נספח לאתגר מתכוננים לשבועות • נספח לאתגר 40

קולי שמעת

משתמש פעיל
@בונבון @מוטי. @M . A @הפולניה @שרי ב @החסידים @יופלה אפרסק
הנוטרים :mad::mad::mad::mad:
1717695411268.png

והעצובים
1717695383791.png

דבר ראשון, כעסכם מצביע על היות עקרונותיכם טבועים היטב בדמכם.
שנית, כמובן אין כל כוונה לפגוע או לזלזל, רק לבדח. מדובר באדמור לא משלנו, אולי הרצינות גורמת לאירוניה של האדמור אוכל וופל בלגי בטיש, ולכן בשבילכם אני מעלה את זה:
1717695583796.png

שרק תבינו שמדובר באנשים לא משלנו...
ומילה אחרונה: גם אני חסיד נאמן!!!!
בהצלחה

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
@בונבון @מוטי. @M . A @הפולניה @שרי ב @החסידים @יופלה אפרסק
הנוטרים :mad::mad::mad::mad:
צפה בקובץ המצורף 1674505
והעצובים
צפה בקובץ המצורף 1674503
דבר ראשון, כעסכם מצביע על היות עקרונותיכם טבועים היטב בדמכם.
שנית, כמובן אין כל כוונה לפגוע או לזלזל, רק לבדח. מדובר באדמור לא משלנו, אולי הרצינות גורמת לאירוניה של האדמור אוכל וופל בלגי בטיש, ולכן בשבילכם אני מעלה את זה:
צפה בקובץ המצורף 1674509
שרק תבינו שמדובר באנשים לא משלנו...
ומילה אחרונה: גם אני חסיד נאמן!!!!
בהצלחה
העצוב גם היה שלדעתי לא מתאים תמונה כזאת
אבל גם כי מדגדג לי שראיתי את התמונה איפשהו בפרוג... צריכים ליצור תמונה במיוחד לאתגר

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ומאתגר לאתגר יותר מציק לי לראות את ה"הברקות" המתוקות והחמודות, במיוחד של הפעוטות....

אה, וגם הטקסטים שמוסיפים להודעה. זה משפיע!
באחת ההודעות העזתי לכתוב שורה קצרצרה :(

הנה רמיקס שעשיתי ליצירה האחרונה שהעליתי, סה"כ בחרתי בסגנון אחר, לא שיניתי כלום!!

.
תודו שזה יותר מוצלח:

צפה בקובץ המצורף 1674148צפה בקובץ המצורף 1674147צפה בקובץ המצורף 1674146
אני דווקא אהבתי את המקורית
אני לא מדווחת עליהן, אז איך יאכפו את ה?
עכשיו זה כבר יהיה אכזרי למחוק;) אולי מהאתגר הבא יהיה אפשר לאכוף את זה. כי באמת הרבה פעמים המשפט משפיע הרבה יותר מאיכות היצירה.
לי כבר מחקו לפני בערך 10 אתגרים, הודעה עם טקסט. אוכפים את זה בהחלט. רק צריך מישהו שטינקר:devilish:שידווח
שכנעת אותי😉😜
מעכשיו אני בעז"ה בלנ"ד הולך לדווח על טקסט מיותר באתגרים.
צריך מתנדב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה