נאצים וארורים - גיוואלד - סלקו ידיכם מפחי הזבל!!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מי;394828:
להסביר לך שוב?
הגאב"ד לא אמר, אבל כל צ'למער ממוצע בטוח שלזה הוא התכוון, ואם במקרה הוא לא התכוון לזה - אז הוא היה צריך להתכוון.
באמת, אל תיתמם!
נסיון ההסבר לא צלח ולו בשל העובדה ההכללתית ש"כל צ'למער" וכו'.
לפי שיטתך היו צריכים להישרף לפחות כ35,000 פחי אשפה ורמזורים בכל הוראה כזו של הגאב"ד. מעניין מאד למה זה לא קורה.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י מי;394828:
להסביר לך שוב?
הגאב"ד לא אמר, אבל כל צ'למער ממוצע בטוח שלזה הוא התכוון, ואם במקרה הוא לא התכוון לזה - אז הוא היה צריך להתכוון.
באמת, אל תיתמם!

כבר כתבתי ואכתוב שוב,
כל מי שיש לו זוג עיניים רואות ויודע קרוא וכתוב, ורואה במיני גליונות המחזיקים את קירות י-ם מלנפול,
רואה כי הנאמר בהפגנות ובקול הקורא (לא ציטוט מדויק אבל אשתדל בפעם הבאה לצלם) "שלא יצאו נערים, ושיזהרו מלסכן נפש ורכוש ולהמנע מאלימות.
כך שכל מי שיוצא להפגין בעקבות הוראת רבותיו אמור לקרוא ולהבין זאת, ואינו צריך לחפש כוונות ומשמעויות נסתרות.

אורה

משתמש רשום
אני עדה מקרוב משפחה בדרגה ראשונה שנעצר על לא עוול בכפו הוא הגיע מחוץ לירושליים לבר מצווה ולא ידע אפילו שמתקיימת הפגנה. הלך לתומו לאולם ופתאום ראה אנשים רצים מפני שוטרים, וזה היה ברחוב צדדי לא במקום ההתקהלות. היות שלא היה לו קשר לכלום הוא לא הצטרף למנוסה אלא המשיך בדרכו בתמימות. התמימות עלתה לו ביוקר הוא זכה למתת יד הגונה העיפו את כובעו ועצרו אותו, לא הודיעו למשפחה ולא כלום. למזלו הוא הצליח למסור את שמו למשהו שעבר בסמוך שיתקשר אלינו. השוטר העיד שראה אותו זורק אבנים. (וזה בנאדם שמעולם לא השתתף בהפגנות) הוא ישב רק חצי יום כי למזלו יש להוריו קשרים, אבל יחד אתו נעצרו עוד כמה מסכנים. אחד חזר מהים עם הבגדים הרטובים בשקית וזה לא עזר לו עוד אחד היה בדרך לסבא שלו. אף אחד מאלו שישבו עמו במעצר לא היה קשור להפגנה והם עברו מסכת ארוכה של משפטים וכו'... מהי עדות של חרדי לעומת שבועה של שוטר?!.
סתם סיפור אישי בשביל שלא תתנו אמון בשוטרים ותזהרו מלהתקרב להפגנות גם אם אתם רק רוצים לקנות אקמול בבית מרקחת. עדיף לנסוע לעיר אחרת ולא לסמוך עליהם.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
הנה דוגמא להסתה של תשקורת שמשפיעה עלינו!
אנחנו מתווכחים פה עם עצמנו אם הגאב"ד בעד או נגד שריפת פחים!
אז התקשורת הצליחה בגדול :(

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רגע,

זה פורום פוליטיקה והסברה? או שמא זה פורום פרסום??

טוב,

צריך קופי טוב!

יאללה לעבודה...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י איציק כרמי;394848:
רגע,

זה פורום פוליטיקה והסברה? או שמא זה פורום פרסום??

טוב,

צריך קופי טוב!

יאללה לעבודה...

לפני הקופי, צריך מחקר, כרגע כנראה אנחנו בשלב הזה :)...

ברצינות, אין ספק שצריך אסטרטגיה חזקה מבוססת עובדות, שכמובן הגיעו ממקורות שלהם, בבחינת מלאך רע יענה אמן.
לא מספיק כאן רק משפטים מצלצלים.

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אממ בואו נתחיל

יש לנו את בחורי הישיבה האמריקאים.

שהם "לשמשמימניקים" (מובן)

להם הייתי עושה משהו בסגנון כזה..

אני לא גרפיקאי . אבל בטוח שאד המוכשרים או אחת המוכשרות יעשו את העבודה בצורה טובה יותר.

קבצים מצורפים

• ללא שם-1עותק.jpg
    1 MB · צפיות: 7

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
ממה שדובר פה יוצא שיש לחלק את הקמפיין לשניים.
1. כלפי הקבוצה השולית במחנינו, (תוהני אם זה יועיל)
2. כלפי החילונים מה שנקרא,

אין קשר בין הקמפיינים, זאת אומרת, אנחנו לא פונים לקהל 1 להפסיק את פעולתם בגלל הנזק התדמיתי, ולא מתנצלים כלפי החילונים בענין זה כאילו זה לא אנחנו החרדים אלא קבוצה שולית, אלא פונים עם אסטרטגיה שונה.

(או אולי כן כדאי שיהיה קשר?)

אתה פנית לחלק 1 שבקהל, גירוש מהעיר זה דבר מאיים עליהם? "מי ששורף זבל", זה משפט שמנגן להם? או שהאקשן יענה את הכל?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
בעבר הושק קמפיין - "זבל מי שמלכלך" שהיה מיועד לבעלי הולכי על 4 שהיו מלכלכים את הרחובות ובעליהם התעלמו.
מאז...
הכלבים הפסיקו ללכלך, אבל הבעלים שלהם התחילו...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י mig;394914:
ממה שדובר פה יוצא שיש לחלק את הקמפיין לשניים.
1. כלפי הקבוצה השולית במחנינו, (תוהני אם זה יועיל)
אין מה להקדיש קמפיין לאלה. אותם יש להניח מאחורי סו"ב. ודרך אגב, אין "קבוצה" כזו. יש אוסף של יחידים בריונים.

איש קטן

משתמש צעיר
"כסיקריק, אני נהנה מכל רגע בדיון הזה, סוף סוף המקצוענים דשים בנו"... (מתפלל 'אוהל שרה', שוק מא"ש ירושלים)

(אוח אוח)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי

צבע

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש פה משהו שקצת נשגב מבינתי-
מה, אבל מה בדיוק איכפת לנו מה חושבים עלינו אחינו הטועים, מיעוטם או רובם?
מה זה קשור אלינו?
אם אנחנו עושים את מה שאומרים לנו גדו"י, התוה"ק, מה זה משנה בדיוק מה יאמרו?
האם זה לא מה שחינכו אותנו??
(זה שהם רוצים להכריח אותנו לעשות דברים נגד רצוננו, או לפגוע בקדוש ויקר לנו, זה משהו אחר. מה שמפריע לי פה זה שמדברים על ה'תדמית של הציבור החרדי בעיני האומה הישראלית', מה ז-ה איכפת לנו??)

good_say

משתמש פעיל
נכתב ע"י שוקולד לבן;394788:
המייל הזה מסתובב בימים אילו ברשת:

רוצים ליבה? בכיף!!!

‏‏אחריך, גדעון סער!
בטח, שאנחנו מוכנים להכניס את הליבה למוסדות החינוך החרדים.
אנחנו נהיה הראשונים לעזור לכם להביא את הליבה אל מעוזי החינוך החרדים. ומי כמונו מכיר את השטח ויודע איך לעשות זאת?

ואנחנו נעשה זאת.

בתנאי שתוכיחו שהליבה:

-הורידה את עקומת הפשע ברחובות
-סכרה את שטפון השחיתות
-חסמה את הסכינאות בבתי הספר
-עצרה את השימוש בסמים ובאלכוהול
-הפכה את תלמידנו ציונים נלהבים
-בלמה את גלי הירידה מן הארץ על מזבח הכסף והקריירה
-עודדה עליה, חלוציות ומימוש החזון הציוני
-הורידה את אחוזי האבטלה בציבור הכללי (ואל תגידו שאצל החרדים מובטלים יותר. כולה הפרש של 10%).
-העלתה את אחוזי ההצלחה בקריאה ובמתמטיקה

לפחות כמו שמקובל אצלנו בציבור החרדי!

אמנון רובינשטיין, אוריאל רייכמן, אנחנו איתכם.
רק תוכיחו את עצמכם ותנו לנו צ'אנס!

אוהבים ומצפים
ציונים החרדים לעתיד ארצנו

אחרי קריאת האשכול בהתעניינות רבה, אני מרשה לעצמי להגיב לכמה דברים. לגבי המייל הזה שמסתובב, אני רוצה להבין, אנחנו מתנצלים/מסבירים שהתורה היא מעל הכול? שמי שיושב ולומד אצלנו מקבל את כל הכבוד שהוא ראוי לכך? יש דברים שיכולים לנסות להסביר פעם, פעמיים, שלוש ואם לא מבינים פשוט לא מסבירים יותר. למה? ככה!

ולגבי זריקת אבנים/שריפת פחים וכו', הגאב"ד מתנגד בכל מאודו לשריפת פחים/זריקת אבנים/קריאות "נאצים" וכו'. אני מקווה שזה דבר מובן, ולא צריך להסביר את זה ליושבים בינינו.

וכן, יש גם כאלו המתפרעים ללא סיבה כלשהי. אחי הלך ברחוב שהיתה שם הפגנה, אחד האנשים ברחוב שהיה כנראה באקסטזה או משהו אחר צרח על אחי "רוצח, ערבי" וזרק עליו אבן ענקית שלמזלו של אחי "רק" העיפה לו את הכובע מהראש, כי אם הוא היה חוטף את זה בראש הוא היה מקבל מכה די רצינית. ורק בשביל ל"הסביר" האיש שזרק עליו את האבן לא היה נער צעיר אלא אדם בוגר. לאחי יש חזות חרדית לכל דבר, הוא חסיד ולבוש כחסיד, למה זרקו עליו אבן? סתם כי התפרעו ברחוב והיה 'אקשן'.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י צבע;394938:
מה זה קשור אלינו?
(זה שהם רוצים להכריח אותנו לעשות דברים נגד רצוננו, או לפגוע בקדוש ויקר לנו, זה משהו אחר. מה שמפריע לי פה זה שמדברים על ה'תדמית של הציבור החרדי בעיני האומה הישראלית', מה ז-ה איכפת לנו??)

לו היה מדובר בתדמית בלבד, באמת לא היה הצר שווה בנזק המלך והחרשנו.
אבל ומאחר וההסתה ההמונית משפיעה על עמי הארצות שאינם בקיאים בעובדות ובנתונים וגורמת לכמה דברים הרסניים:
1. מונעת מאחינו הטועים להתקרב ולראות את המאור שבתורה. (ואומרים זאת מחזירי תשובה גדולים, וזו אחת הסוגיות עמה הם מתמודדים בעבודתם עם השבים)
2. גורמת נזקים ופגיעה באנשים וכן חילול הקודש, בכל גל הסתה שומעים על גל הצתה, הצתות של בתי כנסת, וואנדליזם כלפי מוסדות תורניים, והתנפלות על עוברי אורח תמימים רק באשמת היותם חרדים.
3. במישור הציבורי, גורמת ללגיטמציה לשלילת תקציבים, התעמרות כנגד אזרחים חרדיים מסתם נושאי משרות לאוו דווקא כרישים.(אזרחים סוג ד' אחרי רוסים וערבים)
וכן, כן, היא הנותנת רוח גבית ל"נבחרי העם" (פני הדור כפני כלב אמרנו"?) לעשות מעשים כמו עקירת קברים, ומעשים הנוגדים את דעת התורה,

אילו היה ניתן (ולכאורה ניתן) לא לשנות תשדירים כתבות בעיתונים ולסתום פה מסיתים וכד', רק לתת להמון העם מידע נוסף, חומר מאזן שיוכל לשקול בדעתו ולעכל בעצמו בלא שיקבל מחית הסתה שתחליק מיד לגרון, ולהגיע למסקנות קצת יותר קרובות למציאות והיה זה שכרינו, ודיה בעובדה זו כדי לשנות את מצב היהדות החרדית בגולת ארץ ישראל.

פפפ

משתמש רשום
באמת...

נכתב ע"י צבע;394938:
מה זה קשור אלינו?

באמת אין לנו שום צורך להסביר לחילונים כי זה בטח לא יעזור.
צריך לדבר רק אל הפרחחים שזרקו לי עגבניות על האוטו שנסעתי... כן, וגם לאלו שניפצו את השמשה של אוטובוס קו 2 שבתמימותו העז לנסוע לכותל...
אך ברנשים אלו, לא נראה לי שחוץ מבוקסים משהו ידבר אליהם. אם במודע הם גורמים לסכנת נפשות של ממש... לא נראה לי שמטריד את מנוחתם העובדה שיכלו למות שם בצומת אפיריון איזה כמה אנשים לפחות.
כך שהסלוגן "אתה שורף פח אתה זבל" לגמרי לא ינגן להם על המצפון. מה, הם לא יודעים את זה לבד???

צוות

משתמש רשום
נכתב ע"י צבע;394938:
מה זה קשור אלינו?

נכון, זו היתה החשיבה תמיד, העיקר שאנו יודעים שאנחנו בסדר, ואין לנו צורך להצטדק בפני אף אחד, אלא, שקהל היעד של המסיתים הוא ממש לא אנחנו, קהל היעד הוא החילוני המצוי, הנושם וחי וסופג ידע בצורה שונה, הוא לא מכיר את העובדה ש"לא אכפת לי ממה שאומרים, העיקר מה שאני יודע" הוא בטוח שאם אנחנו לא מגיבים סימן שאנו מצדיקים את דבריהם של אותם מסיתים ובעצם אין לנו מה להגיד, כי אחרת לא נתפס בשכלו איך אנחנו לא קמים על הרגליים האחוריות ומוכיחים אחרת.
אלף בית בפרסום זה להתאים את המסר וצורת הגשתו לקהל היעד
ופה צריך לקום גוף הסברתי גדול, חזק, וכן, עם אמצעים כספיים שלא יחנקו אותו באמצע, ולהתחיל להסביר! כתב כאן משהו שההסברה צריכה להתחיל בקטן, ברופא השיניים ונהג המונית, אבל אתה יודע מה הם אומרים, אתה דתי אחר... לא כמו אלה.... וזה רק מראה כמה אנחנו מוכרחים הסברה כוללת, לא, לא נקודתית, תמיד יחשבו שאתה יוצא הדופן, הנה אפילו אתמול היתה כתבה בטלויזיה כמה החרים כאלה וכאלה!

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש הסבר פשוט מאד לכל השנאה וההסתה,
עמי הארץ שונאים תלמידי חכמים...
וכל הקטע של ההסברה מזכיר לי ציור מוצלח מספרו המוצלח של גדי פולק, בו הכבשה נואמת לתוך היער הזאבי: למה נטפלים אלינו? אחנו בסך הכל כבשים אומללות ותמימות בין זאבים... והדיון לפני כן שדוגל בהסברה...
רק נהמת זאבים מקפיאת דם נשמעה בתגובה....
גגגרררררררררררר......

צבע

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
pr, כל מילה נכונה! בדיוק לזה התכוונתי.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י pr;395051:
יש הסבר פשוט מאד לכל השנאה וההסתה,
עמי הארץ שונאים תלמידי חכמים...
וכל הקטע של ההסברה מזכיר לי ציור מוצלח מספרו המוצלח של גדי פולק, בו הכבשה נואמת לתוך היער הזאבי: למה נטפלים אלינו? אחנו בסך הכל כבשים אומללות ותמימות בין זאבים... והדיון לפני כן שדוגל בהסברה...
רק נהמת זאבים מקפיאת דם נשמעה בתגובה....
גגגרררררררררררר......

להרים ידיים ולהותיר הכל לכרישי התקשורת?

אנחנו לא הולכים לשכנע אף זאב בצדקת דרכינו!
אנחנו רק עושים מההה...מה... בקול, כדי שהכבשים שתעו ביער ימצאו חזרה את העדר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה