דרוש מידע משיכת פיצוים

ברכיק

משתמש פעיל
אני מעוניין למשוך פיצוים לאחר שבזמן האחרון עזבתי מקום עבודה
אפשר הסבר מה צריך בדיוק בשביל למשוך?
הבנתי שצריך אישור פקיד שומה
פניתי לרשות המיסים וכתבו לי שצריך דוח יתרות מחברת הביטוח. באיזה טופס מדובר ואיך משיגים?

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
טופס 161+ 161 א+ 3 תלושי שכר אחרונים+ דוח מהקופה (תבקשי מהביטוח או מהסוכן אם יש לך)

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מעוניין למשוך פיצוים לאחר שבזמן האחרון עזבתי מקום עבודה
אפשר הסבר מה צריך בדיוק בשביל למשוך?
הבנתי שצריך אישור פקיד שומה
פניתי לרשות המיסים וכתבו לי שצריך דוח יתרות מחברת הביטוח. באיזה טופס מדובר ואיך משיגים?
מחברת הביטוח..
רק שים לב שזה לא מומלץ בכלל, בפרט אם עברת את גיל 28

רבקה נוילנדר

משרד ייעוץ מס והחזרי מס לשכירים
מנוי פרימיום
אלטשולר שחם זה החברת ביטוח.. איך מוציאים מהם את הדוח
יש חברות שאפשר להוציא את הדוח באזור האישי. אלטשולר ספציפית לא יודעת.
ואפשר להתקשר לחברה ולבקש שישלחו טופס עזר/הכנה ל161

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מנסה מכלל והפקידה אמרה לי לגשת לפקיד שומה, שום דבר על לקבל מהם טופס כל שהוא,
אפשר הסבר קצר אני עוד חודש בת 29 זה משנה בפטור?
איזה תלושים להביא של העבודה הקודמת או של הנוכחית (העבודה הקודמת סיימתי לפני בערך 10 חודשים)

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מנסה מכלל והפקידה אמרה לי לגשת לפקיד שומה, שום דבר על לקבל מהם טופס כל שהוא,
אפשר הסבר קצר אני עוד חודש בת 29 זה משנה בפטור?
איזה תלושים להביא של העבודה הקודמת או של הנוכחית (העבודה הקודמת סיימתי לפני בערך 10 חודשים)
זה משנה לפי הזמן של סיום עבודה קודמת, אם עברת את גיל 28 לא מומלץ בכלל למשוך.
את צריכה להביא תלושים של העבודה הקודמת + דוח יתרות מחברת הפנסיה.

רמיזא

משתמש מקצוען
זה משנה לפי הזמן של סיום עבודה קודמת, אם עברת את גיל 28 לא מומלץ בכלל למשוך.
את צריכה להביא תלושים של העבודה הקודמת + דוח יתרות מחברת הפנסיה.
אבל המעסיק לא יצטרך להשלים את ה-30 אחוז של הפיטורין שזה הרבה יותר ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה