דרוש מידע משפחתון תמת- חופשה למטפלות

מצב
הנושא נעול.

מקורי!

משתמש פעיל
בוקר טוב,
אשמח למידע.
האם זה נכון שעוד כשבועיים התמת מוציא את המטפלות ליום חופש- טיול.?
וההורים צריכים להסתדר עם סידור לילדים?
תודה רבה לעונות!

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ומה עם הילדים לא דואגים למטפלת חילופית?
במעונות שמים כמה מטפלות זוטריות, רוב ההורים לא שולחים.
משפחתוניות עד כמה שידוע לי לא דואגות לזה, תכלס זה פרוייקט להשיג מטפלת חלופית וכמעט לא בר השגה.
אחותי שנה שעברה שמה יום אחד אצל גננת פרטית שהסכימה לקבל.

מקורי!

משתמש פעיל
במעונות שמים כמה מטפלות זוטריות, רוב ההורים לא שולחים.
משפחתוניות עד כמה שידוע לי לא דואגות לזה, תכלס זה פרוייקט להשיג מטפלת חלופית וכמעט לא בר השגה.
אחותי שנה שעברה שמה יום אחד אצל גננת פרטית שהסכימה לקבל.
וצריך לשלם למטפלות על היום הזה?

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וצריך לשלם למטפלות על היום הזה?
עד כמה שידוע לי לא מורידים בתשלום על היום הזה.
במעונות מנסיוני וודאי שלא.
משפחתונים יש לי השנה והיה לי לפני שנים רבות אז לא זוכרת.
יתכן וזה אפילו יום בחירה או משהו כזה.

י.נועה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן נורא מעצבן, אני מבינה את הצורך שלהם להשתחרר,
אבל בעיני זה לא הגיוני להגיד להורים תסתדרו.. אחרי הכל יש פה קבוצת נשי שעובדות..
אבל זה המצב ולא נשנה אותו.

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כן נורא מעצבן, אני מבינה את הצורך שלהם להשתחרר,
אבל בעיני זה לא הגיוני להגיד להורים תסתדרו.. אחרי הכל יש פה קבוצת נשי שעובדות..
אבל זה המצב ולא נשנה אותו.
אני שומעת הרבה שמתמרמרות.
אני לוקחת את זה יותר בקלות, סה"כ יום אחד, לגיטימי בעיני יציאה כזו מטעם המפעילים.
מאד קשה למצוא מטפלת מחליפה במשפחתון, כמעט לא מעשי, בפרט שהיא זרה לילדים ואז שישו ושימחו.

**

משתמש חדש
מנהלות המשפחתונים לוקחות את היום הזה כיום בחירה, על חשבונן.
יש להן 3 ימים כאלו בשנה, וזכותן לבחור מתי שירצו.

כ"כ קשה לפרגן? גם ככה עובדות קשה ללא חופשות, ללא אפשרות לקחת ימי מחלה, עד שיש להן יום נופש וזה על חשבון יום הבחירה שלהן, שיהנו!

לייצי

משתמש פעיל
מנהלות המשפחתונים לוקחות את היום הזה כיום בחירה, על חשבונן.
יש להן 3 ימים כאלו בשנה, וזכותן לבחור מתי שירצו.

כ"כ קשה לפרגן? גם ככה עובדות קשה ללא חופשות, ללא אפשרות לקחת ימי מחלה, עד שיש להן יום נופש וזה על חשבון יום הבחירה שלהן, שיהנו!
המטפלת שלי כבר השתמשה בכל הימי בחירה שלה.
השבוע אחותה התחתנה החסירה יומים.
זה אומר ששוב תחסיר?

י.נועה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני שומעת הרבה שמתמרמרות.
אני לוקחת את זה יותר בקלות, סה"כ יום אחד, לגיטימי בעיני יציאה כזו מטעם המפעילים.
מאד קשה למצוא מטפלת מחליפה במשפחתון, כמעט לא מעשי, בפרט שהיא זרה לילדים ואז שישו ושימחו.
כיף שזה בקלות לך, זה תלוי המון בסוג העבודה שלך, בכמה בעלך, אחותך אמא שלך יכולה לעזור..

רחלה 123

משתמש מקצוען
כיף שזה בקלות לך, זה תלוי המון בסוג העבודה שלך, בכמה בעלך, אחותך אמא שלך יכולה לעזור..
לא יודעת אם מדובר בתינוק או בגדול יותר.
אבל אני כל עוד היה לי תינוקת בגיל הזה במעון/ משפחתון לא הצלחתי להיות בעבודה ללא גמישות , ללא עזרה של בעל או משפחה.

אף פעם התינוק/ ת לא חולה? שצריכים להשאר איתו 24 שעות אחרי שיש חום וכדומה?
לא מביעה את דעתי על החופשה הזו, פשוט תוהה איך אפשר לעבוד בעבודה כ"כ קשוחה ולא גמישה, בלי שום עזרה משפחתית- עם תינוק.

rivkar

משתמש מקצוען
המטפלת שלי כבר השתמשה בכל הימי בחירה שלה.
השבוע אחותה התחתנה החסירה יומים.
זה אומר ששוב תחסיר?
עקרונית אם הסתימו לה ימי הבחירה זה כן מאחריותה למצוא מטפלת חלפית
מטפלת שמשתמשת בימי הבחירה אני לא מבינה מה הנושא בכלל, זכותה המלאה

שולי איטח

משתמש מקצוען
אני לא יודעת תאריך אבל כל שנה זה ככה...זה באמת קשה להסתדר ככה אבל תכלס זו עבודה כל כך קשה שמגיע להן...
אין לי בעיה שיצאו
חושבת מאוד שמגיע להם

רק נלחצתי שלא יצא בתאריך של החתונה שלנו

בפעם הקודמת זה יצא בדיוק ביום של הבר מצוה של הבן שלי:)

מקורי!

משתמש פעיל
עקרונית אם הסתימו לה ימי הבחירה זה כן מאחריותה למצוא מטפלת חלפית
מטפלת שמשתמשת בימי הבחירה אני לא מבינה מה הנושא בכלל, זכותה המלאה
ואם נגמרו לה ימי הבחירה? אני צריכה לשלם לה על יומיים של חופש שיוצאת? בזמן שאני נשארת עם הבן שלי בבית ומפסידה עבודה???

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה