עזרה מתחם לשבת שבע ברכות בביתר עילית

מיגו

משתמש חדש
מישהו מכיר מתחם ללינה + אולם לשבת שבע ברכות בביתר עילית?
(חוץ מחניכי הישיבות - מרכז ארועים המנורה)

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הארנאסטייפאל- 0534140600
שמחת ירושלים- 0533197152
שערי שמחה- 0548591816
(בדקתי בספר טלפונים)

גיטי א.

משתמש מקצוען
מישהו מכיר מתחם ללינה + אולם לשבת שבע ברכות בביתר עילית?
(חוץ מחניכי הישיבות - מרכז ארועים המנורה)
אני יודעת שישיבת ברסלב שצמוד לפארק מירון משכירים לשבתות כולל לינה
אין לי כרגע את המספר
אם מעניין אתכם אנסה להשיג

:)Rachel

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש ישביה קטנה ברחוב כף החיים מתחת לבית כנסת בית משה
הם משכירים אות ה לשבתות ואפשר לשכור את האולם של בית הכנסת
אם זה מענין אני יכולה לברר לך מספר

יש גם ישיבה קטנה בסוף רחוב כף החיים - מדרש יחיאל גם משכירים לשבתות
לא נראה לי שיש להם אולם- אולי החדר אוכל של הישיבה
אם את רוצה יכולה גם כן לברר לך מספר

יעלי ב.צ.

משתמש צעיר
יש את ישיבת נזר התלמוד רחוב רוז'ין יש שם גם אולם וגם חדרי שינה.
יצא לנו להתארח שם כמה פעמים מקום ממש בסדר...

ויש גם ברחוב כף החיים את ישיבת תומכי תמימים של חב"ד היה לנו שם שבת בר מצווה לפני מלאא זמן....

E7

משתמש פעיל
המספר עובר לתא קולי ישירות בכל שעות היום, יש למישהו מושג כמה חדרים ואם יש מספר נוסף?
לא יודעת כמה חדרים, רק יודעת שאין בכל חדר שירותים ומקלחת, אלא ציבורי..
האולם עצמו מאוד נח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה