשקע ההטענה של האוטובוס, ומיד אחר כך הפסיק לעבוד.
כאשר פתחו אותו במעבדה לצורך תיקונו, נמצא חלקו הפנימי שרוף!
כשסיפרנו על ההטענה שלו באוטובוס, נאמר לנו כי זו סיבת התקלה ואין אפשרות לתקן.
(וכמובן שהטענה באופן זה מבטלת את האחריות.)

לתשומת לבכם וכדי למנוע עגמת נפש מהציבור היקר..

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני כותבת כאן לאחר שנכוינו:

הטענו נגן MP3 חדש ואיכותי של חברת SAMVIX בשקע ההטענה של האוטובוס, ומיד אחר כך הפסיק לעבוד.
כאשר פתחו אותו במעבדה לצורך תיקונו, נמצא חלקו הפנימי שרוף!
כשסיפרנו על ההטענה שלו באוטובוס, נאמר לנו כי זו סיבת התקלה ואין אפשרות לתקן.
(וכמובן שהטענה באופן זה מבטלת את האחריות.)

לתשומת לבכם וכדי למנוע עגמת נפש מהציבור היקר..
סיפור מוזר
אנשים מטעינים שם טלפונים ונגנים ושום דבר לא קורה
אולי סתם בריחה מאחריות?

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
הספק החשמל באוטובוס הוא לא רציף ולכן המכשיר מקבל בומים של חשמל ולעיתים קרובות נשרף.

ולמי שלא מאמין וחושב שזה תירוצים בשביל לברוח מאחריות שיילך וישאל במעבדות פרטיות.

עריכה: כמובן שכל עוד ואין הוראה חד משמעית מהיצרן/מהחנות שאסור להטעין באוטובוס הוא לא יכול להתנער מאחריות.

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
חברת קווים פרסמה כשהתחילה עם המטענים
הודעה חד משמעית
שהזרם שיש באוטובוסים לא מתאים לטעינת נגנים ועל כן אין להם שום אחריות בנושא
אותי ההודעה הזו די הרתיעה, וכמעט לא יצא שהטענתי באוטובוס

ההודעה היתה ממוקדת לנגנים ולא לפלאפונים
כנראה שבפלאפונים אין את הבעיה הזו

נקודת זינוק

משתמש פעיל
הודעה חד משמעית

אז זהו, שגם אנו תמיד חיברנו נגנים ופלאפונים לשקע ההטענה שבאוטובוס, וכמו רבים וטובים דגלנו בשיטת ה"יהיה בסדר" - שיטה שאכן הוכיחה עצמה לתפארת...
עד הנגן האחרון שהלך לעולמו בשעת טעינה, וכעת שוכן כבוד בקופסת המשחקים של הילדים, שקט ודומם להחריד...

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
זה סתם בריחה מאחריות. אני הרבה פעמים מטעינה באוטובוסים וזה אף פעם לא קרה לי דבר כזה.
סתם שטויות שהטענה באוטובוס מבטלת אחריות.
אל תאמינו לכל מה שאומרים לכם
הודעה חד משמעית

אז זהו, שגם אנו תמיד חיברנו נגנים ופלאפונים לשקע ההטענה שבאוטובוס, וכמו רבים וטובים דגלנו בשיטת ה"יהיה בסדר" - שיטה שאכן הוכיחה עצמה לתפארת...
עד הנגן האחרון שהלך לעולמו בשעת טעינה, וכעת שוכן כבוד בקופסת המשחקים של הילדים, שקט ודומם להחריד...
זו תופעה שעלולה לקרות אך לא מחייבת ולכן אין כל קשר בין זה שלכם זה לא קרה לזה שלאחרים זה כן קרה
כמו שכתב/ה @נקודת זינוק שאצלו זה לא קרה להרבה מכשירים וקרה למכשיר אחד...,
כמו"כ דומני שלפלאפונים "פרימיטיביים" כמו של הדתיים;) זה עלול ג"כ לעשות בעיות במקרים נדירים, רק שאני מאמין שזה מקסימום יחמם קצת את המכשיר אבל לא ישרוף אותו...

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
עריכה: כמובן שכל עוד ואין הוראה חד משמעית מהיצרן/מהחנות שאסור להטעין באוטובוס הוא לא יכול להתנער מאחריות.
לא ראיתי משהו שכתוב עליו חד משמעית שאסור להטעין באוטובוס.
בד''כ כתוב עד איזה עוצמה מותר.
וזה נראה לי מספיק.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
למיטב ידיעתי הבעיה באוטובוס הוא לא העוצמה אלא רציפות ההספק כמו בגנרטור שאין חשמל רציף ולכן מוסיפים מייצב מתח.
יש שם עוצמה גבוהה מהמותר.
אבל כנראה גם וגם...
כי לא נראה לי שאמור להינזק מהטענה חד פעמית בהספק גבוה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה