מתאם WIFI למחשב עם נתב אלחוטי

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
שלום, מתייעץ לפני רכישה - האם יש העדפות או המלצות מיוחדות באשר לסוג/איכות מתאם למחשב נייח שאמור לקלוט WIFI מנתב אלחוטי? אשמח לחוות דעת המבינים בעניין. אציין שבמתאמים קודמים חווינו איטיות, ניתוקים או אפילו השבתות של המחשב ומסך כחול..

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
בכל זאת?

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
לא יודע. בכל אופן בגלל בעיות נוספות של ניתוקים וכדו' שהזכרתי, אנחנו רוצים להחליף בכל אופן. אני רק שואל אם יש המלצות בעניין או שהסטנדרט קבוע ולא צריך לבדוק משהו מיוחד.
תודה

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
קניתי מתאם יקר במאות ש''ח עם הבטחה לקליטה של קילומטרים וזה ממש לא עובד ככה, ובמחשב השני זה לא עבד בכלל.
רק מזהיר שאל תאמינו לדברים כאלה.
אם היה לי זמן הייתי תובע אותם בבימ"ש לתביעות קטנות [כמובן רק באישור רב].

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה