מתי כבר ניקח אחריות?

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מבחינה ספרותית
פעם מרגיש קצת מוזר.
אפשר לחשוב מתי כבר היה הפעם הזה...
וכל הקטע קצת נותן תחושה מנותקת ומתנשאת וחינוך לעם הסורר.
זה דוקא משתלב בטורים בעיתונים כי זה הסגנון, אבל כשיש לי האפשרות לביקורת אני יכולה לכתוב את דעתי.

@Simcha

משתמש מקצוען
לדעתי יש צדק בדבריו של @yonatanr על הזכות לכתוב את דעתו
היה הוא צריך להעמיד למבחן את הכתבה אותה כתב, כפי ראות עיניו
שהרי בדיוק זה מה שרצו ממנו - לכתוב את דעותיו.
אם חושב @yonatanr שאכן דבריו צודקים, הרי שהוא צריך לבטא אותם בצורה הטובה ביותר.
רואה אני כי דבריך ודבריו של הכותב והפובליציסט המוכשר @yonatanr עולים בקנה אחד עם דעתו של מנהלנו היקר @מ"ם חרף העובדה כי איני מבין כיצד הדברים מסתדרים עם כללי הפורום:
ג. פורום מקצועי הוא לא פורום השקפה.
לא דיוני השקפה ולא מחאות ותוכחות על רקע רוחני.
הנוכחים כאן בפורום הם אנשים בוגרים שכבר גיבשו את השקפת עולמם החרדית היטב ועוסקים כל יום בעבודת הבורא, באהבתו ויראתו, בלימוד התורה וקיום המצוות, ביראת שמים ומידות טובות ומאמינים בקדושת התורה.
בתוך מסגרת זו, טווח הדעות וההשקפות מן הסתם גדול. הדרך לא לעסוק בוויכוחי אידאולוגיה כל היום היא פשוט לא להיכנס כלל לנושא הזה.
וחילוק בין מוסר רוחני תורתי למוסר בטווח הרחב יותר גם לא מתיישב על ליבי.

כנראה שקטונתי.

ושוב איני יוצא חלילה נגד כתיבתו הנפלאה של הכותב ובמקרה זה אפילו לא כנגד הביקורת השזורה בינות לשורות היצירה.
רק תוהה על גבולות הקהילה.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
החילוק הוא בין דיון לבין שיתוף קטע כתיבה,
ועוד חילוק בין תוכחה לחברי הפורום לתוכחה לציבור.

הורחב בזה בעבר ואין הזמן גרמא להרחיב בזה כעת בין האקונומיקה לבארשט (חמיצת סלק בלע"ז). ועוד חזון למועד אי"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה