עזרה משלוח מאלי אקספרס שתקוע במכס, מה הסיבה?

איזון

משתמש מקצוען
מה יכול לגרום לחבילה להתעכב?
זו הזמנה של 39 דולר...

liv

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לפעמים חבילות נראות חשודות(דברים של אלקטרוניקה או סתם צורה חשודה) ואז הם פותחים ובודקים

כוכה

משתמש פעיל
לנו תקוע כבר מעל חודש וחצי…
יש דרך לזרז תהליכים?

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בסוף זה הגיע אין לי מושג למה זה היה תקוע
אז אולי כדאי להתאזר בסבלנות
מקווה שיבוא לכם יותר מהר מלנו
זה לקח באיזור של חודשיים
וואו, חודשיים,
בכל אופן תודה רבה,
פשוט הזוי, וגם אין למי לפנות,

ירושלמי במבטא

משתמש פעיל
וואו, חודשיים,
בכל אופן תודה רבה,
פשוט הזוי, וגם אין למי לפנות,
גם לי היה תקוע הרבה זמן חבילה בלי סיבה והתחלתי לשגע את המוכר איפה החבילה? ושאני יפתח מחלוקת וגם פניתי לאיתור חבילה במכס והם לא ידעו במה מדובר
שלוש ימים אחרי שאימתי למוכר שאני פותחת סכסוך הוא אמר לי לחכות כמה ימים ולא עבר יום וזה שוחרר מהמכס....
הרבה הצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה