מידע שימושי משפטי העצמה שלכם

מצב
הנושא נעול.

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
אתה לא שמן אתה רזה רק שהשומן מסתיר את זה....
"אתה לא טיפש אתה חכם אלא שהציבור לא מבין אותך"(מבוסס על הסיפור ש
מרצה אחד דיבר ודיבר ודיבר ואז אחד מהקהל אמר לו
אתה יותר חכם מאיינשטיין
את איינשטיין בשעתו שלימד את תורת היחסות הבינו שלשה ,אותך אף אחד לא מבין!

"אתה לא שקרן אתה פוליטקאי"
"זה לא שקר זה התאמה"

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אל תשכח:

יש הרבה אנשים בעולם הזה שחולמים
על הדברים שאתה מקבל כמובן מאליו.
שהיו שמחים לנעול את הנעליים הישנות שלך ...
ולאכול את שאריות האוכל שאתה זורק.
תגיד תודה על מה שיש לך יום יום

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
אוסקר ויילד אמר: "תהיה עצמך, כל שאר האנשים כבר תפוסים". ואני מוסיף: "תאמין בדרך שאתה צועד, כי שאר הדרכים והאפשרויות כבר תפוסות".

יש פתגם שאומר: "אל תגביל את האתגרים שלך, תאתגר את המגבלות שלך". ואני אומר: אם תאתגר את עצמך ללא גבולות, גם המגבלות יעזבו אותך.

על אנשים אפורים: "אם אין לך אוהבים ואין לך שונאים, אתה סתם אדם פתטי".

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
"יש אדם בוכה בדמעות, ויש אדם בוכה בצעקות שניהם ראויים לרחמים..". אז אנשים רחמו..

על קביעת מטרות אני אומר לעצמי: "כשאני קובע מטרה לטווח ארוך, אני מדלג על תסכולים שיבואו מכישלונות בטווח הקצר".

"ההבדל האמתי בין אנשים, הוא בשיפוט לא בהבדל מוצא מגזר". אני מקווה שהעיקרון מובן..

שלומי12

משתמש סופר מקצוען
כשמאן דהו מנסה לעקוץ אותי אני אומר לו אדוני! כבר "יתוש קדמך"...

"אדם נטול חוש הומור דומה לרכב מפונצ'ר הוא מיטלטל בגלל כל אבן בדרך". מעובד.

לבעלי הדאגות אני אומר: אם תחשוב טוב יהיה טוב, ואם לא תחשוב יהיה עוד יותר טוב...

על המשפט "החיים הם כמו אופניים, שקשה לך תדע שאתה בעלייה" טען לי חכם אחד: "החיים הם כמו אופנים, שקשה לך רד מהם"..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה