דרוש מידע משפחתונים, מעונות ומטפלות בקרייה בבית שמש

אמא טרייה:)

משתמש רשום
שלום לכולם
אנחנו מתכננים מעבר דירה לאזור הקרייה בתחילת שנה הבאה
כיוון שלא ידענו זאת בזמן הרישום למשפחתונים ומעונות
אני ממש עובדת עצות עכשיו
יש מועד ב' לרישום למעונות ולמשפחתונים?

בנוסף, אודה למידע אילו מעונות יש ואיזו חברה מפעילה את המשפחתונים באזור

המלצות בפרטי על מטפלות פרטיות יואילו ג"כ ממש

בתודה מראש לעונים היקרים!

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
שלום לכולם
אנחנו מתכננים מעבר דירה לאזור הקרייה בתחילת שנה הבאה
כיוון שלא ידענו זאת בזמן הרישום למשפחתונים ומעונות
אני ממש עובדת עצות עכשיו
יש מועד ב' לרישום למעונות ולמשפחתונים?

בנוסף, אודה למידע אילו מעונות יש ואיזו חברה מפעילה את המשפחתונים באזור

המלצות בפרטי על מטפלות פרטיות יואילו ג"כ ממש

בתודה מראש לעונים היקרים!
אין מועד ב'
רק אם נשאר מקום אז אפשר דרך המנהלת

גברת חוקרת

משתמש פעיל
היי @אמא טרייה:) גם אנחנו עוברים בקיץ לאזור הקריה ליתר דיוק לבר אילן אני ידעתי את זה כבר מתחילת בחורף, אז נערכתי מראש ובתקופת הרישום הרשמית נרשמתי לשני מעונות בקריה - מעון הוורדים ומעון פרחי שולמית. בשניהם היו וועדות קבלה, כך שאני לא בטוחה בכלל אם נשאר שם מקום לרפואה.
חוץ מזה נראה לי שאין שם עוד מעונות, ורוב המשפחות באזור שולחות למשפחתונים או למטפלות פרטיות.
נראה לי שהדרך הכי טובה שלך לברר על מטפלות באזור זה לגשת לשכנה בבנין שאתם עוברים אליו ולשאול ישירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה