דרוש מידע משתמשי בוגבו בי 5 באיזה שלב מומלץ להעביר את התינוק מהאמבטיה (המסורבלת) למצב טיולון ?

שרגא מ...

משתמש צעיר
משתמשי בוגבו בי 5
נשמח לדעת באיזה שלב אחרי הלידה העברתם את התינוק למצב טיולון והתפטרתם מהאמבטיה

וכמובן יתרונות וחסרונות.
תודה רבה

סמרטוטית

משתמש פעיל
משתמשי בוגבו בי 5
נשמח לדעת באיזה שלב אחרי הלידה העברתם את התינוק למצב טיולון והתפטרתם מהאמבטיה

וכמובן יתרונות וחסרונות.
תודה רבה
מהשלב שהוא לא נהנאה להיות בעגלה כי משעמם לו
כעת קיץ אין בעיה שישב ויראה עולם

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בקיץ הוצאתי מהאמבטיה גם בגיל 3 חוד'
בחורף אפשר לסחוב עד 5 חודשים בערך

כוכב יונה

משתמש חדש
לי יש בוגבו B6 אומנם אבל לא נראה לי שיש הבדל.
הבוגבו יחסית ממש נשכבת כך שלא רואה בעיה.
אני העברתי בגיל 3-4 חוד' כשהגיע הקיץ.
יודעת על כאלה שויתרו בכלל על האמבטיה, רכשו רק טיולון ובחורף שמות בשק בטיולון רק בשביל הקור.

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ת'כלס באסה, אני עם תינוקת בת חודשיים, בדיוק כשתהיה בת ארבעה חודשים, יגיע החורף......
יש סיכוי לסחוב???

ענק שבענקים

משתמש צעיר
ת'כלס באסה, אני עם תינוקת בת חודשיים, בדיוק כשתהיה בת ארבעה חודשים, יגיע החורף......
יש סיכוי לסחוב???
לא ממליצה לך
אם יש לך תינוקת ערנית ופעילה -כי היא תצרח לך בחורף בתוך המעיל והשמיכה והניילון...
בטיולון הם הרבה יותר רגועים -הם רואים עולם ...
אני העברתי בגיל 4 חודשים -ממש בתוך החורף -ילדתי באלול

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
יש סיכוי לסחוב???
אין סיבה
זה לא משהו חתוך
יש כאלו שנח להם יותר אמבטיה, סוג של מיטה בכל מקום
והתינוק נהנה לישון איפה שהוא הולך.
ויש תינוקות ערניים יותר ופעילים
שצריכים לראות עולם...
ואותם מעבירים מוקדם יותר

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני העברתי את הבת שלי בגיל 3 חודשים בחורף
היה לה ממש קשה להיות סגורה כל הזמן באמבטיה ובכתה הרבה כשהיא היתה שם
ושהעברנו אותה לטיולון היא נרגעה לגמרי

בתשבע ויסנשטרן

-צלמת-
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איזה קטע, היא כזאתי פיצית ואני לא מדמיינת אותה בטיולון, מצד שני, אני רואה שהיא מתחילה להשתעמם...

גיטר

משתמש רשום
יש כאן משהו שיש לה למכור אמבטיה B6 שחור וושד????????

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה