כללי משתלם להיות חבר של אליהו פריד?

מצב
הנושא נעול.

dmm770

משתמש רשום
אוקיי. בשביל לוודאות שאכן הבנתי את הענין טוב,
האם מעתה ואילך (עד שנת 2020) כל הקרדיטים שיש לי בחברת פונטייפ, אשתמש בהם רק לפונטים או מוצאים שלא יוצרו ע"י אליהו פריד, כי את הפונטים של אליהו פריד אקבל בכל מקרה?

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י dmm770;1434719:
אוקיי. בשביל לוודאות שאכן הבנתי את הענין טוב,
האם מעתה ואילך (עד שנת 2020) כל הקרדיטים שיש לי בחברת פונטייפ, אשתמש בהם רק לפונטים או מוצאים שלא יוצרו ע"י אליהו פריד, כי את הפונטים של אליהו פריד אקבל בכל מקרה?
הבנת 100%

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אוהב, אהבתי!

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אליהו פריד;1433952:
פונטייפ 2015, משנה כיוון.
לקוח רגיל:
חבילות עם אופן טייפ בסיסי, זמן בחירה מוגבל, קטלוג פונטים אחת לשנה, אופן טייפ מורחב מומר 1:18, סמי טעמים מומר 1:46, אין תשלומי קרדיט.
חבר מועדון:
תשלום חד פעמי על כל מאגר הפונטים הקיים של אליהו פריד ועל כל הפונטים שיצאו לאור עד לתאריך 31/12/2020, אופן טייפ מורחב על כל המשתמע ואפילו טעמי מקרא, אין זמן בחירה, פונטים און ליין, תשלומי קרדיט.
אני מבין שההטבות לאלו שרכשו חבילת סטונדט (כולל אפשרות להמשיך בסוף השנה במסלול לפי חודשי), נותר כשהיה.
וסליחה על השאלה מה ההבדל בין אופן טייפ בסיסי למורחב?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י צביזון;1435029:
אני מבין שההטבות לאלו שרכשו חבילת סטונדט (כולל אפשרות להמשיך בסוף השנה במסלול לפי חודשי), נותר כשהיה.
וסליחה על השאלה מה ההבדל בין אופן טייפ בסיסי למורחב?

בפונטייפ
OpenType בסיסי - בגדול: ניקוד מדוייק מתחת לאות, לא משנה סדר הקלדת הניקוד. יש עוד כמה פיצ'רים אבל העיקר זה מה שכתבתי.
OpenType מורחב - תמיכה מלאה בטעמי המקרא, ליגטורות, אותיות מתרחבות, אבחנה דקדוקית אוטומטית (שוא נע/קמץ קטן/דגש חזק) הפרדה בין הדבקים ועוד המון המון פיצ'רים

מה שכתבתי מתייחס אך ורק לפונטייפ.
בחברות אחרות ה-opentype המורחב, לפחות בחלק מהמקרים הוא פחות מאשר הבסיסי אצל פונטייפ.

ת

תפארת1

אורח
מה זה הסעיף: "ללקוחות הרגילים הפונטים יוצעו רק אחת לשנה"?

יש לי כיום חבילה של 100 משקלים לדומגא שמסתיימת עוד חצי שנה
אם יצא פונט במהלך חצי השנה הקרובה אשמע על זה רק בסוף השנה?

ממה שאני מבין המבצע של החברות אכן מבצע חזק. אבל מצד שני הלקוחות הרגילים ממש נדפקים (או שלא הבנתי נכון), בנוסף לכך שגם 'חברי אליהו' שרוצים פונטים נוספים של פונטייפ צריכים בנוסף לחברות - חבילה לפונטים של מעצבים אחרים (?)

פונטייפ

משתמש רשום
ממש לא, לקוחות קיימים יוכלו להמשיך לרכוש פונטים און ליין, סעיף זה מתייחס רק ללקוחות חדשים שאינם חברים במועדון.

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פונטייפ;1435957:
ממש לא, לקוחות קיימים יוכלו להמשיך לרכוש פונטים און ליין, סעיף זה מתייחס רק ללקוחות חדשים שאינם חברים במועדון.

סוףסוף פיתרון ללקוחות הוותיקים.
תודה!

ת

תפארת1

אורח
נכתב ע"י פונטייפ;1435957:

מה שאומר שלקוח חדש, גרפיקאי שכעת התחיל את דרכו (ברמה שכבר רוצה חבילת פונטים ראויה),
יש לו או חבילות עם אפשרות בחירה של רק פעם בשנה,
או חברות שזה מדי יקר בשבילו?

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה שאומר שלקוח חדש, גרפיקאי שכעת התחיל את דרכו, מקבל חבילה בתנאים שמקובלים בשוק + האיכות המקצועית המושלמת והשירות המקסימלי של פונטייפ, ובמחירים אטרקטיביים.
או שיצטרף לחברות מועדון ויקבל פונטים בחשיבה לטווח ארוך, במחיר זול מאי פעם שלא היה, וסביר להניח שלא יהיה בשום מקום וחברה שהיא. (אני בטוח שיש גם הסדר תשלומים לחברות במועדון. כדאי לבדוק)

LMNT

משתמש פעיל
אני לא יודע מה איתכם, אני הולך לבדוק את העניין טוב טוב. עסקה כזו אסור לפספס..

אחרי כמה חבילות שרכשתי מ2 החברות המתחרות, עדיין אני מוצא את עצמי חוזר ומשתמש בפונטים של פונטייפ במקרים רבים ותמיד מוצא שם מענה אמיתי למה שאני מחפש.

יש כבר כמה פונטים שלהם שנכנסו לשימוש קבוע אצלי, ובכל עבודה אני מעדיף לבחון אותם על פני המתחרים.

תדה אלי על ההזדמנות להמשיך ולהיות חבר שלך :)

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שווה להיות חבר של אליהו!
הפונט תהילות בחמישה משקלים, פונט טקסט מקורות מהודר.

קבצים מצורפים

• TAdd.png
    KB 120.2 · צפיות: 37

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שווה שווה. גם אני קיבלתי.
הפונט הוא נכד של נצח.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה