פנאי מתחם פעילות לילדים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

שנא

משתמש פעיל
מכירים עוד מתחמים ממוזגים שמתאימים בערך ל60 איש? במחיר עד 2000??

לייקית

משתמש מקצוען
יש מצב שזה אותו מקום
שוב אני אומרת לא היינו שם עדיין,
אבל קיבלנו המלצות
יש שם 3 בריכות לקטנים, ילדים ומבוגרים
מתנפח גדול רטוב ויבש
שולחנות משחק שחמט וכדו...
אולם ממוזג ל150 איש
שטח למנגל
בימבות לקטנים
לא יודעת אם הם מעוניינים שאכתוב את המספר
מי שרלוונטי לו שייצור קשר בפרטי
איך אני מקבלת ממך פרטים?
תוכלי לשלוח לי?
Pdmr26

שנא

משתמש פעיל
בביתר יש איזה 4 מתחמים
פה יש את העיתונים של ביתר
תדפדפו בשבוע טוב ובאמצע השבוע

לייקית

משתמש מקצוען
בביתר יש איזה 4 מתחמים
פה יש את העיתונים של ביתר
תדפדפו בשבוע טוב ובאמצע השבוע
וואו תודה!

אלופית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בביתר
מקום מהמם!!!

קבצים מצורפים

• פרסומת גאמפינג פלוס.jpg
    פרסומת גאמפינג פלוס.jpg
    3.2 MB · צפיות: 8

מ....

משתמש פעיל
אשמח לקבל טלפון של המתחם במודיעין עילית.
אין לי הודעות פרטיות

אפרתEfrat

משתמש רשום
יש מישהו שמכיר את האזור של שלווה בחווה? בצפרירים?
אנחנו רוצים לקחת למשפחה, ורוצים כמה תכניות מגירה במקום- למקרה שלא נמצה....(זוהי קבוצת ביקורת...אין אנשים שהיו שם,)
וכן, מכירים את המזג אויר שם במקום בשעות הבוקר?
@ענבים טעימים קיבלת מידע? מאד מעניין אותנו גם.
שלחו לי תמונה אחת ולא נראה מי יודע מה...
אבל כמו שכתבת, המקום בהקמה ואולי בגלל זה אין עדיין תמונות.

לב ענק

משתמש צעיר
יש מצב שזה אותו מקום
שוב אני אומרת לא היינו שם עדיין,
אבל קיבלנו המלצות
יש שם 3 בריכות לקטנים, ילדים ומבוגרים
מתנפח גדול רטוב ויבש
שולחנות משחק שחמט וכדו...
אולם ממוזג ל150 איש
שטח למנגל
בימבות לקטנים
לא יודעת אם הם מעוניינים שאכתוב את המספר
מי שרלוונטי לו שייצור קשר בפרטי
זה בברכפלד ליד הכיכר?
אם כן היינו שם השנה והיה מוצלח מאד!
כל הילדים נהנו מהמגוון ולא השתעממו כלל
הברכות מוצלחות לכלל הגילאים והשטח נפרד כך שחילקו את השעות לגברים ולנשים ובמקביל היו פעילויות נוספות
היה ממש כיף וחוויתי שם!

פסיסה

משתמש חדש
יש מקום מדהים בבני ברק במרכז
מצו"ב פרסומת

קבצים מצורפים

• כיף פה.mp4
    12.3 MB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה