דרוש מידע מתקן מים תת כיורי. לא מצליחה לברר

rand

משתמש פעיל
שוקלת לרכוש מתקן מים תת כיורי ככה שיש רק ברז ממנו יוצאים מים קרים וחמים ולא מתקן על השיש
אולם לא מוצאת על זה מידע פה בפורום, או המלצות מנסיון אישי.
יכול להיות שאצלינו לא נכנס ככ עדיין, אולי בגלל שזה לא לשבת אבל לי ממילא לא רלוונטי הכשרות לשבת כי אנחנו לא משתמשים בזה.
אז חשבתי בשביל מה לקנות את התמי 4 וכו אם אפשר לחסוך את המקום על השיש, נקיון, החלפת דגמים וכו.
בקיצור אין דבר כזה לא למצוא מידע בפרוג לא?
אז מחכה לעצותיכם נסיונכם וחוות דעתכם מבחינת כדאיות, חברות מומלצות וכו.
(יש ניגא שזו חברה מוכרת בגלל הכיורים וכו אבל יש גם זולים יותר לא יודעת למי לפנות)

• תודה
Reactions: y&m

ה ש

משתמש מקצוען
לי יש ניגא.
מומלץ מאד!!!!
(תעשי חיפוש בפרוג ניגא).

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ניגא, קבלתי המלצות חמות ממש.
אאל"ט יש להם כבר מערכת עם הכשר לשבת על המים הקרים.

rand

משתמש פעיל
תודה על התגובות
נוטה כעת לניגא באמת
עוד מישהו שיש לו ניגא ויכול להמליץ או לא? כמה זמן,?

חולי

משתמש סופר מקצוען
לי יש של חברת צלולים כבר מעל 7 שנים
ומרוצה מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה