דרוש מידע מתנה ליולדת בת רביעית

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מקווה שאת לא חושבת שהיא צריכה איזה ניחומים.....;)
כי אם כן - זה ממש מכעיס.
נולדה תינוקת בריאה ושלמה, ואנשים מתבכיינים שזו *בת* רביעית. קצת הכרת הטוב להקב"ה, קצת תודה על החסד העצום בלידה תקינה ובריאה.

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
כי אם כן - זה ממש מכעיס.
נולדה תינוקת בריאה ושלמה, ואנשים מתבכיינים שזו *בת* רביעית. קצת הכרת הטוב להקב"ה, קצת תודה על החסד העצום בלידה תקינה ובריאה.
הלוואי עלי מעכשיו עוד 4 בנות

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מחפשת רעיון מיוחד
אשמח לכל רעיון
תודה רבה

לא בטוח שצריך רעיון מיוחד.

פשוט לקנות מתנה מכובדת: צמיד לתינוקת, בגד יפה מחנות יקרה שהיא לא תפרגן לעצמה לבד, בלון הליום עם דובי ורוד בתוכו, דובון פרווה גדול ורך, משחק לעגלה, שוקולד בלגי + דובי או בובה מעוצבים, או מתנה ליולדת עצמה (או גם וגם וגם...)
אם את לא קרובה אליה ממש, לא בטוח שכדאי להדגיש את העובדה שמדובר בבת רביעית. כי זה עצמו עלול להיראות כאילו מנסים 'לנחם' או משהו.

אם עוד יש בשוק את הספר 'בית הבובות הורודות', בזמני היו שנתנו אותו למשפחות מרובות בנות. אבל כאמור, לא יודעת אם זה נכון.

רואים שקוף

משתמש מקצוען
מקווה שאת לא חושבת שהיא צריכה איזה ניחומים.....;)
הרב יהודה צדקה אמר
בת ראשונה אמרתי -בתי
בת שניה - בנותיי
בת שלישית - בעוונותיי
בת רביעית - בעוונותיי הרבים

אח"ז הוא זכה לבנו, חכם משה צדקה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
...ואני נכנסתי כי הכותרת לא הייתה לי ברורה
מה מיוחד בבת רביעית? במה היא שונה מהשלישית או מהשביעית?

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
סט בבושקות בשביל הקטע

אם את רוצה לפרגן - תקני לה סט של בגד/עליונית לכל הארבע (עם פתק החלפה)
כיף לקבל כיף להלביש

עד מתי

משתמש מקצוען
אני בבת רביעית שמחתי בעיקר במתנות של ספרים ומשחקים כי באמת בבגדים הייתי די מסודרת

גלידה

משתמש מקצוען
אחת הביאה לי חבילת קוקיות ענקית עם המון קוקיות צבעוניות
ואמרה שה בטוח יהיה לי שימושי....
ועד היום אני זוכרת את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה