דרוש מידע משכורת לא בבנק

פרידא

משתמש מקצוען
יש אופציה של קבלת משכורת שלא בהעברה לחשבון? בצ'ק או משהו?

פנטה

משתמש מקצוען
זה דבר שקורה?
אם לדוג' יש לי תלושים והמשכורת לא נכנסת לבנק. זה הגיוני שמביאים לי צ'ק ואני מעבירה אותו הלאה?
זה קורה בעיקר לעובדים זרים שאין להם כאן חשבון בנק
הולכים לסניף ומקבלים תמורת הצ'ק מזומן

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
זה דבר שקורה?
אם לדוג' יש לי תלושים והמשכורת לא נכנסת לבנק. זה הגיוני שמביאים לי צ'ק ואני מעבירה אותו הלאה?
אפשר לשלם עם צ'ק על השם שלך למוטב בלבד ולא צ'ק שאת יכולה להעביר הלאה
אולי סכום קטן מותר לשלם בצורה הזאת אבל עסק מסודר לא מתנהל כך

shani123

משתמש מקצוען
עסק מסודר לא יסכים להעביר משכורות בצורה כזו
כי לא נשארת לו הוכחה ביד שהכסף אכן הועבר לעובד הספציפי...
זה בדיוק הלבנת הון.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בעזר מציון בעבר - אני יודעת שהסכימו שיעבירו לחשבון של מישהו אחר
אבל זה הצריך חתימה של העובד שהוא מבקש שיעבירו לחשבון של מישהו אחר
וחתימה של המקבל שהוא מסכים שהמשכורת של העובד תעבור לחשבון שלו
וכן היה צריך לרשום את הסיבה לבקשה הזאת (לדוג' עובד בלי חשבון בנק / או חן מוגבל וכו')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה