משתמשים ומשתמשות יקרים ויקרות הבו לי עצים ועצות

יהודי מישראל

משתמש פעיל
איך גורמים למחשב לעבוד יותר מהר
לפעמים הוא נתקע סתם כך ללא שום סיבה
למורת רוחי ולצערי כי רב הוא
תנו עצות וחלצוני מן המיצר
תודה

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בגדול, תן לטכנאי והוא יטיס לך אותו.

אם אתה רוצה לנסות להבין לבד מה הבעיה תוכל להתחיל לגשש באמצעות מנהל המשימות מי טוחן מה.
אבל בגדול חבל על הזמן שלך, תן למקצוענים לעשות את העבודה.
בהצלחה

יהודי מישראל

משתמש פעיל
אני לא מדבר על בעיה בשביל טכנאי
זה באג שקורה לפעמים, נראה לי ניקי פרוג יעזרו לי לא פחות מטכנאי

דניאל גופזר

משתמש סופר מקצוען
כך אומרים נקה מטמון באנגלית, רק ניסיתי להראות מקצועי יותר (בעיקרון כאן מופיע אימוג'י קורץ)...

כנס להיסטוריה ונקה הכל.
אם אתה ממש רוצה להשקיע תעשה למחשב עצמו אתחול, אבל אתה צריך לגבות לפני כן הההההכל כולל תוכנות וכן תידרש התקנה מחדש של וינדוס.
בהצלחה.

יהודי מישראל

משתמש פעיל
כך אומרים נקה מטמון באנגלית, רק ניסיתי להראות מקצועי יותר...

כנס להיסטוריה ונקה הכל.
אם אתה ממש רוצה להשקיע תעשה למחשב עצמו אתחול, אבל אתה צריך לגבות לפני כן הההההכל כולל תוכנות וכן תידרש התקנה מחדש של וינדוס.
בהצלחה.
אתה נשמע דוקא מקצועי דיו גם בעברית
תודה רבה על כל פנים

netanelb

משתמש צעיר
עריכה תורנית
עצתי לך, שאם זה קורה לפעמים, זה סימן שהבעייה היא לא בדבר שתמיד תופס זיכרון כמו מטמון וכדומה (לגופו של עניין לא רע לרוקן את המטמון). שים לב שאין תוכניות שעובדות ברקע, וכן שאין תוכניות שעולות ברקע בזמן פתיחת המחשב (רואים את זה דרך מתזמן המשימות שנמצא בתוכניות-כלי הניהול של windows- מתזמן המשימות, שנקרא באנגלית TaskScheduler - אם אני לא טועה...). ושם תוריד את כל התוכנות שאתה מכיר (אל תיגע במה שאין לך מושג) כמו עדכונים אוטומטיים של ג'אווה, אדובי, תוכנות אנטיוירוס כפולות, ושאר דברים מיותרים. גם שים לב שאתה פותח לדוגמא סקייפ או זום או כל תוכנה כבדה אחרת, שאחרי שאתה יוצא ממנה היא לא עובדת ברקע (תבדוק בשורת המשימות בחץ למעלה) אני עשיתי את זה ומאז אין לי שום עומס, והכל עובד חלק.

אלי מאיר

משתמש צעיר
עריכה תורנית
כמה דברים בסיסיים:
א. ניקוי הדיסק. בשורה של "התחל" כותבים ניקוי הדיסק, מקליקים על התוצאה, בוחרים מה לא לנקות (לדוגמא סל מיחזור אם לא רוצים לרוקן - מורידים את ה-V מימינו), נקה קבצי מערכת, אישור. מחיקת הקבצים. אישור.
ב. לכבות את המחשב מידי פעם.
ג. הכי חשוב: לא לשים קבצים / תוכנות בשלחן העבודה, רק בכונן C עם קיצור דרך בשלחן העבודה.
בברכה

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
לעשות הפעלה מחדש (לא כיבוי רגיל)
סוגר את כל הדברים שעובדים ברקע בלי שיודעים עליהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה