תח"צ מ-ב-ק-ר-י-ם

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דעתי היא:
1. שצריך לתקף, מי שלא תיקף שלא יבכה אח"כ
ב"ה עוד לא חטפתי מימי קנס, וגם יש לי חופשי חודשי
(וליתר ביטחון גם ערך צבור)

אבל אם כבר מדברים על זה,
למה לקנוס את מי שיש לו חופשי חודשי/שנתי?
אם יש לו "חופשי" אז אין פה גניבה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אבל אם כבר מדברים על זה,
האמת היא שאני כיוונתי למי שלא משלם, עדיין ממליץ לכולם לתקף גם אם הם בעלי חופשי חודשי
אני גם חושב שאין היגיון לקנוס בעל חופשי שלא תיקף ובודאי ובודאי שלא כמו מי שלא משלם
קנס סימלי ייתכן וכן היה צריך בשביל הסדר הטוב ובשביל המידע

הרבה זמן שלא נכנסתי לפרוג
ובדיוק עכשיו שנכנסתי אני רואה את הדיבורים על המבקרים
בדיוק עכשיו שלחתי ערעור על דוח שאשתי קיבלה ,
כשהיא נוסעת לעבודה היא צריכה לעלות על שתי אוטובוסים
ושבוע שעבר כשהיא עלתה על האוטובוס השני שכחה לתקף
וכמה דקות אחרי זה עולה מבקר ערבי וכמובן שמח על שמיד על הבוקר
הוא נפל על דג שמן ונתן לה דוח
(יש לה חופשי חודשי)
תודה רבה למי שפתח את האכול

אוהב ספר

משתמש פעיל
אבל אם כבר מדברים על זה,
אני גם חושב שאין היגיון לקנוס בעל חופשי שלא תיקף ובודאי ובודאי שלא כמו מי שלא משלם
קנס סימלי ייתכן וכן היה צריך בשביל הסדר הטוב ובשביל המידע
החברות מקבלות כסף גם על פי תיקופים, וממילא יש כאן גניבה גם אם יש לו חופשי.
ההגיון לתת קנס מופחת לבעל חופשי הוא שמה שהוא לא תיקף הוא בשוגג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה