ב.ד.ה. מרן הגאון רבי ברוך מרדכי אזרחי זצוק"ל

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

הרב צביאלי: "מה שיש לי זה בזכותו ומכוחו של מרן"​

תלמידו של מרן ראש הישיבה זצ"ל, הרב צבי צביאלי, במשדר האבל המיוחד בהגשת בצלאל קאהן: "רבינו החדיר בנו רגש של תורה. אני יכול להעיד שהוא הביא אותי לחיי העולם הזה"
%D7%94%D7%A8%D7%91-%D7%A6%D7%91%D7%99-%D7%A6%D7%91%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99-2000x2000c.png

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איך מגיעים ??
אזורי כניסה ?
חניה ?
כבישים חסומים ?
רכב פרטי ?
תח"צ?
מישהו יכול להעלות פרטים ????

גאונית

משתמש צעיר

המשטרה נערכת לקראת הלוויית ראש הישיבה הגרב"מ זצ"ל

הלוויה מצומצמת בצל המלחמה: במשטרה נערכים דיוני היערכות לקראת הלוויית מרן ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי זצ"ל שתיערך מחר בבוקר בשכונת בית וגן. ע"פ הנחיות פיקוד העורף מותרת השתתפותם של אלף איש בלבד

קול חי

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה נכון שמכינים לויה למקסימום 1000 איש?

המשטרה נערכת לקראת הלוויית ראש הישיבה הגרב"מ זצ"ל

הלוויה מצומצמת בצל המלחמה: במשטרה נערכים דיוני היערכות לקראת הלוויית מרן ראש הישיבה הגרב"מ אזרחי זצ"ל שתיערך מחר בבוקר בשכונת בית וגן. ע"פ הנחיות פיקוד העורף מותרת השתתפותם של אלף איש בלבד

קול חי
אי אפשר לשלוט על זה כ"כ.
רק באמצעות מניעת תיגבור בתחבורה ציבורית.
אך עדיין יהיו אלפים רבים שיבואו ברכבים פרטיים.

גודגוד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הרגע אני שומעת את הרמקולים ברחובות (בב'ב)
הלוויה תצא מחר בשעה 9 בבוקר מביתו
לכיוון הר הזיתים.
וכל בית ישראל יבכו את השריפה אשר שר ה'.

משנ'ס

משתמש פעיל
מישהו יודע על הסדרי התנועה בירושלים מחר?
באתר המשטרה אין כלום

בשר ודם

משתמש רשום
דברי מספד מהגאון רבי נתן זוכובסקי שליט"א

קבצים מצורפים

• __בענינא דיומא גליון 79.pdf
    KB 562.1 · צפיות: 22

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
קיבלתי במייל ממקור שלא אמין ב100%
בית מרן זצוק"ל:

עדכון: מיטת רבינו זצוקללה"ה תגיע בשעה 23:00 להיכל ישיבתו עטרת ישראל בקרית הישיבה במודיעין עילית עד לשעה 6:00 בבוקר אז תצא המיטה חזרה למעונו לקראת מסע אשכבתיה דרבי בשעה 9:00 במעונו רחוב קאסוטו 22 בשכונת בית וגן בירושלים שם ישאו דברי מספד ונהי על סילוקו של צדיק מרנן ורבנן גדולי ישראל ובראשם רבן של ישראל רבינו מרן הגר"ד לנדו שליט"א. מסע הלוויה יצא לכיוון חלקת הפרושים בהר הזיתים.

גיפט

משתמש מקצוען
בכיכר השבת פרסמו תיעוד שלו עם ילד חלאקה:
הוא מחזיק לילד את הציצית ואומר בהתפעלות: תראו איזה יפה! זה יותר יפה משלי, זה שלו, זה שלו.., איזה ילד נחמד (נושק לו בלחי)
ואז מביא לו בלון ואומר לו: אתה יודע מה זה? זה בלון ע-נ-ק (מראה בידיים את הגודל) כזה גדול שמנפחים אותו! כזה! תגיד לאבא או אמא שינפחו לך את זה.
שהקב"ה ימלא חסרוננו. מנהיג של חד בדור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה