כללי משהו שמע על "אינטרנט נצח"?

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כהמשך "לדיוני הספקים"
משהו שמע על ספק חדש בשם "אינטרנט נצח?"
הם פנו אלי לני שבוע בערך,
אמרו לי שהם כמו רימון, ורוצים לצאת לשוק,
בינתיים הם מחברים אנשים בחינם, לכן שאלו אם ארצה שישלחו אלי שם וסיסמא.
אני לא אהיה חייבת בשביל זה להתנתק מרימון.
בינתיים הם לא שלחו אלי משהו.
משהו שמע על זה?
התקשרו גם אליכם???

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כהמשך "לדיוני הספקים"
משהו שמע על ספק חדש בשם "אינטרנט נצח?"
הם פנו אלי לני שבוע בערך,
אמרו לי שהם כמו רימון, ורוצים לצאת לשוק,
בינתיים הם מחברים אנשים בחינם, לכן שאלו אם ארצה שישלחו אלי שם וסיסמא.
אני לא אהיה חייבת בשביל זה להתנתק מרימון.
בינתיים הם לא שלחו אלי משהו.
משהו שמע על זה?
התקשרו גם אליכם???
???????:confused::confused:(ובעברית- לא שמעתי)
<!-- / message -->

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מחיפוש קצר בגוגל עולה שיש כזה דבר, חברה שמנסה להיכנס לשוק ולהתחרות ברימון.

ציטוט מתוך פורום מסויים:

כצפוי, קם מתחרה לאינטרנט רימון
אינטרנט נצח מזמינה אתכם להצטרף לאינטרנט הנקי החדש בישראל !

מערכות הסינון והתוכן של אינטרנט נצח מבוססות על טכנולוגיה מהפכנית מבית חברת LIVIGENT האמריקאית ומספקות ללקוחות חווית גלישה ברמה שלא הכרתם.

אינטרנט נצח מציעה מספר מסלולי גלישה בהתאם לצרכי הלקוח ונותנת לכם בדיוק את מה שאתם צריכים באינטרנט.

השקת השירות בישראל כבר החלה ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף לשלב הפיילוט ולהיות חלק ממעצבי מסלולי הגלישה הסופיים.

מצטרפים לשלב הפיילוט ונהנים מ:
· חיבור אינטרנט מהיר של 5MB.
· נתב אלחוטי מהיר המאפשר חיבור של מספר משתמשים ומחשבים ניידים לאיטרנט.
· חיבור אינטרנט מהיר- נקי- וחכם.

השירותים המוצעים ניתנים חינם וללא התחייבות לכל תקופת הפיילוט.

בתום תקופת הפיילוט תינתן אפשרות לכל המשתתפים להצטרף לשירותי אינטרנט נצח, למשך השנתיים הראשונות, בהנחה קבועה של עשרה אחוזים ממחיר החבילה הזולה ביותר שתוצע ללקוחות אחרים.

לקבלת פרטים נוספים בדבר מסלולי הגלישה ולהצטרפות לפיילוט ניתן להתקשר ל 072-2727027 שלוחה 1.

הפיילוט צפוי להימשך כשלושה חודשים.
לא כולל תשתיות אינטרנט (של בזק או הוט). מספר המקומות מוגבל. החברה רשאית להפסיק ו/או להקפיא את הניסוי בכל עת. בכפוף לתנאים המלאים של החברה. ט.ל.ח.

אין לי מושג מה עוד... זה מה שראיתי.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י studio dv.d;571035:
מחיפוש קצר בגוגל עולה שיש כזה דבר, חברה שמנסה להיכנס לשוק ולהתחרות ברימון.

[...]

אין לי מושג מה עוד... זה מה שראיתי.

האמת?
נשמע חאפרי משהו.
אני לא צריכה פיילוטים בחינם.
אני צריכה חברה מקצועית ואמינה עם "גב" טכני חזק, עם אנשי מקצוע רציניים, שלא תיפול כל יומיים.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י naamah;571110:
האמת?
נשמע חאפרי משהו.
אני לא צריכה פיילוטים בחינם.
אני צריכה חברה מקצועית ואמינה עם "גב" טכני חזק, עם אנשי מקצוע רציניים, שלא תיפול כל יומיים.

מסכימה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מצד שני הם נשמעים כמו גיבוי טוב לרימון
לפי איך שהבנתי הם כעת לא עולים כסף

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אולי זה סניף של רימון
הם עושים כאילו מתחרה,
היו דברים מעולם.

היוצרת81

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מעתיקה מה שכתבתי באשכול לגבי רימון-

תשמעו בואו נפתור את הסיפור המעצבן הזה אחת ולתמיד. אני חושבת שלפורומים כאן יש כח.אולי נסביר להם במילים יפות שאם המחדלים המעצבנים האלו ימשכו נפרסם את התקלות בכל מקום אפשרי. פשוט נראה לי שאין פתרון אחר. חייבים להתאגד יחד בנושא הזה. אני אישית סובלת מהם מאז שהתחברתי אליהם השנה. מהירות גלישה איטית, אין מענה וכו'..נמאס!! יום עבודה שלם ירד לטמיון!! ולחלקכם אף יותר.. מה יהיה מחר? גם עכשיו שהאינטרנט חזר לעבוד הוא כל כך איטיייי!! הבו עצה, בואו נתארגן!
<!-- / message -->

סיגל

משתמש חדש
שמעתי ממישהי שהתנסתה בזה שאינטרנט נצח עובד מעולה מעולה, אפשר להפעיל אותו בנוסף לרימון וזה לא משנה שם כלום, בנוסף - יש שם פלוס ענק - שהוא מטשטש באופן אוטומטי כל צבע גוף - ז"א שיש פחות בעיות עם זה,
אומרים שזה ספק שרץ בצפון אמריקה ובאירופה, רק בארץ - זה חדש, ועוד מעט כבר יעלה כסף.
בהצלחה לכולם!

דורון רונן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
התחברתי לצורך נסיון

התחברתי אליהם בתור גבוי. מגלישה נסיונית שערכתי הבנתי שזה לא יכול להיות תחליף לאתרוג. בתוצאות חיפוש יכולה להתשרבב בקלות תמונה לא ראויה בלשון המעטה. כשהתלוננתי הם אמרו לי שהיות והם מהדורת פילוט הם מחכים לפידבקים כאלו מהציבור כדי לשפר את הסינון. אני לא מוכן להיות שפן נסיונות שלהם, ולכן אמרתי להם שכאשר המערכת תסנן בצורה טובה כמו אתרוג אז אתחבר שוב. אבל למי שמחובר לרימון הם עדיפים רק צריך לדרוש רמת סינון הגבוהה ביותר (הם קוראים לה צפון).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה