דרוש מידע משנת יוסף- זיכויים- האם זה חוקי?

מצב
הנושא נעול.

saryk

משתמש מקצוען
זה כבר טעות שלך, כי בדף ההזמנה כתוב במפורש ש'קמח מלא הוא קרטון חום' ובשטח יש שני קרטונים
חום זה קמח מלא
לבן- זה קמח לבן
ואת זה מידיעה ברורה אני יודע שזה כתוב בדף ההזמנה, אבל מי מסתכל בזמנינו בדף ההזמנה ?! רואים קמח - לוקחים !
ואחרי זה באים בתלונות על משנת יוסף
אולי אחרי הטלפון שלי הם שינו?!
כשקרה לי הענין הזה- לא היה הבדל בין הקרטונים.
מלבד זאת- הזמנתי קמח לבן, אז לא היה אמור להיות כתוב לי בהזמנה שקמח מלא הוא קרטון חום.....

dassi1234

משתמש רשום
אז גם לנו היה טעות עם הקמח ואז
1. לקחו תשלום של 20 % על מה שלא לקחו
בנוסף
2. חייבו אותי לקחת את המוצר היקר ולא הסכימו לי להחזיר בשום אופן.
כך יצא שהפסדתי מלאאא

יהודי - זה אני!

משתמש צעיר
בבדיקה נוספת שעשיתי יתכן ואכן אין זכות לבטל עסקה של מוצרי מזון וכדומה.
אבל ברור שעל מוצר פגום או שלא הגיע, הלקוח זכאי להחזר כספי ולא זיכוי.
צריך לקחת בחשבון שזיכוי לאשראי חזרה עולה להם עמלות,
אז הם לא מעונינים בזה,
אפשר להבין.

מנהטן

משתמש פעיל
צריך לקחת בחשבון שזיכוי לאשראי חזרה עולה להם עמלות,
אז הם לא מעונינים בזה,
אפשר להבין.
תשובה מכעיסה.
כבעלי עסק יש עלויות. נקודה. ובגלל קמצנות אנחנו לא נוריד בשירות הלקוחות המינימלי!

יהודי - זה אני!

משתמש צעיר
הם יחזירו, אבל הגיוני שחוסמים,
לא בא להם לשלם סתם,
בחירה אם רוצים זיכוי לאשראי או במערכת,
אם אנחנו הולכים ראש בקיר,
הם גם ילכו

עד מתי

משתמש מקצוען
לא בא להם לשלם סתם,
הם גם ילכו
מצחיק
בפעם הבאה שתחזיר מוצר ביש חסד, יציעו לך אם אתה רוצה זיכוי באשראי ( בטווח הזמן שזכאים) בתנאי שלא תוכל להכנס בשערי הרשת לעולם ועד

נראה לך הגיוני??

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
זה כבר טעות שלך, כי בדף ההזמנה כתוב במפורש ש'קמח מלא הוא קרטון חום' ובשטח יש שני קרטונים
חום זה קמח מלא
לבן- זה קמח לבן
ואת זה מידיעה ברורה אני יודע שזה כתוב בדף ההזמנה, אבל מי מסתכל בזמנינו בדף ההזמנה ?! רואים קמח - לוקחים !
ואחרי זה באים בתלונות על משנת יוסף
במקרה שלי מי שהזמין הוא לא מי שאסף
ועל דף האיסוף זה לא כתוב!
ובעיני ראיתי עוד שניים שלקחו יחד איתי את הקמח הזה במקום קמח לבן. הם לא דואגים לתאורה, לא דואגים למינימום של אנושיות באופן המכירה (צניעות! אא לספור את מספר הפעמים שהתנגשתי בגברים נשים ילדים ומבוגרים) ולא לשילוט מינימלי.

אני בוחרת להתנהל ביושר, ומעדכנת אותם על הטעות. מצפה מהם להתנהל איתי באותה אמת מידה. להבא, אם יהיה, אני אמצא את הדרכים שלי להחזיר להם כספים שאני חייבת.
המצב הנוכחי הוא שאני מעוניינת להחזיר את המוצר שלקחתי בטעות. משנת יוסף לא מאפשרים לי להחזיר. הם גובים ממני על מה שלקחתי ובנוסף מזכים (לא מחזירים!) אותי רק על 80% מהמוצר שלא אספתי.

יובהר שקניתי שם רק בגלל המלחמה והחוסר בשרותי משלוח. מזמן אני נמנעת מלקנות שם.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
לא בא להם לשלם סתם,
הם גם ילכו
לא נראה לי שזה חוקי.
עסק לא יכול לסרב למכור ללקוח, כי הוא דרש מה שמגיע לו על פי חוק.
ושוב
משנת יוסף עלולים לקבל קנסות גדולים.
חבל
בשביל לחסוך את העמלות האלו, הם עלולים לשלם ביוקר רב.

לא לפרסום

משתמש פעיל
זה כי יבוא אנשים ויכתבו זיכויים ובפועל המוצר כן היה בתחנה אבל הוא התעצל לחפש/לא ראה - אז קדימה נכתוב זיכוי !
כנראה גם זה הסיבה שצריך את החתימה של מנהל התחנה כיון שהוא ודאי יודע אם הגיע מוצר מסוים או לא
אתה צריך מאוד להעריך את מנהל התחנה המדובר....
כי אצלי אחרי שחיפשתי שלש פעמים בשמש הקופחת ובדוחס המטורף[בכוונה אני מגיע מוקדם לפני הדוחס אבל בגלל החיפוש התעכבתי ונהיה דוחס]הבנתי שהמוצר לא הגיע בכלל...כששאלתי את מנהל התחנה תשובתו הייתה לא יודע.תחפש....
כמובן שעברתי תחנה[אחרי עוד סיפורים]ובכללי לא שש לקנות שם...

טל ומטר

משתמש פעיל
באמת הנושא של בקשת זכויים עם דף ועט בתחנה בגשם או תחת השמש הקופחת הוא לא הגיוני .
מה הבעיה דרך המייל???????
התוכחתי איתם רבות אך ללא הועיל.

prigat

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התוכחתי איתם רבות אך ללא הועיל.
אני לא מתכוונת לוותר להם.
בטח לא אחרי האשכול הזה.
אם לא תהיה לי ברירה אגיש עליהם תלונה.

אגב גם לי קרה בעבר כמה פעמים שלא זיכו אותי בתירוצים שונים, אבל זהו נמאס מהם.
בל"נ לא מזמינה משם יותר.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
במקרה שלי מי שהזמין הוא לא מי שאסף
ועל דף האיסוף זה לא כתוב!
ובעיני ראיתי עוד שניים שלקחו יחד איתי את הקמח הזה במקום קמח לבן. הם לא דואגים לתאורה, לא דואגים למינימום של אנושיות באופן המכירה (צניעות! אא לספור את מספר הפעמים שהתנגשתי בגברים נשים ילדים ומבוגרים) ולא לשילוט מינימלי.
טוב, אז אני מזמין מדי מספר שבועות קמח מלא וכתוב על דף ההזמנה קרטון חום
אם אצלכם לא היה כתוב, אז כנראה הזמנתם קמח לבן
ומשנת יוסף אף פעם לא דואגים למקום ולתאורה ולהפרדה בשום תחנה. זה באחריות מנהל התחנה בלבד !

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה