מודעה משועממים בבית? כנסו למשחק טריוויה בלייב✨ ויש גם פרס מיוחד בשווי 1200 ש"ח! >>>

מצב
הנושא נעול.

פ.נ

משתמש מקצוען
אז הפרשנות שלי כך:
נתתם בראש.....
אחלה מישחק שבעולם!!!!
האיכות היתה פצצה!!! והסאונד בכללל.......!!!
המישחק היה כובש!!!
טוב לשמוע חידושים שבכלל לא שמעתי או ידעתי!!!!
היה כייף כל רגע!!1!
מחכים כבר לפעם הבא בקוצר רוח!!!!
הפער בין המישחק הקודם למישחק הזה היה פער גדול מבחינת הכל(לטובה)!!!!!
עצה שלי ככה בכוכבית אפשר אולי לעלות ככה בין לבין כל פעם את המנצח אחרי כל שלב(אפילו לא בוידיו) רק בשביל המעבר.....זה יכול להיות נחמד!!!
שאפו גדול!!!

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
איזה בעיות? תפרטו שנדע במה לטפל
השאלות בתחתית לא תאמו לשאלות במסך,
ההצבעה נפתחה מוקדם מדי / מאוחר מדי,
כל הזמן קפצו כיתובים ומסכים שונים.
ואגב לדעתי העיצוב צריך טאצ' חדש.

אבל התוכנה מרשימה ללא ספק. באיזו שפה זה כתוב?

היונה לבנה

משתמש מקצוען
הפעם המשחק היה מעולה אבל הוידאו לא עבד (יתכן שהבעיה היתה בקליטה )
@חזקי רייך תודה רבה מחכים כבר לפעם הבאה ללא תקלות
וד''א אני זכיתי להיות באירוע הראשון שלך שממנו קבלת ת'השראה להמשיך...

אורי כדורי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
@חזקי רייך
פליזזזז
אם אפשר במשחק הבא שגם אני יוכל להשתתף
פשוט כבר בשני משחקים כשניסיתי להכנס היה כתוב משחק לא פעיל
ולא עזר לא גלישה בסתר לא קונטרול F5 לא לרענן לא לצאת ולהכנס ולא ללחוץ באמצע וכל מיני הצעות שעלו כאן
בקיצור כלום לא עזר:(
אשמח אם יהיה פתרון לבעיה שלי(ולפי מה שראיתי פה לא רק שלי)
תודה רבה!!!

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ניסיתי להתחבר אבל זה הראה רק את המספרים בלי התשובות..(כאילו יש שאלה ואז 1 2 3 4 אבל אין לידם את התשובות.. ) ניסיתי סתם ללחוץ על מספרים כדי לראות אם זה בהכל או רק בשאלה ספציפית אבל לקח לזה מלא זמן לעבור לשאלה הבאה שגם בה היה את אותה בעיה..

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לדעתי יש בעיה קשה מבחינת חויית המשתמש באתר.
כמובן שהבעיה העיקרית היא חוסר היציבות והדיליי של האתר, השידור ממש לא עובר חלק.
אבל בנוסף יש עוד כמה דברים שאפשר ורצוי לשפר:
לחצני התשובות - המיקום והרוחב שלהם לא קבוע ומשתנה תוך כדי ריצה, זה לא נראה טוב וגם גרם לדוג' שלפעמים כשלחצתי פתאום הלחצן זז והלחיצה יצאה על כפתור אחר. לדעתי, צריך לתת ללחצן מלכתחילה רוחב מספיק גדול וקבוע, כך שלא יצטרך להשתנות בהתאם לטקסט.
כמו כן, בזמן לחיצה כשההצבעה סגורה, או כבר הצבעתי, וכן כשההצבעה נשלחת - ההודעות מופיעות בצד, זה לא מספיק ברור, בטח לא בהשוואה ל -https://quizizz.com, יהיה מאד ברור אם תשנו את עיצוב הכפתור כשהלחיצה אינה מתאפשרת, כשהלחיצה מתאפשרת, ואחרי שהלחיצה נשלחה. כמו כן מתן צליל (שמגודר באתר עצמו) לאחר שהתשובה נשלחה ( לאחר תשובה מהשרת) יוסיף מאד לחווית המשתמש.
גם צליל תואם (בלי קשר למה שקורה באולפן) כאשר התשובה מתגלה ומספר הנקודות עולה או לא, יוסיף המון.
היו לי עוד כמה רעיונות לשיפור, אבל אותם כבר אשלח ישירות מאוחר יותר.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה