דרוש מידע מרוצים ממדיח הכלים???

M. L.

משתמש פעיל
השוק מוצף בדגמים
ופשוט הלכתי לאיבוד...
אם אתם מרוצים ממדיח הכלים שלכם והכלים יוצאים נקיים ויבשים נשמח מאוד לדגם מדויק!

וכמובן נקודות שחשוב לשים לב בקניית מדיח.

תודות!!!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כולם פמפמו לנו רק גרמני למעשה נשאר לנו תקציב דל . צורף חשמל מאד המליצו לנו על בקו אינטגרלי ואנחנו מרוצים מאד. שנתיים פלוס בשימוש כמעט יומיומי מנקה הכל כולל סיר צ'ולנט אחרי שבת, מיבש את הכלים גם מפלסטיק (שמעתי מכמה שקנו סימני ובוש גרמני שהכלים יוצאים להם רטובים)

M. L.

משתמש פעיל
כולם פמפמו לנו רק גרמני למעשה נשאר לנו תקציב דל . צורף חשמל מאד המליצו לנו על בקו אינטגרלי ואנחנו מרוצים מאד. שנתיים פלוס בשימוש כמעט יומיומי מנקה הכל כולל סיר צ'ולנט אחרי שבת, מיבש את הכלים גם מפלסטיק (שמעתי מכמה שקנו סימני ובוש גרמני שהכלים יוצאים להם רטובים)
תודה,
יעזור לי מאוד דגם מדויק.

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מילה 5050

שומרת החומות

משתמש מקצוען
תודה.
הבעיה שבבוש יש אינסוף דגמים ובטווח מחירים רחב מאוד.
דגם מדויק יעזור לי מאוד!

מדיח כלים בוש Bosch רחב אינטגרלי מלא 60 ס"מ תוצרת גרמניה SMV4HAX40E​

זה הדגם שקניתי וגם לי המליצו עליו ומאד מאד מרוצה
הכי חשוב תוצרת גרמניה ולא פולין

אין מתנות חינם

משתמש מקצוען
מאוד חשוב גם להשתמש בקפסולות טובות.
לי יש בוש גרמני ואני ממש רואה הבדל באיכות הניקיון בין הסוגים (לטעמי הפיירי מנקה הכי טוב)

נחמי3

משתמש מקצוען
השוק מוצף בדגמים
ופשוט הלכתי לאיבוד...
אם אתם מרוצים ממדיח הכלים שלכם והכלים יוצאים נקיים ויבשים נשמח מאוד לדגם מדויק!

וכמובן נקודות שחשוב לשים לב בקניית מדיח.

תודות!!!
אני הבנתי מהחנות [עכשיו קניתי] ש- אאג זה ממש מותג במדיחים, ועולה 4000 פלוס
ואז שאלתי, מה עוד יש להציע, אז אמרו שיש דגם לאלקטרולוס ב2000 וזה מיוצר באותו מפעל של אאג, אז הזמנתי...
מקווה שנהנה

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען

מדיח כלים בוש Bosch רחב אינטגרלי מלא 60 ס"מ תוצרת גרמניה SMV4HAX40E​

זה הדגם שקניתי וגם לי המליצו עליו ומאד מאד מרוצה
הכי חשוב תוצרת גרמניה ולא פולין
גם לי המליצו .
וכל קופסאות האחסון יוצאות ממש רטובות.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לשאלתך^^^^ @שומרת החומות
פלסטיק בכללי לא הןלך טוב עם מדיח
ניסית לשמוע ממישהי שכן מתייבש לה במדיח אחר?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מה שאף אחד לא אמר לנו ולא חשב על זה כנראה לפנינו, זה עניין הכימיקלים בחומרי המדיח.
יש לי ילדים עם אטופיק/ אלרגיה. התחלנו עם חומרי מדיח 'רגילים' וזה ממש היה גרוע!
אז עברנו לחומרים ללא פוספסטים וזה שיפר מאד את המצב, אבל בהחלט יש הבדל ברמת היעילות.
וגם שעדיין מצפוני נוקפני שאולי בכלל אני אמורה לא להשתמש.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
מה שאף אחד לא אמר לנו ולא חשב על זה כנראה לפנינו, זה עניין הכימיקלים בחומרי המדיח.
יש לי ילדים עם אטופיק/ אלרגיה. התחלנו עם חומרי מדיח 'רגילים' וזה ממש היה גרוע!
אז עברנו לחומרים ללא פוספסטים וזה שיפר מאד את המצב, אבל בהחלט יש הבדל ברמת היעילות.
וגם שעדיין מצפוני נוקפני שאולי בכלל אני אמורה לא להשתמש.
הייתי מנסה להוסיף שטיפה.
בסיום הפעולה של המדיח, לפתוח אותו לנער אם נשארו מקומות עם מים, ומיד להפעיל שוב בלי חומרים על תוכנית הכי פשוטה / קצרה שיש.
אבל בעצם כנראה שהחומר הברקה גם כן לא טוב. למרות שהוא עדין יותר מבחינת כימיקלים, הוא אמור להישאר על הכלים...
עוד רעיון, מישהי כתבה לי באחד האשכולות (שאלתי לגבי פסח) שהיא משתמשת בחומץ במקום בחומר הברקה למדיח. אז אולי גם זה יכול להקל אצלכם.

זהבית87

משתמש מקצוען
אני הבנתי מהחנות [עכשיו קניתי] ש- אאג זה ממש מותג במדיחים, ועולה 4000 פלוס
ואז שאלתי, מה עוד יש להציע, אז אמרו שיש דגם לאלקטרולוס ב2000 וזה מיוצר באותו מפעל של אאג, אז הזמנתי...
מקווה שנהנה

לי יש AEG מעל שנתיים
ואני מאד מרוצה

משתמשת בקפסולות איכותיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה