התייעצות משחת רואקוטן אפקטיבית?

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
ואוו תודה רבה עזרת לי מאודד!
אני קצת חוששת מהעניין של תופעות לוואי בלתי הפיכות כמו פגיעה בכבד-שכולם מדברים... שמעתם מישהוא שזה קרה לו באמת, או שזה רק דיבורים...?
הרבה מסביבי לקחו (כולל אני), ועוד לא שמעתי על פגיעה בכבד.
בודקים כל חודש, נמצאים עם יד על הדופק. אם לוקחים אקמול - מפסיקים לכמה ימים כדי לא להכביד על הכבד.
ואם התוצאות קצת מלחיצות ח''ו מורידים מינון או מפסיקים.

!!!shany

משתמש רשום
ואוו תודה רבה עזרת לי מאודד!
אני קצת חוששת מהעניין של תופעות לוואי בלתי הפיכות כמו פגיעה בכבד-שכולם מדברים... שמעתם מישהוא שזה קרה לו באמת, או שזה רק דיבורים...?
לי התפקודי כבד היו בסדר ב100% וכך גם לכמה ממשפחתי שלקחו וגם 2 חברות שלי לכולם היה בסדר
כן הכרתי אחת שזה קצת הראה לה בעיות בבדיקות דם לכן הרופא אמר לה להפסיק ובבדיקות לאחר חודש הכל היה תקין בחזרה.
זה לא עושה בעיות מסוכנות ודברים בלתי הפיכים בכלל לא!

!!!shany

משתמש רשום
היו תופעות לוואי?
פצעים בכמיות וכו'...?
זה עוזר גם לצלקות מהפצעים?....
בהתחלה בחודש הראשון יוצא הרבה פצעים זה מוציא את כל הפצעים וקצת מידי פעם בהמשך זה משתנה מאחד לאחד.
היובש מציק מאד אבל התוצאות לאחר מכן שוות את זה.
אני לא יודעת אם עוזר לצלקות לקלות כן אבל לצלקות עמוקות אין לי מושג.
בכל אופן ההחלטה היא לא אישית שלך;) הרופא יכול להחליט לא לתת לך

נטרלית

משתמש צעיר
בהתחלה בחודש הראשון יוצא הרבה פצעים זה מוציא את כל הפצעים וקצת מידי פעם בהמשך זה משתנה מאחד לאחד.
היובש מציק מאד אבל התוצאות לאחר מכן שוות את זה.
אני לא יודעת אם עוזר לצלקות לקלות כן אבל לצלקות עמוקות אין לי מושג.
בכל אופן ההחלטה היא לא אישית שלך;) הרופא יכול להחליט לא לתת לך
יש מצב כיום שהרופא לא ממליץ לקחת ת'כדורים? (לא מבחינה בריאותית..)
לא יודעת למה אבל זה מרגיש לי שכל אחד שיגיע לרופא אפילו עם מעט פצעים ישר יגיד לו ריאקוטן...
אוף אני רוצה לקחת ברמווות, אבל באותה מידה אני גם כן מפחדת, מה עושים??? (יש אולי מינון קטן יותר פחות תופעות?)

blue eagle

משתמש מקצוען
לא יודעת למה אבל זה מרגיש לי שכל אחד שיגיע לרופא אפילו עם מעט פצעים ישר יגיד לו ריאקוטן...
אוף אני רוצה לקחת ברמווות, אבל באותה מידה אני גם כן מפחדת, מה עושים??? (יש אולי מינון קטן יותר פחות תופעות?)
תנסו משחה אפידו
אפשר לקבל על זה מרשם לא יקר
ועוזר מניסיון!!!

!!!shany

משתמש רשום
כן לפעמים הרופא מחליט שהרמה של הפצעים לא חזקה בשביל ראקוטן זה משתנה מרופא לרופא היה לי כמה חברות שרצו לקחת אבל הרופא הביא להם משהו אחר.
יש כמה מינונים אבל זה נראה לי לפי משקל

רו"חית

משתמש חדש
אני לקחתי וב"ה עזר לי
אחרי לידה חזר ממש קצת אבל עם מי פנים עבר הכול ב"ה
מכירה עוד לפחות 4 סביבי שלקחו והכל בסדר ועזר להם
וגם אחת שלא עזר לה....

תעשי ת'חשבון שלך....

English Tech

משתמש פעיל
אם את נשואה/ מתכוונת להתחתן בקרוב זה בעיה ואכמ"ל
אחרת - יש רופאים שדוחפים לזה ויש רופאים שצריך לשכנע אותם לתת לך
ההליך בכללי הוא בדיקת דם - תפקודי כבד, אם תקין מתחילים חודש במינון נמוך ואח"כ בדיקת דם נוספת ואז אם הבדיקה תקינה נכנסים לרוטינה של טיפול במינון קבוע + מעקב כל חודשיים - שלושה עד שמגיעים לכמות מצטברת שלקחו (זה הולך לפי כמות מ"ג לקילו, ומחלקים על פני כמה חודשים עד שמגיעים לכמות היעד)
כמובן אם יש בדיקה חריגה/ תופעת לוואי חריגה מפסיקים מיד
הנזק לכבד בטווח הארוך הוא כמו נזק מכל כדור כימי אחר

צלמת מירי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני דווקא פניתי לרופא רציתי דווקא ראקוטן והרופא לא הסכים לתת לי בשום פנים....
ולא מבחינה רפואית....

English Tech

משתמש פעיל
אני דווקא פניתי לרופא רציתי דווקא ראקוטן והרופא לא הסכים לתת לי בשום פנים....
ולא מבחינה רפואית....
יש רופאים שלא מתלהבים
יש רופאים שממש מתלהבים (הרופא שלי לדוגמא ;) )
ויש רופאים ניטרליים (תלוי עד כמה הפנים שלך ילחיצו אותם...)
ממליצה לך לברר עם בנות מהסביבה שלך שלקחו ראוקוטן אצל איזה רופא הן היו

מעניין אגב מה הסיבה שהוא כ"כ התנגד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה