מידע שימושי משחק bop it tetris

יום אביב

משתמש מקצוען
מחפשת להשיג את המשחק "BOP IT TETRIS". משחק חשמלי מוצלח. ראיתי לאחרונה כמה פרסומים בעלוני פרסום על מכירה בירושלים, כרגע לא מוצאת אף אחד מהם.

אשמח לקבל מידע בעניין.

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באמת משחק מהמם, מעסיק, חוויתי, כייפי ושונה.
נראה לי שראיתי שכתובת המכירה בירושלים ברח' קו ונקי. אם אני אדע את המספר המדויק אכתוב לך.

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את מתכוונת BOP IT, TWIST IT? המקל שצריך ללחוץ לפי ההוראות בקצב הנכון?

יום אביב

משתמש מקצוען
גפ"ן אשמח מאוד, זו נראית לי המודעה שראיתי אבל אין לי כתובת וטלפון

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נוסטלגיה. מה נזכרו מזה?

יש לי אחד כזה מלפני 15 שנה.... כשהיינו ילדים שיחקנו עם זה. זה היה להיט (בקטסקילס)
מחכה לילדים שלי שיגדלו ויוכלו לתמרן עם זה

זה משחק בצורת מקל שמשמיעה מוזיקה והוראות: לסובב, למשוך וללחוץ.
וזה משנה כל הזמן את הסדר ומגביר מהירות וצריך לקלוט מהר ולבצע מהר עד שנכשלים.
יש יותר מעודכן מזה, כמו הגה שיש שם איזה 6 הוראות שונות

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י YB nekuda;1848779:
לאיזה גילאים מתאים?
מה המשחק?

המשחק מתאים מגיל 6-7, זה משחק אלקטרוני שההפעלה שלו היא ע"י לחיצות על הידיות תוך כדי סיבוב בצדדים עם כל כף היד (ולא כמו שמקובל במשחקי מסך עם אצבעות), מילוי וריקון שטחים בכמה ווריאציות , רמות ומהירויות משתנות כשבתחילה יש רק צבע אחד של ריבועים שמעורב במשחק אח"כ משתלב עוד צבע ואחריו כבר שלושה צבעים, בקיצור מאתגר ביותר.
המשחק גם משמיע מוזיקה ו"מדבר" מחמיא ומדווח על הצלחות או אבודים וכו'.
רעיון מקסים לדמי חנוכה.

(יש להם נקודות מכירה בכמה ערים בארץ : ראיתי בירושלים, אשדוד, פתח תקוה, בית שמש, פתח תקוה,ואולי גם אלעד?)

ארות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה ההבדל בין המשחק הזה למשחק האורות "סימון" המוכר?

mali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ארות;1848936:
מה ההבדל בין המשחק הזה למשחק האורות "סימון" המוכר?

המשחק 'סיימון' על גירסאותיו השונות הוא משחק זיכרון חזותי נפלא, נפלא
הטטריס בופ איט - גם כן נשען על תפיסה חזותית אך דורש יותר יכולות, טכניקות וזריזות וגם מתאגר וחוויתי יותר. זו ואריאציה משוכללת , חוותית וחושית של המשחק המוכר טטריס.

חני בנני;

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סליחה על ההקפצה,
מישהו יודע איפה אפשר להשיג את זה היום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה