עזרה משתמשים באינטרנט רימון?

וופל אגוזים

משתמש מקצוען
איך מגדירים אתר מסויים שיפתח לי ברמת הגנה שלי? חרשתי את כל האזור האישי ולא מצאתי פתרון, שלחתי להם הודעה והם יענו תוך שלושה ימי עסקים.
אני צריכה את האתר הזה לעכשיו..
מישהו יודע איך עושים את זה?

אפרת#

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תכתבי את האתר ואז יעלה לך הדף יש לך אינטרנט עם הגנה שם יש לך כפתור הוספה לנטו שלי תלחצי על זה וזה יפתח לך אחרי שתשימי את הסיסמא
ככה אני עושה...

וופל אגוזים

משתמש מקצוען
תכתבי את האתר ואז יעלה לך הדף יש לך אינטרנט עם הגנה שם יש לך כפתור הוספה לנטו שלי תלחצי על זה וזה יפתח לך אחרי שתשימי את הסיסמא
ככה אני עושה...
הבעיה שזה כן פותח את האתר אבל לא פותח את התוכן.
זאת אומרת -
זה אתר של סרטונים שאני צריכה לראות, האתר נפתח והסרטון לא..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה