מידע שימושי מתולתלת? או אולי ספרית ומבינה בתלתלים?

יוו

משתמש פעיל
בוודאי צמה חדשה, לא תרצי לראות איך היא נראית אחרי הלילה :oops:
זה פשוט מקל בבוקר על הסירוק.
וכמו שכתבתי, תרסיס מים+ מעט קרם
שימי לב גם למברשת טובה לתלתלים, מאוד משמעותי
ולא מכאיב.

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
יש שמפו שנקרא my curly hair.
נקרא שעושה פלאים.
(עד כדי שגרם להפסיק עם החלקה).
לא מנסיון אישי,
ראיתי מישהי שמשתמשת.

קרב

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מתוך תלתול עצמי;) ...
לי התלתול התגבר בעבר אחרי דירוג, ככה שלא כל כך ממליצה...

מהניסיון שלי:
אני משתמשת בקרם של חברת EVEN לא משנה הסוג, מאוד נעים ולא משאיר עקבות שומניים.
שמה בלילה, אחרי המקלחת לפני השינה ואוספת את השיער לקוקס.
בבוקר אני משתמשת בתרסיס של מים מעורבב עם כמות קטנה של מרכך, משפריצה ומסתרקת מחדש כרגיל (השיער עדיין רטוב מהלילה)
אם יש צורך, מוסיפה קצת קרם בקצות השורשים כדי שלא יווצרו "עננים"...

ספרית המליצה לחברה שלי למרוח קצת מרכך ישירות על השיער (כמו קרם) אחרי מקלחת, כדי למנוע את הניפוח של השיער.

שמתי ❤ שככל שהקוקו נמוך יותר הוא מתנפח פחות.

שרה יונגרמן

שרהלה-חוויה פוטוגנית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
בתור בת למשפחת בנות מתולתלות - בעבר הלכנו עם קוקסים - זה היה הפתרון היחיד דאז - היום כל האחיות מתהדרות בקוקו ארוך ומתולתל מאד - ענין של מודות - אבל הן שמות קרמים
לבת שלי - הייתי שמה קרם -עד שהחלטתי שזה מגעיל.. ואני פשוט מקלחת אותה בבוקר - ( בתור ילדה נערה גם התקלחתי בבוקר - ואז זה נשאר יפה עד סוף היום ) - אבל אסור - לסרק את השיער אפילו כשהוא טיפה יבש!!! זה מנפח !!!
חובה לסרק רטוב - ואם שמים קרם - רק על רטוב!! אני מצרפת תמונה של הבת שלי עם שיער ללא קרם בכלל 13 18 אורך.jpg

יוניקורן

משתמש מקצוען
שמפו ומרכך לתלתלים של טרזמה יכול לעזור
וגם - למרוח מעט שמן קוקס שממיסים ביד על שיער רטוב אחרי מקלחת.
)מעסים את הקצוות של השיער ועולים לאט למעלה, ואחר כך מכווצים את התלתלים)
ולמרות שהם דורשים טיפוח - אין על תלתלים!

אביה-

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בתור בת למשפחת בנות מתולתלות - בעבר הלכנו עם קוקסים - זה היה הפתרון היחיד דאז - היום כל האחיות מתהדרות בקוקו ארוך ומתולתל מאד - ענין של מודות - אבל הן שמות קרמים
לבת שלי - הייתי שמה קרם -עד שהחלטתי שזה מגעיל.. ואני פשוט מקלחת אותה בבוקר - ( בתור ילדה נערה גם התקלחתי בבוקר - ואז זה נשאר יפה עד סוף היום ) - אבל אסור - לסרק את השיער אפילו כשהוא טיפה יבש!!! זה מנפח !!!
חובה לסרק רטוב - ואם שמים קרם - רק על רטוב!! אני מצרפת תמונה של הבת שלי עם שיער ללא קרם בכלל
היא מהממתתתתתתתתת:)
לדעתי אל תשימי לה בכלל קרם
היא לא צריכה את זה
השיער הטבעי שלה מושלם ומוסיף שובבות מתוקה..
בלי עין הרע :sne:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה