דרוש מידע משכיר מודיע לשוכר על עזיבה- מתי השוכר יכול לעזוב?

שוחר בינה

משתמש פעיל
לפי חוזה אני אמורה להודיע לשוכר 40 יום קודם
הוא יכול לעזוב בכל ה40 יום שיש לו או במועד הפינוי מבחינתי בתום ה40 יום?
חשוב לי מאד לדעת מה החוק
תודה

יוסיK

משתמש פעיל
השאלה הראשונית היא מה כתוב בחוזה
ככל ולא מפורש, בפשטות ההתראה על הפסקת החוזה היא הדדית, המשכיר יכול להפסיק את השכירות בהתראה של.... וכן השוכר
ככל והודעתם לשוכר שעלוי לעזוב בהתראה כפי שנאמר בחוזה הוא צריך לעשות את זה. אם הוא רוצה לצאת לפני הוא היה צריך להודיע פרק זמן מראש כפי שכתוב בחוזה [לדבריך, 40 יום].
בהרבה מהמקרים ניתן להשאיר את הויכוח ע"ז לשלב מאוחר יותר והרבה פעמים הוא מתייתר או כי מוצאים שוכר שיוכל להיכנס מוקדם יותר או שהשוכר לא מצא לאן לעבור עד תום זמן ההתראה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לפי חוזה אני אמורה להודיע לשוכר 40 יום קודם
הוא יכול לעזוב בכל ה40 יום שיש לו או במועד הפינוי מבחינתי בתום ה40 יום?
חשוב לי מאד לדעת מה החוק
תודה
בחוזה לא כתוב משהו על מחויבות שלו להודעה מראש?
אם לא אז אין כזו. הוא יכול ללכת.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
ככל והודעתם לשוכר שעלוי לעזוב בהתראה כפי שנאמר בחוזה הוא צריך לעשות את זה. אם הוא רוצה לצאת לפני הוא היה צריך להודיע פרק זמן מראש כפי שכתוב בחוזה [לדבריך, 40 יום].
היא לא כתבה שזה כתוב.

shani123

משתמש מקצוען
בד"כ טווח הזמן להודעה הוא הדדי -
בדוג' שלכם מי שרוצה להפסיק את ההתקשרות נצרך להודיע 40 יום מראש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה