עזרה מתנה למארחים לכבוד החג ?

שני ג.

משתמש רשום
משהו מענין..
אולי קשור לשבועות באיזשהו דרך..
יאלה
זרקו רעיונות
כל רעיון יתקבל בברכה חוץ מפרחים
נכון. זה מקורי מאד.:p אבל כבר חשבתי על זה..

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
מארז של כלים חד פעמיים יפים
מפיות וחבקים
עוגת גבינה מפוארת
מארז של מגבות
תהלים מחולק
הכל לפי המשפחה...

יעל.ב.

משתמש פעיל
אני הייתי שמחה לקבל מפיצי ריח (יש איזה מדרש (כמדומני, יש על זה שיר בטוח) על הבשם שמעט מהריח נדבק אליו, אולי אפשר לקשר איכשהו)
או עציץ גדול עם נוכחות (זה נקרא פרחים ?)

בכל מקרה, פתק החלפה תמיד נותן הרגשה שזו לא מתנה ממוחזרת ....

טלי ז

משתמש צעיר
בקבוק יין מקריסטל
משחק מעניין לילדים
ברכה שמירה לבית
מגש לחלות או לנרות

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי בנוסף למתנה קטנה תוסיפי עוגה או קינוחים טעימים, המארחים ממש מעריכים ומתלהבים מקינוח מגוון ומעניין...

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מארז פטיפורים יוקרתיים יפים וטעימים במיוחד

קבצים מצורפים

• IMG_8864.JPG
    IMG_8864.JPG
    5.8 MB · צפיות: 25

dassip

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא קשור לשבועות דווקא אבל נחמד לקבל..
מפיץ ריח
מלחייה מקריסטל
מעמד למפיונים/זמירות שבת
פרלינים/פיצוחים
משחק לילדים
נטלה יוקרתית

שירה 34

משתמש מקצוען
אני הייתי שמחה שיעזרו לי עם הכנת האוכל..
משחק / ספרים לילדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה