דרוש מידע משהו יכול להסביר לי מה צריך למלא פה?

השלגיה

משתמש פעיל
הגדרות≥פרופיל חשבון≥פרטי החשבון.
מתחת לפרטי החשבון הרגיל מופיע הפרטים להעברת מחו"ל

blue eagle

משתמש מקצוען
הגדרות≥פרופיל חשבון≥פרטי החשבון.
מתחת לפרטי החשבון הרגיל מופיע הפרטים להעברת מחו"ל
ממש תודה על העזרה!
זה מה שנותן לי בהגדרות....
1719091461769.png

השלגיה

משתמש פעיל
התמונה חסומה לי, ולי יש את האפליקציה שהיא שונה מהאתר.
את הiban מצאת? חסר רק הסוויפט? אם אתה במקרה בסניף 621 אז אוכל לשלוח לך אותו. בעצם מאמינה שאפשר למצוא בחיפוש גוגל פשוט לפי מס' סניף

blue eagle

משתמש מקצוען
התמונה חסומה לי, ולי יש את האפליקציה שהיא שונה מהאתר.
את הiban מצאת? חסר רק הסוויפט? אם אתה במקרה בסניף 621 אז אוכל לשלוח לך אותו. בעצם מאמינה שאפשר למצוא בחיפוש גוגל פשוט לפי מס' סניף
תודה אנסה לחפש בגוגל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה