מידע שימושי משלוח מנות לגננות - גן שפה

מלכי.

משתמש חדש
3 גננות קבועות, ועוד 2 עוזרות, 2 גננות בצהרון, מטפלת רגשית, מרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת, מדריכה, ועוד שלל מטפלות.

איך מתחילים?, מה מקובל לשלוח?
והאם צריך לשלוח לכולם אותו דבר?

Sped

משתמש פעיל
הייתי גננת בחינוך מיוחד. היו אמהות ה\שהיו מביאות מגש עם כל מיני דברים טובים ששמו בתוך הכיתה, בשביל כל הצוות. ממש הארכנו ונהננו.
שנה אחת, אמא הביאה ליום אחרי פורים ארוחת בןקר כזה - לחמניות, כמה ממרחים, ירקות ושתיה. זה היה ממש מיוחד.
אמהות אחרות באמת היו שולחים ארגז של משלוחי מנות, לכל הצוות. גם בזה הארכנו את המאמץ.

מנוח

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הייתי עושה סדרי עדיפויות,
קודם כל גננות - שהם בעצם מתכללות את הטיפול (אין מנהלת גן?)
אולי הייתי מכינה שתי סוגי משלוח מנות (תווי זיכוי וכאלו כך שאין דרך לדעת מי קיבלה מה...)
ותאמת - תודי לד' שיש לכם כ"כ הרבה למי לשלוח בגני חנ"מ / שפה שאני מכירה - יש רק גננות וסיעות
והן עושות את כל העבודה של כל הפרא רפואי ושות'

reish

משתמש מקצוען
עבדתי בעבר בגן שפה, כאחת מצוות מקצועות הבריאות.
ממה שזכור לי, הביאו לגננות, לסייעות ולמטפלות הקבועות והתדירות, כלומר בד"כ לא הביאו למשל לפסיכולוגית, וגם לא לצוות של הצהרון.
לרוב היו משלוחים שונים. בעיני לגננת צריך להיות משלוח משמעותי, וגם לסייעות, יותר מאשר למטפלות. זו הזדמנות מעולה לפרגן להן.

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
עבדתי בעבר בגן שפה, כאחת מצוות מקצועות הבריאות.
ממה שזכור לי, הביאו לגננות, לסייעות ולמטפלות הקבועות והתדירות, כלומר בד"כ לא הביאו למשל לפסיכולוגית, וגם לא לצוות של הצהרון.
לרוב היו משלוחים שונים. בעיני לגננת צריך להיות משלוח משמעותי, וגם לסייעות, יותר מאשר למטפלות. זו הזדמנות מעולה לפרגן להן.
בכל אופן היית שמחה לו היית מקבלת משלוח, ואפילו סמלי.
בשנה שעברה שלחתי משלוח סמלי מאד לצוות החינוכי, וגם למטפלת הרגשית של הילד (בת"ת). קיבלתי תגובה כ"כ חמה. המטפלת התרגשה מאד, ואמרה שזאת הפעם הראשונה שהיא מקבלת משלוח מהורים של תלמיד.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני עשיתי לכל הצוות אותו דבר- משהו סמלי עם רעיון מושקע - שעלה בסביבות 30 ש"ח לכל אחת, ותמיד היו מתלהבים מהרעיון שלא הכירו.
זה היה לפני שנים, והיום הרעיונות הללו כבר נדושים... אבל אז קיבלתי מהם משובים חמים ומתלהבים.
פעם זה היה ערכה של "חד פעמי" עם הכיוון של ההשקעה היא לא חד פעמית
פעם זה היה מוצרי כיף, ופעם מרכך מקסימה, ופעם היה כוסות מדידה עם הרעיון של נתינה בלי גבול ומידה

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אצלינו אספתי כסף מכל האמהות
הבנתי שזה מקובל
וזה ממש מקל

צפורה. ב.

משתמש פעיל
כאחת שעובדת בחינוך מיוחד
אציין שהעיקר הברכה היא לא רק אמרה...
זה ממש לא משנה מה תשלחי
אם תכתבי ברכה לכל אחת ויראו את מעריכה את ההשקעה האמיתית בילד שלך
כבר לא צריך כלום ליד, וקנית את הגננת/סייעת/מטפלת.....

מלכי.

משתמש חדש
האם יש בעיה להביא לגננות משהו יותר?
או האם יש בעיה להביא לכולם אותו רמה?

רחל כהן 052

משתמש פעיל
האם יש בעיה להביא לגננות משהו יותר?
או האם יש בעיה להביא לכולם אותו רמה?
אני עובדת כגננת בחינוך מיוחד כבר מספר שנים, וכל הזדמנות שיש לי אני אומרת את מה שיושב לי בנושא המשלוח מנות.
כל פעם שאני רואה שהביאו לי משהו גדול ולסיעות שלי משהו סמלי וקטן, נחמץ לי הלב. שאני וכל שאר הגננות בגני החנ"מ יוצאות לישיבות צוות, ישיבות ת"לא, פגישות הורים, ישיבות עדכון וכו' וכו', מי נשאר עם הילדים בגן? מי מטפלת, משגיחה ומקדמת? הסיעות! הם אלה שנשארות ומקדמות את הילדים בכל הזמנים שאיננו בגן מנסיבות העבודה כמובן. נכון שעול הגן וניהולו מוטל עלינו והם יותר בראש קטן אבל הרבה הרבה מהעבודה היא גם עליהם. היתי מוכנה ושמחה לקבל משלוח מנות קטן יותר ובלבד שהם יקבלו את אותו הדבר... אבל מצד שני מבינה את הצורך לתת לגננת יותר... (אם מרגישים צורך, אז אולי אפשר לתת בפורים עצמו, בלי שהסיעות רואות...)
אני לא חורצת את הענין לכיוון הזה, אבל זוהי הרגשתי וכל אחת תעשה איך שמרגישה ואיך שבאמת רואה שמתנהל הגן שלה...

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
מה משהו קטן לדוגמה שאפשר להביא בנוסף לאישי?
אני משתתפת במרוכז ומביאה משהו קטן אישי לכל אחת מהצוות
אגב אני מורה בחנ'מ
אז מצטרפת שלגמרי תודי לה' שיש צוות מטפלים(אצלינו לא השיגו קלינאית למרות שיש לנו אישור לשעות, פשוט כי אין )
אמא אחת שאלה אותי למי להביא .. אמרתי לה
שאני גם חושבת שלסייעת קבועה ולצוות הטיפולי הקבוע שמגיע כל שבוע (במיוחד אם עובד עם הילד שלך באופן פרטני )
למדריכה פחות צריך (לדעתי) ולסייעות צהרון/ מחליפות זה הגיוני לתת משהו קטן או לא לתת בכלל
בד''כ עובדות במשהו נוסף ממילא ומקבלות שם
ולא מצפות מידי
כמובן כל זה אצלינו לא בטוח שנכון לגבי כל מקום

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אספתי סכום יפה מכל האימהות
וחילקנו בין כל הצוות וקנינו תלושים
מאוד נהנו
וככה כולם קיבלו יחס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה