מידע שימושי מתוקה שלא אוכלת

chaia

משתמש מקצוען
האשכול הזה בא לי בדיוק בזמן. תינוק בן חמישה חודשים שבעייתי באופן כללי בהנקה, ולבקבוקים מסרב (מסכים לינוק בעיקר כשישן או עייף). החלטתי להשקיע במוצקים בעקבות המלצות שראיתי למקרים כמו שלי.
@ללושקה , @chaia , מה אפשר לתת בגיל הזה?
מה פירוש 2 ארוחות מוצקים? פירות וירקות? ומתי ניתן להתחיל מעט לחם?
אשמח לתשובותיכן.
אגב, @ללושקה , אם התינוק שלך אוכל מוצקים ולא בקבוק - איך הוא שותה מים?
גרבר, רסק תפוחים, בננה מרוסקת, גזר מרוסק.
אצלי היא נכנסה למעון בגיל חצי שנה ולא הסכימה להסתכל על בקבוק.
במעון נתנו לה אוכל טחון ומדי פעם הם הצליחו לתת לה טיפה מים בכוס או בכפית, אבל היא השלימה את השתיה בהנקה אחה"צ ובלילות.
אם הוא בעייתי באוכל באופן כללי הייתי מתייעצת עם תזונאית של קופ"ח כי לפעמים יש להן רעיונות יצירתיים.

ללושקה

משתמש מקצוען
האשכול הזה בא לי בדיוק בזמן. תינוק בן חמישה חודשים שבעייתי באופן כללי בהנקה, ולבקבוקים מסרב (מסכים לינוק בעיקר כשישן או עייף). החלטתי להשקיע במוצקים בעקבות המלצות שראיתי למקרים כמו שלי.
@ללושקה , @chaia , מה אפשר לתת בגיל הזה?
מה פירוש 2 ארוחות מוצקים? פירות וירקות? ומתי ניתן להתחיל מעט לחם?
אשמח לתשובותיכן.
אגב, @ללושקה , אם התינוק שלך אוכל מוצקים ולא בקבוק - איך הוא שותה מים?
כן, 2 ארוחות מוצקים - אחת של פירות (כגון תפוח/אגס או כל דבר אחר שיש לך) עם אבוקדו מעוך/טחינה וכדומה ואחד של מרק ירקות.
כמובן שהתחלתי בהדרגה וכל פעם רק מזון אחד חדש ולאט לאט הגעתי לכמות של ארוחה אחת עד שהגעתי ל2 ארוחות. לא יודעת להגיד לך מתי להתחיל לחם - לדעתי בגיל גדול יותר - זה מאד אינדווידואלי.

לגבי שתייה - הבן שלי הורגל מאד מהר לכוס קש (!) ברוך השם. מקסימום בהתחלה מנסים להביא לו מים בכפית/בקבוק/כוס קש. אם לא שותה למרות שמציאים לו - כנראה שהוא לא צמא וישלים נוזלים בהנקה (זאת דעתי לפחות ולכן בחיים לא אתן לתינוקות שתיה מתוקה מכל סוג שהוא).

חשוב לי לציין - כי יש כאלה שלא מודעות לזה - אני לדוגמה לא שואבת בכלל. הגוף מתרגל לכך שיש שעות שלא מניקים ומאידך, שעות אחרות שכן. (כמובן שכדאי בהדרגתיות - בקצב בו התינוק שלך מתרגל למוצקים).

בהצלחה רבה!

yj

משתמש רשום
כדאי להתייעץ עם דיאטנית ילדים של הקופה יש להן הרבה מידע גם בנושא הפן הרגשי

Chaya Fack

משתמש רשום
כדאי להתייעץ עם דיאטנית ילדים של הקופה יש להן הרבה מידע גם בנושא הפן הרגשי
באיזו קופה את נמצאת?
אצלי בקופה יש תור רק בעוד חודשים. נשמע לי הזיה שאין אפשרות ליעוץ טלפוני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה