עזרה מתנה למקוצר קיבה

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
קרוב משפחה שלי בהתאוששות מניתוח קיצור קיבה.
רציתי לקנות לו מתנה בסך 100-200 ש"ח.
יש לכם רעיון מה לקנות?
אני מחפש משהו יותר גימיקי ומבריק אבל לא מפריע אם זה יהיה גם שימושי...
יאללה שפשפו ראשיכם וקדחו ברעיוניכם והביאו לי רעיון.

azsx

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קופסאות קטנות לחלוקת מנות, מאד שימושי ועוזר
בלנדר ידני קטן

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
קיצור שולחן ערוך...
לא יודעת אם הכוונה הייתה - קיצור "שולחן ערוך", או שזה מה שעלה לך למילה קיצור
א"כ אז סורי על הכפילות, אם לא זה רעיון אדיר!!
גימיקי ולא יקר

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
תודה לכל העונים!
לי יש רעיון ואשמח לשמוע את דעתכם ועזרתכם.
"משקל מטבחי לשקילת מזון" , והרעיון הוא, כאילו משקל לדברים קטנים כמו שהוא הולך להיות.
מה דעתכם? ומי יודע איפה קונים? ואם יש בזה סוגים? בקיצור כל אינפורמציה תעזור.
ושוב תודה!

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה לכל העונים!
"משקל מטבחי לשקילת מזון" , והרעיון הוא, כאילו משקל לדברים קטנים כמו שהוא הולך להיות.
ושוב תודה!

ממש רעיון יפה !!!

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
גימיק:
2 לאפות שווארמה, + קוקה קולה גדול קררר + צ'יפס ענק.
ולפינוק סופלה חם וטעים.
(כך לפחות שיתחרט על מה שעשה...:p:p:p:p:p:p:p)

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לא נראה לי שישמח אותו במיוחד לראות עכשיו משקל מול העיניים, מה גם שהמושג של משקל מכל מקום כנראה לא יעשה לו טוב
אבל הרעיון של מיני הוא רעיון טוב, אפשר עוגיוות מיני, גלידה מיניס, מיני מאוס, כרטיס למיני ישראל, זכיה בחנות מינימוד... , נשאר עוד כסף?

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
קרוב משפחה שלי בהתאוששות מניתוח קיצור קיבה.
רציתי לקנות לו מתנה בסך 100-200 ש"ח.
יש לכם רעיון מה לקנות?
אני מחפש משהו יותר גימיקי ומבריק אבל לא מפריע אם זה יהיה גם שימושי...
יאללה שפשפו ראשיכם וקדחו ברעיוניכם והביאו לי רעיון.
המתנה הכי טובה זה טקט!
לא להגיד כל הזמן (מעכשיומועד שנה קדימה לפחות) " וואו איך אתה מרזה" "עוד מעט תהיה יותר רזה ממני" "כמה כמה ירדת?" להחמיא בעדינות ובצורה נעימה פעם אחת על כל כמה פעמים שנפגשים וזהו.
המחמאות מאוד עוזרות אבל כשזה יותר מדי לוחץ זה עושה לחץ להמשיך לרדת ולענות על הציפיות של הסביבה, הלחץ רק מזיק וגורם לפעול שלא לפי ההנחיות הרפואיות.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
תודה לכל העונים!
ושוב תודה!
רעיון נחמד. זה לא שהוא יצטרך לשקול אוכל אבל זה מתקשר לעניין וזה שימושי בכל בית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה