מתי מחליפים את השם לפורום אפיה :)

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מטורף !!!!! נקי ואסטטי מרשים ומגרה!!!! מתכונים בבקשה !!

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
משתפת בתמונות שהכנתי לשבת גיבוש של החיידר של הבן שלי. מארזים ששמו לרבנים בחדרים שלהם...
האלפחורס זה מתכון של ניקי ב.
המתפוצצות מתכון של קרין גורן.

צפה בקובץ המצורף 435021 צפה בקובץ המצורף 435022 צפה בקובץ המצורף 435023 צפה בקובץ המצורף 435024 צפה בקובץ המצורף 435032 צפה בקובץ המצורף 435034
וואו גדול!
העבודה שלך מדויקת, מוקפדת ואסתטית ביותר.
הרבה הצלחה!

נערך לאחרונה ב:

CooKiss

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אלפחורס - ניקי ב.
ניסיתי הרבה מתכונים אבל לדעתי שלה הכי מוצלח. תמיד יוצא טוב...

היי… קבלו מתכון מפתיע וטעים היישר מאפליקציית ניקי ב - אוכל עושים באהבה: אלפחורס,
כנסו עכשיו:
http://www.nikib.co.il/?p=42901

CooKiss

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מושלגות של קרין גורן
20190128_085613.png

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
תגידי,
איך יוצא לך כזה מדוייק ואחיד,
את משתמשת בכפית מיוחדת?
אם כן אשמח לשמוע במה

CooKiss

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תגידי,
איך יוצא לך כזה מדוייק ואחיד,
את משתמשת בכפית מיוחדת?
אם כן אשמח לשמוע במה
באלפחורס אני משתמש במערוך שיש לו בצדדים גלגלים שאפשר לבחור כמה ס"מ הבצק יהיה. מכירה? זה ממש טוב...
בעוגיות אני שוקלת כל כדור לפני שאני מגלגלת אותו בסוכר...

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
מערוך נזכרתי ששמעתי על זה,
על לשקול כל כדור... אפשר להשתגע לא?

CooKiss

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מערוך נזכרתי ששמעתי על זה,
על לשקול כל כדור... אפשר להשתגע לא?
את שמה את הקערה על המשקל. וכל פעם לוקחת כמות מהבצק (נהיה לך מינוס.. כן? מינוס 20 מינוס 40..) בפעמים הראשונות את מתקנת אבל מאד מהר היד לומדת את הכמות ומוציאה משקל מדויק... אני עושה את זה גם עם כדורי שוקולד. מתרגלים מהר... היום אני לא יכולה בלי.
ביום חמישי נגמר לי הבטריה של המשקל לא יכולתי לעשות כלום! אני ממש תלויה בו

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קוקיס, את מדהימה
גם המקצועיות, וגם נדיבות הלב לתת את המתכונים לכל דורש
תצליחי המון!

לגבי המערוך - אשמח לקבל קישור אם אפשר,
תודה!

CooKiss

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קוקיס, את מדהימה
גם המקצועיות, וגם נדיבות הלב לתת את המתכונים לכל דורש
תצליחי המון!

לגבי המערוך - אשמח לקבל קישור אם אפשר,
תודה!
הצחקת... זה ממש לא מתכונים שלי... את המתכון של ניקי ב. אני לא מעלה כי קראתי פעם שהיא ביקשה לא להעתיק מתכונים שלה אלא לתת קישורים...
זה המערוך... הוא נקרא מערוך מתכוונן. פה בארץ הוא עולה מעל מאה שח. אני קניתי בעלי אקספרס בכמה שקלים. זה היה ממש מזמן אני אנסה לחפש קישור...
HTB1kl47SVXXXXaWXFXXq6xXFXXXr.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה