דרוש מידע משמר יהודה

מצב
הנושא נעול.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
רק יש בעיה קטנה פה היזם חייב לעשות את הפיתוח לבד ולכן כן משווים למקומות אחרים

אגב הערה שלא קשורה ישירות לענין,
זה בדיוק ההבדל בין האיכות חיים של ק"ס לביתר, בק"ס הכל עשו יזמים פרטיים ולכן התשתיות לא משהו
וגם הכל יותר צפוף פחות איכות חיים לעומת ביתר שהמדינה תכננה ועשתה פיתוח ותשתיות וכו' ואז הכל נראה אחרת.

גימפעל

משתמש מקצוען
חבל שעוד פעם אתה לא קראת את כל האשכול ציינתי שהיזם
שאולי הוא לא נוכל יפסיד את כספו.
זה קצת משגע שאתה לא עוקב אחרי התגובות אשמח
שתעבור על כל מה שהגבתי
ותבין מה אמרתי
אני מרגיש שכל הזמן אתה מחפש חלקי מילים
או שאין לך כוח להתרכז לא יודע
מניעת רווח לא נקרא הפסד

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
הוא משקיע כסף באנשי מקצוע ועוד
ברור שזה הפסד
נכתב ע"י חפץ חיים. ציורים. ציור ב:
אם הוא רואה, שראובן רוצה להשתתף עם שמעון בעניני המסחר, ושמעון אינו מכירו בטבעו. והוא מכיר היטב לראובן מכבר, שאינו חושש לממון אחרים מפני טבעו הרע, יזהיר לזה מתחלה, שלא ישתתף עמו *, ואין בזה משום לשון הרע. וגם בזה צריך לזהר מאד, שלא יחסרו בו כל הפרטים הנ"ל כלל ט' סעיף ב'.

ב. גנץ

משתמש פעיל
על מה אתה מדבר אההה???
אתה סגור על מה שאתה כותב ?למה אני בררתי את הנושא לעומק ודווקא הבנתי ש:
לא מדובר בקרקע חלקאית בכלל מדובר על קרקע שכבר מיועדת לבנייה ומחכים רק לעוד כמה אישורים כדי להתחיל לבנות!!!

חבללל לדבר סתם ולכתוב שטויות שסתם לא מבררים....
מעולה ששמעת אתה יכול לשלוח לי מספר תב"ע
ורשימה מה מהסמכים שחסר
נראה שלא קראת את כל השרשור

ב. גנץ

משתמש פעיל
צודק בכל מילההה!!!!!!!!
בוא נעשה פה ספוילר
כל בעל מקצוע שתעלה לאשכול ויביא טיעונים בלבד לא קינטורים למה לקנות זאת (בעל מקצוע )
וחברי האשכול ישתכנעו ממנו
אני מעביר לך ולו כל אחד בנפרד 2000 ש"ח על העבודה והמאמץ

איצ'ה קו המידע

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האובססיביות בהשמצה אישית יהודי חרדי, כולל שכירת "חוקר פרטי" ה"מצוייד" באפליקציית מיזהפון, לא תורמת להילת המקצועיות, אלא אדרבה נותנת את הרושם כי מדובר באינטרסנט או שכיר חרב, ולחילופין בצר עין - רע לב.
אומר ואשנה, את כל 'דעותיך המקצועיות' אתה יכול לפרוס בבהירות לפני כל הקהל כאן, למה לך להשמיץ אישית אדם שלא עשה לך רע מעולם, ושלכל היותר לפי דעתך הוא מציע עסקה שאינה כדאית/אחראית.

ארור מכה רעהו בסתר!
מניסיון כואב: אחרי שמאות בתים חרדיים חרבו בעקבות עסקאות של רעבתניים מופקרים שהציגו בעבר חלומות, אני רואה שמאוד כואב לך על כבוד אנשי השיווק המצטערים שחושפים חשש להישנות המקרים, וכבודו רוצה למנוע עגמ"נ מהיהודי הצדיק והישר.

צפירת הרגעה: תנוח דעתך שהאיש גומר את החודש, אחרי שלדבריו מכר יותר מ-2,000 יחידות במחיר ממוצע של 120,000 ש"ח = 240,000,000 ש"ח, יוסיף לו השם כאלה וכאלה אלף פעמים.
ב"ה כל זאת בלי שהגיש מפתח אחד לאכלוס דירה שבנה, וכעת מתכוון לבנות עיר חרדית - שגדולי היזמים תוהים אם יש לה סיכוי לקום בקרוב.

שני הצדדים צודקים: יש מקום לקבל את דעתך, אך גם את דעת מי שחושבים על המוני הצעירים שעלולים להשתכנע לתרום לנגיד הנכבד, רובם מעוטי יכולת שכספם נלקח באופן לא הכי חלק לכיסו של יהודי תמים ויר"ש, שמפעיל לחצים בלשון המעטה שלא ישקפו את האמת.

שאלת חכם ובעלי ניסיון: בהחלט יש כאן שאלה קשה להכרעת גדולי הדיינים, בתי הדין ויזמים מנוסים: האם פעילים, קופות צדקה ושליחי ציבור יכולים להוציא את כלל הנתונים על 'משמר יהודה', כדי להציל אברכים מעסקה המוצגת ככדאית ויש סיכוי לא מבוטל שמרבית הרוכשים יחוו כאבי לב משמעותיים כעבור מס' שנות איבוד הקרן?
או שיש לחשוש מעצירת זרימת המיליונים מכיסי האברכים אל היזם המצליח שיצטער ר"ל, ועדיף להשתיק את הסיפור תמורת משכורת נאה.
ע"כ אבקש מכל חבר המכיר יזמים, אישי ציבור או רבנים, לשתף אותם בשאלה - ולהביא כאן את הכרעתם בשמם המפורש. זה יכול למנוע עוול ועגמ"נ מיהודים טובים.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
שלום לכולם
בבקשה לכתוב בלשון מכובד ומכבד
הצלחה מרובה

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
אני יודע שיש פה אנשים שמנסים להרעיל את השיח
שנסגור את האשכול
לא ניתן לכם

שלטון הלב

משתמש צעיר
מניסיון כואב: אחרי שמאות בתים חרדיים חרבו בעקבות עסקאות של רעבתניים מופקרים שהציגו בעבר חלומות, אני רואה שמאוד כואב לך על כבוד אנשי השיווק המצטערים שחושפים חשש להישנות המקרים, וכבודו רוצה למנוע עגמ"נ מהיהודי הצדיק והישר.

צפירת הרגעה: תנוח דעתך שהאיש גומר את החודש, אחרי שלדבריו מכר יותר מ-2,000 יחידות במחיר ממוצע של 120,000 ש"ח = 240,000,000 ש"ח, יוסיף לו השם כאלה וכאלה אלף פעמים.
ב"ה כל זאת בלי שהגיש מפתח אחד לאכלוס דירה שבנה, וכעת מתכוון לבנות עיר חרדית - שגדולי היזמים תוהים אם יש לה סיכוי לקום בקרוב.

שני הצדדים צודקים: יש מקום לקבל את דעתך, אך גם את דעת מי שחושבים על המוני הצעירים שעלולים להשתכנע לתרום לנגיד הנכבד, רובם מעוטי יכולת שכספם נלקח באופן לא הכי חלק לכיסו של יהודי תמים ויר"ש, שמפעיל לחצים בלשון המעטה שלא ישקפו את האמת.

שאלת חכם ובעלי ניסיון: בהחלט יש כאן שאלה קשה להכרעת גדולי הדיינים, בתי הדין ויזמים מנוסים: האם פעילים, קופות צדקה ושליחי ציבור יכולים להוציא את כלל הנתונים על 'משמר יהודה', כדי להציל אברכים מעסקה המוצגת ככדאית ויש סיכוי לא מבוטל שמרבית הרוכשים יחוו כאבי לב משמעותיים כעבור מס' שנות איבוד הקרן?
או שיש לחשוש מעצירת זרימת המיליונים מכיסי האברכים אל היזם המצליח שיצטער ר"ל, ועדיף להשתיק את הסיפור תמורת משכורת נאה.
ע"כ אבקש מכל חבר המכיר יזמים, אישי ציבור או רבנים, לשתף אותם בשאלה - ולהביא כאן את הכרעתם בשמם המפורש. זה יכול למנוע עוול ועגמ"נ מיהודים טובים.
מה זה משנה עם האיש גומר את החודש אם הוא לא נוכל והוא בן אדם טוב אסור לגנוב אותו.
אם הוא נוכל אפשר לעשות הרבה דברים בשביל למנוע ממנו לבצע את זממו ?

ב. גנץ

משתמש פעיל
הודעת סיכום
בוא ניהיה חיוביים ונאמין לכל מילה של החברה
לכן אני כעת מהיא ציטוטים בלבד מתוך החוזה והשמאות של החברה

כל מילה מיותרת

מהשמאות
שווי הקרקע כהיום 30 אלף
יתכן ותהיה שווה בין 190 ל 330 אלף ש"ח
לכן מוכרים אותה כעת ב 375 אלף ש"ח בלבד

בקיצור ברור הפסד כל השאלה כמה וזה עוד מהשמאות שלהם
1722536338654.png

פנינים מהחוזה

1. החברה היא-"מצפה לבניה (חברון) בע"מ" "מזמין חוות הדעת הינו מר גד גבריאל מחברת קרן ירושלים המאוחדת בע"מ.כפי שנמסר לי, מזמין חוות הדעת הינו המשווק מטעם חברת מצפה לבניה )חברון( בע"מ"

2.הממכר הוא- "השווה ל100-מ"ר (ברוטו) בלתי מסויימים מתוך החלקה ו/או הזכות ל -_1_ יחידת מגורים הפחות מביניהם"

3.אין בעלות עד לטופס 4-"הקונה מצהיר כי ידוע לו שלא תהיה העברת זכויות על-שמו בטרם השלמת הבינוי בחלקה ובטרם ביצוע פרצלציה"

4. כל העלויות על שם הקונה- "הקונה מצהיר כי ידוע לו שעליו לשאת בכל הוצאות התכנון, הפיתוח והבינוי של החלקה באופן יחסי, קרי /4176_1"

5. ההחלטות בידי המוכר בלבד -ידוע לקונה והוא מסכים כי המוכר ו/או מי מטעמו מוסמכים בלעדית, ויש להם שיקול דעת מוחלט, לבצע את תכנון החלקה, פיתוחה ובינוייה (לרבות הממכר) כרצונם וכהבנתם וכי יהיה עליו לחתום בגין כך על כל חוזה ומסמך עליהם יידרש לחתום ע"י הקונה, לרבות הסכם שיתוף. מודגש שסעיף זה הינו סעיף יסודי בהסכם

6. למרות שעלויות משלמים על 1/4176 רווח מקבלים רק 100 מ"ר קרקע או דירה הפחות מבניהם וכן כל הזכויות הנוספות לסוגיהם לא שייכים לקונה- "בשום מקרה ואופן הוא לא יהיה זכאי לחלק בשטחי החלקה שלא יהיו מיועדים למגורים (לרבות אלה המסחריים, תעשייתיים וכדו'),וכמו כן לא יהיה זכאי ליותר מדירה אחת על כל 100 מ"ר של הממכר וזאת גם אם יאושרו בחלקה יותר מ4176- דירות. כמו כן הקונה מצהיר כי ידוע לו שהמוכר יישאר הבעלים של כל גגות הבנינים שייבנו בקרקע וכל זכויות הבנייה שיתאפשרו ביחס לגגות אלה."

7. זה לא קבוצת רכישה אלא יזמות חובה ללא פירוט רווחי החברה ליזמות -"הקונה מצהיר כי ידוע לו שהיזם של תכנון פיתוח ובינוי מלוא החלקה כמיקשה אחת הינה החברה קרן ירושלים המאוחדת בע"מ ח.פ. 514280098 (להלן: "היזם ")."

8. אי אפשר למכור לאחר בלי להעביר נתח נכבד לחברה- " הקונה מתחייב לשלם ליזם סך של 2.5% (בצירוף מע"מ) ממחיר המכירה הכולל במקרה ומדובר בשלד דירה (או יותר מכך) או 10% (בצירוף מע"מ) ממחיר המכירה הכולל במקרה ומדובר במצב של קרקע או פחות משלד דירה.

קבצים מצורפים

• 1722536075958.png
    1722536075958.png
    KB 65 · צפיות: 19
  • 1722536148754.png
    1722536148754.png
    KB 74.2 · צפיות: 17
  • הסכם משמר יהודה לחתימה.pdf
    KB 231.5 · צפיות: 15
  • שומה חדשה 23.2.23 .pdf
    4.1 MB · צפיות: 14

גימפעל

משתמש מקצוען
הודעת סיכום
בוא ניהיה חיוביים ונאמין לכל מילה של החברה
לכן אני כעת מהיא ציטוטים בלבד מתוך החוזה והשמאות של החברה

כל מילה מיותרת

מהשמאות
שווי הקרקע כהיום 30 אלף
יתכן ותהיה שווה בין 190 ל 330 אלף ש"ח
לכן מוכרים אותה כעת ב 375 אלף ש"ח בלבד

בקיצור ברור הפסד כל השאלה כמה וזה עוד מהשמאות שלהם
צפה בקובץ המצורף 1727183
פנינים מהחוזה

1. החברה היא-"מצפה לבניה (חברון) בע"מ" "מזמין חוות הדעת הינו מר גד גבריאל מחברת קרן ירושלים המאוחדת בע"מ.כפי שנמסר לי, מזמין חוות הדעת הינו המשווק מטעם חברת מצפה לבניה )חברון( בע"מ"

2.הממכר הוא- "השווה ל100-מ"ר (ברוטו) בלתי מסויימים מתוך החלקה ו/או הזכות ל -_1_ יחידת מגורים הפחות מביניהם"

3.אין בעלות עד לטופס 4-"הקונה מצהיר כי ידוע לו שלא תהיה העברת זכויות על-שמו בטרם השלמת הבינוי בחלקה ובטרם ביצוע פרצלציה"

4. כל העלויות על שם הקונה- "הקונה מצהיר כי ידוע לו שעליו לשאת בכל הוצאות התכנון, הפיתוח והבינוי של החלקה באופן יחסי, קרי /4176_1"

5. ההחלטות בידי המוכר בלבד -ידוע לקונה והוא מסכים כי המוכר ו/או מי מטעמו מוסמכים בלעדית, ויש להם שיקול דעת מוחלט, לבצע את תכנון החלקה, פיתוחה ובינוייה (לרבות הממכר) כרצונם וכהבנתם וכי יהיה עליו לחתום בגין כך על כל חוזה ומסמך עליהם יידרש לחתום ע"י הקונה, לרבות הסכם שיתוף. מודגש שסעיף זה הינו סעיף יסודי בהסכם

6. למרות שעלויות משלמים על 1/4176 רווח מקבלים רק 100 מ"ר קרקע או דירה הפחות מבניהם וכן כל הזכויות הנוספות לסוגיהם לא שייכים לקונה- "בשום מקרה ואופן הוא לא יהיה זכאי לחלק בשטחי החלקה שלא יהיו מיועדים למגורים (לרבות אלה המסחריים, תעשייתיים וכדו'),וכמו כן לא יהיה זכאי ליותר מדירה אחת על כל 100 מ"ר של הממכר וזאת גם אם יאושרו בחלקה יותר מ4176- דירות. כמו כן הקונה מצהיר כי ידוע לו שהמוכר יישאר הבעלים של כל גגות הבנינים שייבנו בקרקע וכל זכויות הבנייה שיתאפשרו ביחס לגגות אלה."

7. זה לא קבוצת רכישה אלא יזמות חובה ללא פירוט רווחי החברה ליזמות -"הקונה מצהיר כי ידוע לו שהיזם של תכנון פיתוח ובינוי מלוא החלקה כמיקשה אחת הינה החברה קרן ירושלים המאוחדת בע"מ ח.פ. 514280098 (להלן: "היזם ")."

8. אי אפשר למכור לאחר בלי להעביר נתח נכבד לחברה- " הקונה מתחייב לשלם ליזם סך של 2.5% (בצירוף מע"מ) ממחיר המכירה הכולל במקרה ומדובר בשלד דירה (או יותר מכך) או 10% (בצירוף מע"מ) ממחיר המכירה הכולל במקרה ומדובר במצב של קרקע או פחות משלד דירה.
אני מתחיל להבין את @שלטון הלב שאין כאן נוכלות,
היזם הישר והאמין מפרסם בריש גלי שהוא לא מוכר כלום חוץ מחלומות,
ומי שטיפש ורוצה לתרום לו את כספו מוזמן לעשות זאת,
אבל הוא לא מגיע ברמאות חלילה.

שלטון הלב

משתמש צעיר
כתבת "פנינים מהחוזה"
אח"כ הדגשת שורות
אני אשמח להבין לפי מה הדגשת שורות
זה שורות שמצאו חן בעיניך? בעייתיות? מנוסחות טוב מהאחרות?

ועוד משהו
להבנתי מטרתך לשכנע אנשים לא לקנות שם.
בתור בן אדם שמתעניין, לא הייתי מוצא פסול בחוזה הזה. זה מילה במילה מה שנאמר בפגישות עימו ובשיחות לפני.
כל הדברים מסוכמים לפני כן בע"פ, ומנוסחים אח"כ בחוזה.
אם הסכמתי איתו בע"פ, למה לא לחתום על זה?

שלטון הלב

משתמש צעיר
ועוד משהו נוסף
אם אני הייתי מנסה לשכנע אנשים שלא לקנות/להשקיע במשהו
לא הייתי אומר להם שמשקרים ועוקצים אותם ועובדים עליהם
כאשר בסופו של דבר החוזה המוצע הוא בדיוק מה שסיכמו עליו
כי אין כאן שום שקר
זה רק יגרום לאנשים לא להאמין לך יותר אחרי שיראו שאתה זה שאמרת דברים בלי בסיס
אני הייתי מתמקד בלהסביר להם כמה לא שווה להם - אולי - להוציא כסף על משהו שבעיני לא שווה את זה
נראה לי שזה היה פועל יותר טוב

שלטון הלב

משתמש צעיר
ויש לי עוד שאלה -
איך לדעתך אמורה להיראות עסקה רווחית באמת?
נתאר לעצמינו עסקה שכל גדולי הרבנים ולהבדיל גדולי ה"מבינים" והעסקנים והיועצים
כולם כולם ממליצים עליה ואומרים זו עיסקת החלומות
זה לדעתך מודל העסקה המוצלחת? בתור משקיע?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...