דרוש מידע משאבת חלב...על מה אתם ממליצים?

פלוס +

משתמש רשום
משאבת חלב...על מה אתם ממליצים?
שלא פוצע כמובן..
ושיהיה נוח לנשיאה לעבודה...
נ.ב. ידוע לי על משאבת חלב מוצלחת+ מחברה ישראלית, שמדמה יניקה של תינוק, והיה אמור לצאת לשוק לאחרונה, למישהו יש מושג האם זה כבר בחנויות באמת?
תודה מראש לכל העונים!

sap13

משתמש מקצוען
מדלה טובה היה לי אותה בשתי הבנות הראשונות שלי אחר כך נחלשה והיום כבר לא עובדת.
מאז פשוט לוקחת מ'יד שרה' קונים מהם ערכה חדשה סטרילית שבעצם היא משאבה ידנית בסביבות 150 ש"ח עלתה בזמנו,
ובנוסף משאילה את המשאבה החשמלית שמתחברת אליה (קצת גדולה- מבחינת ניידות) אבל מצויינת ואח"כ נשארת לך המשאבה הידנית שלך. (שווה).

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש לך קרובה בחו"ל אפשר לבקש ממנה-
בארה"ב חברות הביטוח נותנות מתנה משאבת מדלה פריסטייל,
אולי ירצו לתרום/למכור לך

MJ

משתמש רשום
מדלה פריסטייל - מצוינת
מדלה של יד שרה (כמו שיש בבית חולים) - כבדה אבל הכי טובה וחזקה יותר מהמשאבות הקטנות

פלוס +

משתמש רשום
לכזה הרבה שאיבה ביום כמעט חובה משאבה דו צדדית שתוכל לייצר חלב ולשמר כמויות. אין על מדלה דוצ או סווינג מקסי או פריסטייל

אם אני צריכה רק לשאיבה אחת או 2 ביום אז אני מעדיפה חד צדדית השאלה איזה דגם של מדלה היא הכי טובה לחד צדדית לא לדו צדדית

מיכל8

משתמש רשום
לי יש את הסווינג של מדלה
מרוצה מאד
אני לא משתמשת איתה בשימוש יומיומי, אז אני לא יודעת איך היא בשימוש כזה

חמחם

משתמש מקצוען
לי יש מאליאקספרס
דו צדדית כפולה
בקושי תופסת מקום...
(אפשר גם להתשמש כיחיד)
100 שח
ממליצה ממש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה