משהי כאן יודעת רוסית???

רבקה ר

משתמש מקצוען
וכאן סרטון באנגלית
מהם החומרים שצריך כדי ליצור את היצירה המיוחדת הזו?
אשמח לתרגום
איזה חומר, באיזה עובי וכו...
צבעים אני מבינה...

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי רוצה לדעת מאיזה חומר עשוי הריבוע הלבן שמניחים מתחת לבד, ותפקידו להקשיח את כל הבסיס.
זה נראה פשוט בד פלזלין- בד מקשה, את יכולה להשיג אותו לפי מטר בחנויות סדקית ובחנויות בדים

רבקה ר

משתמש מקצוען
מה אמור לצאת מזה?
את לא רואה?
זה חלק מספר פעילות לילדים בגיל הרך/פעוטות
הם אמורים לחבר חלקים (מגדל) לפי הגודל שלהם ע"י ניסוי
החלקים מבד לבד, נתחת לכל חלק סקוץ' וזה נצמד על הלוח..
אבל איך יצרו את הלוח ה"דביקי הזה"???
זה מה שאני שואלת!!

כינור יהודי

משתמש חדש
זה כנראה סוג של בד קצת צמרירי או שיש כזה מושג של הצד השני של הסקוצ בגודל כזה צריך לבדוק בחנות של גני ילדים

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני רואה רק באנגלית

קנרית

משתמש פעיל
יש כאן סרטון חמוד עם הוראות ברוסית
הייתי רוצה לדעת מאיזה חומר עשוי הריבוע הלבן שמניחים מתחת לבד, ותפקידו להקשיח את כל הבסיס.
אשמח לעזרה

היא אומרת שזה "Medium weight, sew-in interlining S 80, to make my puzzle stiff"
סוג של ביטנה או שכבת הקשחה, בשם S 80, שעשויה מ60% פוליאסטר ו40% תאית
אני רואה שמוכרים כזה חומר כאן

1581609129387.png

רבקה ר

משתמש מקצוען
היא אומרת שזה "Medium weight, sew-in interlining S 80, to make my puzzle stiff"
סוג של ביטנה או שכבת הקשחה, בשם S 80, שעשויה מ60% פוליאסטר ו40% תאית
@קנרית תודה רבה!!!!
נראה לך שיש את זה כאן בארץ???
ולגבי הסרטון ברוסית
איך מכינים את המשטח ה"דביק" - הצלחת אולי להבין???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה