מתכנתת חדשה בשוק...

• פותח הנושא תס
  • פורסם בתאריך

תס

משתמש רשום
סיימתי עכשיו לימודי הנדסאי תוכנה ואני מחפשת עבודה.
הבעיה היא שהרבה מקומות לא אוהבים / לא צריכים מתכנתות חדשות........ :(

אשמח מאוד אם משהו מכיר מקום שכן צריך מתכנתת חדשה ויוכל להביא לי את הכתובת מייל שלהם לשליחת קו"ח.

המייל שלי: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תודה :)

KingYes

משתמש צעיר
שיהיה בהצלחה רבה !
לבינתיים שאת מחפשת עבודה, הייתי ממליץ לך להתחיל לעבוד על איזה פרוייקטים קטנים ופרטיים בשביל עצמך. ככה יהיה לך יותר קל לחקור את העולם הזה.

סתם מעניין אותי לדעת, לאיזה כיוון את מחפשת לצאת? פיתוח אתרים? בנית אתרים בוורדפרס? פיתוח תוכנה? אם כן באיזה שפה?

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רק תיזהרי לא לגמור עם עבודה בפרונטאנד (CSS,HTML,JS) בלבד.
אם יש לך הנדסאי יש לך אפשרות לכסף יותר גדול מזה..:) ולפעמים אחרי שמתחילים כבר קשה להחליף נושא, ואין ניסיון בקוד אמיתי.
מדברת מניסיון...אני בדיוק במצב שלך, ויש לי תואר במחשבים, והמצב בשוק קשה במיוחד - אם רוצים פיתוח PHP/ASP.NET רציני...
אבל מצטרפת להמלצה של kingyes להתחיל לעבוד על פרויקטים. זה טוב גם לראיונות...
המון הצלחה!

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י dem;1320388:
רק תיזהרי לא לגמור עם עבודה בפרונטאנד (CSS,HTML,JS) בלבד.
אם יש לך הנדסאי יש לך אפשרות לכסף יותר גדול מזה..:) ולפעמים אחרי שמתחילים כבר קשה להחליף נושא, ואין ניסיון בקוד אמיתי.
מדברת מניסיון...אני בדיוק במצב שלך, ויש לי תואר במחשבים, והמצב בשוק קשה במיוחד - אם רוצים פיתוח PHP/ASP.NET רציני...
אבל מצטרפת להמלצה של kingyes להתחיל לעבוד על פרויקטים. זה טוב גם לראיונות...
המון הצלחה!
מה חסר בפרונט אנד?

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ח״ו, לא חסר כלום! זה הכי כיף :)
אבל לפעמים לא מרויחים מזה כמו מתכנתים.

SSL

משתמש רשום
הכי כיף?????
לא הייתי אומרת...

יותר גרפיקה מלוגיקה.
השאלה מה מענין אותך.

תס

משתמש רשום
נכתב ע"י KingYes;1320291:
שיהיה בהצלחה רבה !
לבינתיים שאת מחפשת עבודה, הייתי ממליץ לך להתחיל לעבוד על איזה פרוייקטים קטנים ופרטיים בשביל עצמך. ככה יהיה לך יותר קל לחקור את העולם הזה.

סתם מעניין אותי לדעת, לאיזה כיוון את מחפשת לצאת? פיתוח אתרים? בנית אתרים בוורדפרס? פיתוח תוכנה? אם כן באיזה שפה?

עוד לא החלטתי על כיוון.... אני מאוד נהנית מאנדרואיד (פיתוח אפליקציות) אבל אמרו לי שזו שפה של חובבנים... זה נכון?

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י תס;1320580:
עוד לא החלטתי על כיוון.... אני מאוד נהנית מאנדרואיד (פיתוח אפליקציות) אבל אמרו לי שזו שפה של חובבנים... זה נכון?

מה? ג׳אווה? ממש לא

תס

משתמש רשום
איך אני מוצאת פרויקטיים פרטיים לבינתיים?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
באיזה שפה?
בעיקרון את יכולה לחפש איזה פרויקט שמעניין אותך בגיטהב למשל ולתרום לו קוד

תס

משתמש רשום
נכתב ע"י trew;1320726:
באיזה שפה?
בעיקרון את יכולה לחפש איזה פרויקט שמעניין אותך בגיטהב למשל ולתרום לו קוד

מה זאת אומרת? (סליחה על הבורות... :confused: )

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י תס;1320580:

יש לי חבר בעבודה שהוא מתכנת PHP מנוסה + אנדרואיד.
כל פעם שיש לו פרויקט אנדרואיד, הוא אומר "עכשיו אני הולך לתכנת באמת"...:)

תס

משתמש רשום
נכתב ע"י Nahum;1320867:
יש לי חבר בעבודה שהוא מתכנת PHP מנוסה + אנדרואיד.
כל פעם שיש לו פרויקט אנדרואיד, הוא אומר "עכשיו אני הולך לתכנת באמת"...:)

איזה כיף!!!!
אולי הוא צריך מתכנתת מתחילה? (שיודעת ממש טוב אנדרואיד....)

KingYes

משתמש צעיר
אם את עובדת עם אנדרוייד, תמשיכי שמה. זה שוק דיי חם כרגע (במיוחד אפליקציות Native).
Java היא שפה נהדרת !

מה שכן, מי שאמר פה שמתכנת פרונט זה "ביזבוז", אז חבל שאתם לא באמת מכירים את עולם ה-Web. מתכנת פרונט לאו דווקא חותך CSS וכו'. אני מדבר על כתיבת JS ברמה (קריא פריימוורק JS כגון Backbone, Angularjs), שזה שוק אחר לגמרי ממה שאתם מכירים.

שיהיה בהצלחה עם אנדרוייד. תלמדי כמה שיותר את האפשרויות שיש לעבודה, ותעשי דברים עבור עצמך.. עד שיגיע פרוייקט ריאלי. המלצה שלי בנושא.

אולי מעניין אותך גם...