כללי משהו מעניין קורה בפונטייפ...

קלאסה

משתמש רשום
המשתמש נחסם
קיבלתי במייל מפונטייפ...

קבצים מצורפים

• Manuy.jpg
    KB 321.2 · צפיות: 7

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
זה הגיוני שמנוי יעלה כזה מחיר? אלא אם כן כל פונט בנפרד עוד... אם אין תוספת אז זה ממש לרוץ ולחטוף...

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י קלאסה;1003836:
קיבלתי במייל מפונטייפ...

מה דעתכם על הפרסומת שעיצבתי?
תודה :)

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סוףסוף יוצאים עם המבצע רשמי...
קבלו אותו!

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מבריק!
סוף סוף מישהו חושב גם על הכדאיות של הלקוח...
על בחירה באופן שפוי לפי צורך,
עם התחדשות מתמדת
ולא כמו שקונים הכל בפעם אחת...
שאז גם נתקעים עם הרבה שלא בשימוש
וגם לא מתחדשים שוב כ"כ מהר.

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בהחלט נשמע כדאי מאד, בייחוד כנסיון הכרות למי שטרם רכש מהם (יש כאן כזה?)
היתרון שניתן לבחור תוך כדי שימוש, ובזול מאד.(החסרון כמובן שרק בחודש מסוים ולא בלי הגבלה, שלא כברכישת חבילה).

בעצם מדובר במחיר של משקל בודד, במבצע הקבוע שלהם לפונט חדש.

האמת שאני חושש להאריך הרבה בשבחים, כי אני משוחד למדי. אני מעריץ גדול שלהם. ועוד יותר של היחס הנעים והאדיב שלהם,
אז לכן קחו כל מה שאמרתי בערבון מוגבל,
תבדקו בעצמכם...

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
"אין אפשרות לצבירת משקלים מחודש לחודש"
ז"א בחודש שתבחור רק משקל אחד, תשלם 45 ש"ח למשקל!

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י שג;1004053:

לא,
בחודש כזה, תשב בסוף החודש ותבחר עוד ארבעה,
כדי לא להפסיד.

למה לא תגיד יותר מזה-
אם כל החודשים לא תבחר שום משקל, זה יוצא ייקר נורא! ...

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י eliezer;1004063:
לא,
בחודש כזה, תשב בסוף החודש ותבחר עוד ארבעה,
כדי לא להפסיד.
נכון, אבל הארבעה שאבחר בסוף החודש אני לא צריך להם, ואני לוקח אותם רק כדי שלא להפסיד.

נכתב ע"י eliezer;1004063:
אם כל החודשים לא תבחר שום משקל, זה יוצא ייקר נורא! ...
גם נכון.

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י שג;1004065:
נכון, אבל הארבעה שאבחר בסוף החודש אני לא צריך להם, ואני לוקח אותם רק כדי שלא להפסיד.

נכון. אם תקנה חבילה, מהצד הזה זה יותר שווה, כי זמן הבחירה לא מוגבל.
מכל הפונטים הקיימים בעת הרכישה וזמן מסוים אחר כך.

א

אליהו פריד

אורח
נכתב ע"י שג;1004053:

אנחנו באים מנקודת הנחה, שאחד לא משנה אם הוא רוכש חבילה או עושה מנוי, הוא בודק קודם כל האם יש בפונטייפ מה להציע לו.

גרף הול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חיים משה;1004734:
ה- 5 בחודש כולל גם אלמנטים של נובירט? מישהו יודע?

למה שלא יכלול?
הרי האלמנטים נחשבים כמשקל לכל דבר...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מבצע מעולה, הייתי רץ על זה אם לא הייתה לי חבילה פתוחה עכשיו אצלם.

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אין מה לומר, פונטייפ שינו לגמרי את כל הדבר הזה של מכירת פונטים.

גם אני הייתי מצטרף, אבל יש לי חבילה פתוחה גם.....

בהצלחה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה