דרוש מידע משהו יכול להסביר לי מה צריך למלא פה?

blue eagle

משתמש מקצוען
משהו שקשור לבנק
תודה רבה!
1719086796712.png

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אתה רוצה להעביר כסף או שיעבירו לך?
אם אתה רוצה להעביר תשאל מ אותם מה הפרטים שלהם ואם אתה רוצה שיעבירו לך תחפש בת.ז בנקאית שלך

שקדי

משתמש מקצוען
פעם ראיתי באתר של הבנק משהו כמו: פרטי החשבון וכד' ושם היו הנתונים האלו

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין לי מושג.. תנסה להיכנס לכל מיני דברים עד שתמצא, זה מה שאני עושה כשאני לא יודעת..
או שתחייג מחר לבנק ותשאל אותם

השלגיה

משתמש פעיל
כדי לקבל כסף מחו"ל צריך מס' זה"ב=iban.
אפשר למצוא את המס' בספח של פנקס השיקים (מס' ארוך מתחיל בil)
או לחפש באתר הבנק בדוחות/מסמכים
יש מדינות שדורשות גם sweeft שזה קוד של הבנק, בד"כ מופיע באתר יחד עם מס' הזהב. בהצלחה!

השלגיה

משתמש פעיל
באפליקציה של לאומי אפשר לעשות חיפוש על המילה המבוקשת ומעביר אותך לפעולה הרצויה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה