עזרה מרוצים ממזרוני חדר השינה שלכם?

נאמנת

משתמש מקצוען
נשמח לשמוע איזה חברה ודגם.
למישהו יש ניסיון עם פולירון, שכבה תחתונה קפיצים שכבה עליונה ויסקו?

קופסא קטנה

משתמש מקצוען
לנו יש מזרנים של פולירון דגם פוליפרש
קנינו בטיב הרהיטים ברמות, במחיר מצויין
אנחנו מאד מאד מרוצים, פשוט מזרונים פצצה, נוחים וכיפייים!

דייויד

משתמש צעיר
אנחנו גם קנינו ומרוצים מאוד לא זוכר איזה דגם, המלצה שלי אל תקנו בלי להרגיש את המזרון, כי לא מה שנוח לאחד נוח לשני תלכו לחנות ותשכבו על המזרון.
בהצלחה.

נאמנת

משתמש מקצוען
אנחנו גם קנינו ומרוצים מאוד לא זוכר איזה דגם, המלצה שלי אל תקנו בלי להרגיש את המזרון, כי לא מה שנוח לאחד נוח לשני תלכו לחנות ותשכבו על המזרון.
בהצלחה.
ניסינו אות המזרן הוא מרגיש מעולה,
רק תמיד אמרו לא לקנות מזרן שיש בו קפיצים,
אנחנו מתלבטים.
אשמח לעוד תגובות ודגמים מומלצים או כאלה שלא.
עריכה: בדקתי, והדגם שהומלץ לנו הוא פולירון רסטפול פוקט

נערך לאחרונה ב:

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לפולירון יש כל מיני שמות לאותו מזרון
אני גם מאד מרוצה ממזרון של פולירון נראה לי קפיצים עם שכבה עבה ויסקו ולטקס קנינו בוייס בבני ברק
המזרון חצי רך כלומר מי שרגיל לקשה או לרך לא יסתדר עם זה
אבל מבחינתי זה פינוק מושלם

נאמנת

משתמש מקצוען
לפולירון יש כל מיני שמות לאותו מזרון
אני גם מאד מרוצה ממזרון של פולירון נראה לי קפיצים עם שכבה עבה ויסקו ולטקס קנינו בוייס בבני ברק
המזרון חצי רך כלומר מי שרגיל לקשה או לרך לא יסתדר עם זה
אבל מבחינתי זה פינוק מושלם
יודעת דגם?

דייויד

משתמש צעיר
ניסינו אות המזרן הוא מרגיש מעולה,
רק תמיד אמרו לא לקנות מזרן שיש בו קפיצים,
אנחנו מתלבטים.
אשמח לעוד תגובות ודגמים מומלצים או כאלה שלא.
עריכה: בדקתי, והדגם שהומלץ לנו הוא פולירון רסטפול פוקט
כן זה הדגם שלנו מעולה ממש.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קנינו 2 יחיד ב3600
מזרן מושלם
נעלמו כל הכאבי גב לחלוטין

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מוזר, הדגם תפור על המזרן מהחברה, איזה משמעות יש לחנות פה?
מצטטת לך מההתכתבות איתה:

לא מצאתי את הדגם שלך flaxi latex

הם ממליצים לי על
https://sleepdepot.co.il/product/פולירון-פריים-לטקס/

לטענתם הדגם שהכי דומה למה ששאלת לגביו בגרסה החדשנית זה הפריים לטקס
הוא מגיע כבר עם החיתוך הממוחשב לאיזורי תמיכה ולטקס מסוג יורו לטקס עם תו תקן אירופאי מחמיר

המחיר שלו די זול 1817 ש"ח
והמשלוח חינם
איך אני יכולה לדעת אם הם צודקים ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה