בקשה משחקים משפחתיים "לערב לביבות "חנוכה תשפד

כי-טוב

משתמש חדש
מחפשת משחקים מעניינים "לערב לביבות" למשפחה עם 3 נשואים 3 גיסים ו8 אחיות ואח מעניין ומתאים להרכב תודה!!
1702212019056.png

זה משחק מטורף!!! מתאים לכל הגילאים- אני אישית עשיתי את זה עם משפחה שרוב רובה מבוגרים וזה היה מהנה ביותר, אפשר לשבת על זה שעות ולנסות לפענח מה כל ממתק מייצג-
רעיונות:
החודש העברי (תשרי-1, חשוון- 2 וכו')
הספרה השלישית בטלפון
גיל הספרה הראשונה בת"ז
ועוד כל מה שכתוב בקובץ שצירפתי
ממש ממש ממליצה זה היה ממש יפה ומהנה-אני ממליצה ללכת על ממתקים קטנים כגון-מיני מרשמלו, כל מיני סוגי טופים, בייגלה, פופקורן, פיצוחי שוקולד או סתם פיצוחים וכו' ולשים את זה בשקית צלופן קטנה לכל אחד.

נננה

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 1520190
זה משחק מטורף!!! מתאים לכל הגילאים- אני אישית עשיתי את זה עם משפחה שרוב רובה מבוגרים וזה היה מהנה ביותר, אפשר לשבת על זה שעות ולנסות לפענח מה כל ממתק מייצג-
רעיונות:
החודש העברי (תשרי-1, חשוון- 2 וכו')
הספרה השלישית בטלפון
גיל הספרה הראשונה בת"ז
ועוד כל מה שכתוב בקובץ שצירפתי
ממש ממש ממליצה זה היה ממש יפה ומהנה-אני ממליצה ללכת על ממתקים קטנים כגון-מיני מרשמלו, כל מיני סוגי טופים, בייגלה, פופקורן, פיצוחי שוקולד או סתם פיצוחים וכו' ולשים את זה בשקית צלופן קטנה לכל אחד.
וואוו באמת משחק מעניין! ואטרקטיבי!

דבורי325

משתמש חדש
פעם השתתפתי בתכנית -היה ממש כיף -מקרינים מצגת עם לוגוים -(לוגו ברבים) של כל מיני חברות וחנויות מוכרות
כמובן בלי השם ותחרות מי הראשון שיזהה את החברה/חנות -כיף במיוחד!!!! אבל אין לי את המצגת אשמח שמישהו יעלה

מתנה משמים

משתמש רשום
צילום מקצועי
מכינים בגאוגברה גרף לפי מספר טלפון, כל משתתף מקבל גרף עם המספר שלו,
אומרים להם שהגרף מייצג שינוי מסוים שעברו, כולם מנחשים איזה שינוי הם עברו
בסוף אם הם לא מצליחים מגלים להם שזה לפי הנקודות ולפי מס הנקודות
מומלץ לתוב על כל דף מאחורה למי הדף שייך כי אחרת כל המספרים מתבלבלים וזה גונב המון זמן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה